Categories
Geriausi Vyriškas patarimas

5 patarimai kaip labiau pasitikėti savimi.

Algirdas mūsų klausia, kaip pasitikėti savimi ir ar yra koks nors metodas kurio pagalbą galima pasitikėti savimi.

Pasitikėjimas savimi yra tik tikėjimas savimi, o tikėjimas savimi yra tam tikro dalyko laikymas tikru, egzistuojančiu. Arba Tik Ėjimas (tikėjimas) tam tikru keliu, kuris suteikia įsitikinimą, kad tai įmanoma ir tampa pasitikėjimu. Pasitikiu savo keliu, pasitinku savo kelią.

Jeigu aš tikiu, kad galiu, tai turiu pasitikėjimą. Aš galiu susirasti svajonių merginą, aš galiu pradėti verslą, aš galiu būti laimingas ir t.t. Pasitikėjimas savimi nedidėja sėdint fotelyje su čipsu pakiu, nebent tavo tikslas valgymo varžybos ir tau reikia turėti gerą formą šiuo klausimu. 

Kai susirandi naują merginą, tu ja iš pradžių tiki. Galvoji, kad ji yra dora, ištikima ir tave gerbianti. Tik laikui einant ir matant kaip ji elgiasi su tavimi, kokios jos reakcijos ir t.t. tu įgauni pasitikėjimą ja. Kol tiki, tai tik manai, kad ji tokia, o kai jau pasitiki, žinai, kad ji tokia, nes faktai, poelgiai tai užtvirtina.

Pasitikėjimas yra tvirtinamas darant tam tikrus veiksmus nuolat, priklausomai nuo tavo tikslo. Šį savaitgalį su vyrų klubu žygiavome pėsčiomis apie 37 km. ir jeigu niekada nesi nuėjęs daugiau nei 5 km, toks žygis tau gali parodyti, kad tu gali pasiekti tikslą, o jei tai gali, gali ir daugiau.

Aš asmeniškai manau, kad pasitikėjimas yra pas kiekvieną žmogų prigimtyje. Tu jau dabar esi pasitikintis savimi tik problema tame, kad jis slepiasi po stresu, noru įtikti kitiems, baime susimauti, baime atrodyti netobulu. Tavo pasitikėjimą savimi užgožia vidiniai įsitikinimai, dėl kurių jautiesi įsitempęs, nors pasitikėjimas yra tik ėjimas tam tikru keliu, tik tikėjimas savimi ir tik atsipalaidavimas ir žinojimas, kad viskas bus gerai.

Mokymuose vyrams daug dėmesio mes skiriame tam, kad pašalintume visus ribojančius įsitikinimus, nes tai yra vidinė būsena su kuria tu pasitinki pasaulį. 

5 Patarimai kurie tau leis sustiprinti pasitikėjimą savimi.

1. Nuo kokių emocijų tu bėgi? Kokias emocijas bijai patirti? Gėdą, baimę, nusivylimą, nepasitenkinimą, atstūmimą ir t.t. Surašyk viską kas šauna į galvą ir pastebėk, kad tai emocijos kurios tave tik saugo, o saugoti tavęs nereikia, nes tu nemirsi, jei pajusi gėdos jausmą, tu nemirsi, jei pajusi nusivylimą, tu nemirsi nei pajusi atstūmimą. Tik jeigu leisi emocijoms kontroliuoti tave, o ne atvirkščiai, tu nepatirsi džiaugsmo, laimės, pasitenkinimo, priėmimo, nes tu leisi emocijoms valdyti tave.

2. Stebėk savo kūno kalbą. Kūno kalbą atspindi tavo emocinę būseną. Išsitiesk kai pastebi, kad esi susikūprinęs, sulėtink kvėpavimą, jeigu jauti, kad jis išsiderinęs ir netolygus. Eidamas pajusk ėjimą, leisk sau neskubėti, o mėgautis ėjimu ir pastebėsi, kaip tavo vidinė būsena iškart pasikeis patobulinus kūno kalbą. Stebėk pasitikinčių žmonių kūno kalbą ir tobulindamas savo kūno kalbą pajusk vidinę ramybę.

3. Medituok. Kai protas ramus iš švarus, tu leidi sau gyventi, vietoj to, kad jaudintumeisi dėl kitų nuomonių ir savo baimių. Ramus vyras yra galingas vyras, pasitikintis savimi ir užtikrintas.

4. Keisk ir plėsk savo požiūrį apie pasaulį. Domėkis įvairiais dalykais kurie plečia tavo suvokimą apie pasaulį, nes kuo labiau pažintis save ir pasaulį, tuo labiau atsipalaiduosi ir pamatysi, kad jaudiniesi dėl tų dalykų kurie net neegzistuoja. 

5. Daryk tuos pačius veiksmus vėl ir vėl. Tikėjimas ateina kai pamatai, kad tu gali, kol nieko nedarai, iš kur gali žinoti, kad gali? Negali žinoti. Būtina daryti, kad patikėtum, kad gali, nes gali.

 

Klausimą mums gali užduoti paspaudę čia: http://www.alfavyras.lt/klausk/

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu, sudalyvauk 90 dienų iššūkyje vyrams:
90 dienų iššūkis vyrams

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *