Categories
Stilius ir Mada

„OAKLEY“ akiniai nuo saulės

Pasaulyje pirmaujanti sporto įrangos gamintoja „Oakley“, vasaros sezonui pristato naują, kompanijos propaguojamą gyvenimo būdą, atspindinčią kolekciją „Lifestyle“, kurios pagrindinis akinių modelis JURY pagamintas iš lėktuvų bei erdvėlaivių eksploatavimui naudojamo aliuminio ir parduodamas su geriausiais poliarizuotais stiklais pasaulyje.

Kurdama JURY modelio akinius, „Oakley“ maksimaliai išnaudojo aliuminio savybes, sąlygojančias lengvumo ir patogumo pojūtį. Kompanijos dizaineriai, rinkdamiesi aliuminį, žinojo, kad šio metalo kokybė turi būti žymiai aukštesnė už tą, kurią siūlo mašinų pramonės įmonės. Jie nukreipė žvilgsnius į aviacinį kosminį lydinį – specialiai sukurtą medžiagą, atsparią ypatingoms sąlygoms, kuriomis eksploatuojami lėktuvai ir erdvėlaiviai. Leistinas šio lydinio frezavimo ir mašininio apdirbimo nuokrypis tesiekia tūkstantąją colio dalį; šis tikslumas atsispindi kompanijos „Oakley“ pagal užsakymą gaminamuose spyruokliniuose vyriuose, o speciali medžiaga „O Matter®“ leido sukurti patogų nosies laikiklį.

Kuriant modelį JURY, taip pat panaudota technologija „Three-Point Fit“, padedanti išlaikyti stiklus tiksliai viename optiniame lygyje ir pašalinti spaudimo taškus.  Poliarizuotuose stikluose dera technologijos „High Definition Optics“ (HDO) teikiamas vaizdo skaidrumas ir apsauga bei filtravimas, panaikinantis net 99% atspindžių.

Kolekcijos „Lifestyle“ sukūrimą įkvėpė sportininkai, su kuriais bendradarbiauja „Oakley“, juos supanti kultūra bei jų požiūris į gyvenimą, lėmę dailų ir nesudėtingą kolekcijos akinių stilių. Jos modeliuose puikiai dera grynas, autentiškas dizainas ir novatoriškumas bei meistriškumas, kurie ir lėmė pasaulinę kompanijos „Oakley“ šlovę.

1 reply on “„OAKLEY“ akiniai nuo saulės”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *