Categories
Ilgalaikiai santykiai

10 žingsnių, kaip padaryti įspūdį jos mamai


Uošviams norisi įtikti ir patikti. Ypač tai svarbu vaikinams, kurie viliasi būti minimi geru žodžiu merginos mamos.

Trumpas įvadas į tai, kokiais veiksmais laimėti būsimos uošvienės simpatijas.

Pasirūpink namų ūkiu. Tai yra sutvarkyk kažką, kas namie sugedę ar kuom skundžiasi tavo mylimos moters mama. Ar tai būtų santechnika, ar išklerusi durų rankena ar tik perdegusi elektros lemputė. Žinoma, nesisiūlyk to daryti, jei šalia yra merginos tėvas.

Padovanok personalizuotą dovaną. Pasitaikius progai, padovanok jai tai, apie ką ji kalba dažniausiai. Tegul merginos mama žino, jog įsiklausai į jos norus, girdi, ką ji sako. Gal tai bus bilietas į mėgstamą teatrą, gal mėgstamiausių saldainių dėžę ar gėlės, kurias ji dievina.

Pagamink valgyti. Pakviesk pietums ar vakarienei ir tegul anyta žino, kad maistą paruošei pats. O jei tai būtų kažkas, ko ji dar neragavo ir net prašytų recepto – jos simpatija tavo pusėje.

Suplanuok šventę. Tai galėtų būti per jos gimtadienį, mamos dieną ar pan. Suplanuok gerą laiką anyta ir jos dukrai ar anytai ir kelioms jos draugėms. Tegul ji pamiršta mamoms pareigas ir pasijaučia moterimi. Tai galėtų būti bilietai į koncertą ar staliukas mėgstamoje kavinėje.

Dovana – grožio procedūra. Kai visi per jos gimtadienį dovanos namų ūkiui skirtus daiktus, išsiskirk iš visų, padovanojęs „mamytei“ apsilankymą grožio salone. Įsivaizduoji ką sakys jos draugės?

Suvesk su sena drauge. Jei anyta dažnai pasakojasi apie prarastą draugę ar žmogų, su kuriuo susipyko, bet norėtų susitaikyti – padaryk viską, kad tik jie susitiktų. Darbą palengvins socialiniai tinklai, paieškų tarnybos.

Perimk dienos darbus. Tiesiog daryk tai, ką jinai daro kasdien: namų tvarkymas, maisto gaminimas, žolės pjovimas ir pan. Tegul ji randa laiko atsigerti kavos, paplepėti ir kuo mažiau skubėti.

Rodyk dėmesį jos dukrai. Čia kone didžiausia dovana ir įspūdis. Būk savo mylimajai, jos dukrai malonus. Jei yra galimybė padaryti tai ne dirbtinai – padovanok jai gėlių be progos, kad matytų ir anyta, žinoma, žiedelį kitą padovanok ir „motušei“.

Rūpinkis savo mama. Kai anyta ir tavo mama yra kartu, maksimaliai rodyk dėmesio savo mamai. Moterys žino, kad, kaip vyrai elgiasi su savo mamomis, taip elgsis ir su žmonomis. Turėk tai omenyje.

Būk malonus anytos svečiams. Kad ir kokie žmonės lankytųsi jos namuose – būk jiems paslaugus. Atnešk arbatos anytos giminaičiams, pagirk anytos draugės šukuoseną ir pan. Įsivaizduok, koks pasitenkinimas tokiu ženteliu!

www.Vilioju.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *