Categories
Pažintys

3 Mitai, kurie žlugdo vyro gyvenimą!

Atviras Laiškas nuo Edvardo, kuris yra peržiūrėjęs beveik visus mūsų mokymus:

Sveiki, vyrai. Ilgai galvojęs, pagaliau nusprendžiau pasidalinti savo mintimis apie tai, kokiais mitais visuomenė tiki, kalbant apie vyro patrauklumą, pažintis su moterimis ir t.t. Čia surašiau populiariausius mitus, kuriuos girdžiu kiekvieną dieną, žiūrėdamas TV, klausydamasis žmonių, kurie su pick up nieko bendro neturi, skaitydamas knygas ir kuriais pats kadaise aklai tikėjau.

Mitas nr. 1. ,,Reikia būti savimi ir surasi savo svajonių moterį, nes moteris turi tave mylėti tokį, koks esi’’.

Šitas yra mano mėgstamiausias, kas kart kelia juoką man jį išgirdus. Iš karto įsivaizduoju, kaip Jurgis iš Kleboniškių kaimo visą dieną pjovęs žolę grįžta namo ir geria su savo chebrytę. Gerdami keikia dailiosios lyties atstoves esančias kurvomis, nors patiems tuo savo kailiu neteko įsitikinti jau nuo Sąjūdžio laikų.

Galiausiai pakankamai nusigėrę pabando susipažinti su moterimis rašydami trumpąsias žinutes į LIUX televiziją, žinutė skamba maždaug taip:,, laba as esu dailus jeunas viras. iesakau dailios moterities be virsvorio, jai esi ta kurios ma reike, atvarik pas mani.“

Negavęs reikiamo rezultato, įsivaizduoja, kad nerado jam skirtos moters ir toliau šaudo tuščiais šoviniais, tikėdamas užkariauti tos vieninteles ,,moterities be virsvorio’’ širdį. Žinoma, tai tik satyrinis variantas, bet gyvenime kiek tenka sutikti vyrų, kurie aklai tiki, kad jiems nieko nereikia daryti, kažkada jie mistiniu būdu suras savęs vertą moterį. Toks mąstymas vyrą veda tik į degradaciją.

Mitas nr. 2. ,,Patraukliu gimstama‘.

Kažkaip visuomenėje įsivaizduojama, kad berniukui gimus, į jo DNR įsirašo informacija atsakinga už vyrišką patrauklumą, kurio neturi daugelis berniukų ir neturės jiems tapus vyrais.

Kažkada pats tuo buvau įsitikinęs, kol nesusipažinau su pick-up‘u (principai kaip laisvai bendrauti su moterimis) ir nepradėjau dirbti su savimi. Dar pamenu buvau atsivėręs draugui ir prisipažinęs, kuo aš užsiiminėju.

Mane nustebino jo žodžiai:

,,Kokio velnio tu stengiesi aš nesuprantu, suprask, jei gimei auka, tai auka ir visa gyvenimą liksi‘‘.

Tikrai nenorėjau tuo tikėti ir iki šiol nenoriu, pats savo akimis įsitikinau, kad patraukliu tampama, ne gimstama. Patrauklumas yra išmokstamas. 

Palyginu save dabar ir koks buvau prieš metus, rezultatai akivaizdūs: prieš metus maniau, kad neįmanoma užkalbinti nepažįstamą merginą gatvėje ir paimti jos telefono numerį, prieš metus įsivaizdavau, kad moters atstūmimas yra didžiausias siaubas pasaulyje, įsivaizdavau, kad pasikėlusi mergina atstumus mane per visą gatvę šaukdama: ,,Žiūrėkit, koks nevykėlis mane užkalbino‘‘.

Dabar tai man atrodo visiška nesąmonė 😀 

Tarp kitko, kai kuriems dar besimokant mokykloje, galėjo pasirodyti, kad kai kurie berniukai jau yra gimę žinodami, kaip erzinti mergaites, tai tokie berniukai vadinami natūralais, kurie patrauklų vyro elgesį nesąmanoningai perėmė iš savo tėvo, vyresnio brolio, galbūt vyresnių draugų ir jiems jokių knygų, jokių DVD žiūrėti nereikėjo. Bet jie tikrai tokiais negimė, niekas negimė mokėdamas.

Mitas nr. 3. ,,Moters atstūmimas vyrui yra didžiausia gėda pasaulyje‘‘.

Dabar užduosiu klausimą.

Kuris vyras atrodo kiečiau?

Tas, kuris turėjo kiaušus, priėjo prie jam patikusios moters, buvo atstumtas ir, svarbiausia, pasimokė iš padarytų klaidų, ar tas, kuris neišdrįso prieiti prie moters, nes rado pasiteisinimą ,,Ji man per prasta, pas mane aukštesni standartai‘‘, nors grįžęs namo galvojo: ,,Kas būtų buvę, jei aš būčiau ją užkalbinęs?‘

Manau visi sutiksite, kad pirmasis vyro variantas yra žymiai patrauklesnis. Pateiksiu pavyzdį iš savo gyvenimo.

Teko kažkada vienam važiuoti į klubą ir dirbti ant nightgame, klube buvau atidaręs keletą setų iš eilės ir jie visiškai neėjo, nors tu nusišauk, gavau visiškus blown out iš visų moterų, kurias užkalbinau.

Nusprendžiau po tokių setų nueit atsigaivint tualete. Man būnant tualete prie manęs priėjo girtas vyriškis ir tiesiai šviesiai pasakė:

– Klausyk, seni, tu esi maladec‘‘, – aš nesupratau iš pradžių dėl ko jis man tai sako, todėl paklausiau, kodėl jis taip galvoja, jis man atsakė:

,,Mačiau, kaip užkalbinai daugybe moterų šokių aikštelėje, visiškai be jokios gėdos jausmo, net neabejoju, kad savo gyvenime esi išdulkinęs daugybe moterų‘‘.

Mane prajuokino jo žodžiai, bet tuo pačiu pasidarė ir labai malonu, kad sudariau kažkam tokį gerą įspūdį 😀

Visgi padėkojau jam už gražius žodžius ir toliau nuėjau į šokių aikštelę gerinti savo įgūdžius.

Pabaigai norėčiau pridurti, kad daugeliais mitų pats kadaise tikėjau, pradėjus praktikuoti pick-upą, tos nuo mažų dienų sukurtos iliuzijos pradėjo byrėti į šipulius, tai yra pats nuostabiausiai jausmas, kai atsikratai ribojančių įsitikinimų ir išsilaisvini iš matricos.

Vienas iš žingsnių, kurį būtina žengti, tai peržiūrėti visų  mokymų paketą paspaudus čia…

Mano galva, pick-up’as yra labai gera valymo priemonė vyro galvai, kuri yra užteršta tarakonais. Pick-up‘as galutinai sugriauna negatyvius įsitikinimus apie pasaulį, moteris, o ypatingai apie save.

Žinoma, bus žmonių, kurie sakys, kad mums praplovė kažkas smegenis ir bla bla bla, bet kita vertus, kaip geriau gyventi? Nuolat save nuvertinti ir laukti kitų patvirtinimo, norint imtis veiksmo, ar mylėti save ir nieko nelaukus veikti tai, kas miela tavo širdžiai? Spręsti jums bendraminčiai 😉

Norėdamas ir tu drąsiai susipažinti su patikusiomis moterimis, peržiūrėk visų mokymų paketą paspaudęs čia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *