Categories
Motyvacija

5 MOTYVACIJOS ŽUDIKAI, KURIE TEMPIA TAVE ŽEMYN

✔ APLINKINIAI, KURIE SMUKDO TAVO MOTYVACIJĄ

Kartais net tavo draugai Tau gali daryti neigiamą įtaką. “TU esi penkių žmonių, su kuriais bendrauji, vidurkis’ – Jimas Rohnas. Nebūkite su žmonėmis, kurie neturi tikslų ar svajonių. Jeigu save apsupsite tinkamais draugais, galėsite išplėtoti verslą ar kartu siekti rezultatų sporte. Pasirinkę tinkamus draugus net nepastebėsite kaip Jūsų pasiekimai pradės kilti aukštyn. Tinkamų draugų pasirinkimas padės išlikti maksimaliai motyvuoti. Nešvaistykite laiko su vidutinybėmis! 

✔ BIJOJIMAS PABANDYTI

Aš nesutinku, kai žmonės sako: “Nebandyk, tiesiog padaryk tai”. Tai skamba labai kvailai, kadangi viskas prasideda nuo pabandymo. Nėra nieko blogo jeigu Jūs nepasisekė, svarbiausia yra nenustoti bandyti ir tada nepajusite kaip pildosi Jūsų svajonės. “Jeigu būtų lengva, visi galėtų tai pasiekti.”

✔ GALVOJIMAS APIE PRAEITĮ

Neleiskite savo praeičiai gadinti Jūsų gyvenimo. Kas įvyko praeityje, tas ir liko praeityje. Nustokite galvoti apie tai kas daugiau niekada nepasikartos. Žvelkite į gyvenimą pozityviai, juk visada gali būti ir blogiau. Turite sveikas rankas bei kojas, todėl galite nuveikti tikrai daug. Pamirškite praeitį, koncentruokitės ties dabartimi.

✔ NEIGIAMOS NAUJIENOS

Gaila, tačiau šiais laikais žurnalistai vaikosi sensacijų ir dažniausiai pateikia neigiamas naujienas. Dažnai tenka skaityti apie korumpuotus politikus, ar kokią nors vagystę. Populiariausių tinklapių skaitymas yra laiko švaistymas, kadangi tuo metu Jūs pildote galvą “tuščiomis” mintimis. 

✔ GALVOJIMAS APIE ATEITĮ 

Kaip ir praeitis, ateitis gali būti didelis motyvacijos žudikas. Daug žmonių per daug bijo dėl savo ateities ir tai juos atitraukia nuo realių darbų. Turite nebijoti ateities, turite jei pasiruošti. Padarykite geriausią ką galite šiandien ir rytojus Jums už tai padėkos.

★ PRISIMINKITE: PINIGAI NE VISADA ATNEŠA LAIMĘ, TAČIAU LAIMĖ VISADA ATNEŠA PINIGUS. 

Šaltinis: BukMilijonierius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *