Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju Vyriškumas

5 priežastys, jog tu esi jai per geras (mielas)

Turbūt kiekvienas vyras pripažintų, jog viena yra merginą „pakabint“, o visai kas kita – ją išlaikyt. Paprastai, sveikiems ir tvirtiems santykiams sukurti reikalingos tam tikros žinios: suvokimas partnerio poreikių, psichologijos išmanymas bei gebėjimas sugyventi su kitu žmogumi. Be šių savybių išmanymo, vargu kas be pavyktų.

Pvz: 1) Suvokimas partnerio poreikių. Šioji savybė bene dažniausiai kiša kojas santykiams. Vyro poreikiai: seksas, laisvė (nereikia jų laikyti ant pavadėlių ir nuolat klausinėti „kur buvai, ką darei…“), gerbimas jo nuomonės bei pripažinimas, jog vyras turi būt santykių galva. Moters poreikiai: stabilus finansinis stovis, tinkamos sąlygos kurtis šeimai, saugumo jausmas bei šiltų jausmų rodymas. Kai vyras ar moteris, nesupranta vienas kito poreikių arba nesutampa interesai, tuomet ankščiau ar vėliau santykiams ateina galas.

2) Psichologijos išmanymas. Šis punktas labiau priskiriamas prie vyrų, kadangi moteris turi įgimta savybę greitai perprasti žmones, jų elgesį ar mąstymą, todėl šiuo punktu vyrai atsilieka. Tačiau abiems pusės daug ko reiktų išmokti. (Norint sužinoti daugiau iš šio punkto, rekomenduoju „Moters psichologija“ ir „Kaip suvilioti merginą?“).

3) Gebėjimas gyventi kartu. Ši savybė nėra labai svarbi, bet įtakos turi. Būtent gyvenimas su partneriu parodo koks tu žmogus iš tikrųjų. Todėl žinios: etikos, higienos srityse yra būtinos. Šios trys pagrindinės priežastys turi didelę įtaką santykių kūrimuisi, todėl atskleisiu svarbiausias priežastis, kurių reikėtų vengti bet kuriam vyrui.

Priežastys

 1. Santykiuose labai retai vartoji žodį: „ne“. Vyras, nevartojantis žodžio „ne“ santykiuose, simbolizuoja pasyvumą ir visą kontrolę užleidžia moteriai. Kai moteris būna santykių lyderė, o vyras – užima antrąją vietą, moteriai tampa nuobodu su tokiu vyrų būt, mat esą jis yra nevyriškas. Kas blogiausia, vyrai to nesuvokia. Iškelkit sau klausimą: „Kodėl aš bijau prieštarauti moteriai?“. Priežastys slypi tame, jog vyras elgiasi šitaip, tik tada, kai bijo prarasti moterį, kada neturi pasirinkimo tarp kitų moterų ir mano esąs radęs tą „vienintele“. Prisimink, tu esi vyras, tu turi savo nuomonę. Jei tau nepatinka vienas ar kitas merginos poelgis išreikšk jai tai, jei nepatinka ką ji sugalvojo – sakyk „ne“. Ji tave už tai gerbs ir žiūrės į tave kaip į vyrą, o ne – įrankį.

 2. Pastoviai atsiprašinėji merginos. Atsiprašymai, nėra blogai, jeigu jie turi rimtą priežastį. Kitų atveju, kai „atsiprašau“ yra sakoma be tikslo, tu save statai į silpno vyro padėtį. Pvz: „atsiprašau, brangute, kad pavėlavau namo, mat sunki diena darbe buvo“. Tu atsiprašinėji už tai, jog dirbai? jog stengiesi šeimai atnešti pinigų? Šitaip tik parodai, jog moteris yra ankščiau tavęs santykiuose ir stengiesi įgauti jos pripažinimą. Atsiprašyti reikia tik tada, kai padarei tikrai kažką netinkamo. Tarkim, kaip nors įžeidei savo merginą… Tik nesuvokit klaidingai, jog tada privalai atsiprašinėti, po kol ji atleis. Užtenka vieną kartą pasakyt: „atsiprašau“.

 3.  Visada pasiruošęs padėti. Tai nėra nieko blogo, jei atskiri pagalbos prašymą nuo išnaudojimo. Merginos, paprastai pagalbos prašo tik tada, kai pačios to padaryt negali, o išnaudojimas – visiškai smulkmeniški prašymai, kuriuos jos tingi daryt. Pagalbos prašymas: mergina kraustosi, nori, kad suremontuotum mašiną ar kokį daiktą namuose. Išnaudojimas: mergina prašo, kad ją nuveštum ten ir ten, pavedžiotum jos šunį… Tačiau, jeigu į kiekvieną jos prašymą reaguosi teigiamai, toli su ta mergina nenueisi, kadangi šitokiu savo elgesiu tu jai simbolizuoji, jog gyveni pasyvų, neįdomu gyvenimą ir neturi tikslų.

  [adrotate group=“3″]
 4. Sakai per daug komplimentų. Turbūt kiekviena mergina sutiktų, jog per didelė komplimentų krūša, tiesiog vemti verčia. Meilikavimai ir „lindimas moteriai į šikną“ per komplimentus yra velniškai nevyriška. Šitokiu būdu tu iškeli merginą aukščiau savęs, jos tai jaučia ir supranta, kieno pasekoje tu pradedi jaustis kaip mažas berniukas. Pvz: „mano persikuti, ananasėli kaip tu šauniai šiandien atrodai. Tavo akys tiesiog nepakartojamos, o plaukai…“ Komplimentus, proto ribose, moterys dievina, tačiau „kas per daug, tas nesveika“.
  Merginai komplimentus reikia duoti tik tada, kai matai, kad ji stengiasi atrodyt gražiai. Pvz: Ji su tavimi ruošiasi eiti į restoraną. Žinoma, prieš tai ji prie veidrodžio praleido kokias dvi valandas ir jeigu nepagirsi jos išvaizdos, ji jausis gan prastai. Parinkite tokius komplimentus, kurių nesako kiti vyrai, visos moteris nori išgirsti tai, ko dar nebuvo girdėjusios ir kas joms dar nepabodę. Pvz: „Su šia suknelę atrodai velniškai gundančiai.“
  Tiesą sakant, geriau rekomenduočiau sakyti moteriai komplimentus apie jos vidų, nei išorę. Moterys per savo gyvenimą gavo šimtus komplimentų apie išvaizdą, todėl sunku parinkti tokį, kurio ji dar nebūtų girdėjus. Išvaizda visuomet kinta, kartu ir komplimentai apie ją. O vyras, kuris orientuojasi į moters vidų, automatiškai save išskiria iš kitų vyrų, kurio komplimentus moteris daug labiau vertina. Pvz: „Tu turi puikų humoro jausmą arba tu spinduliuoji velniškai teigiamą energiją, tiesiog negaliu atsitraukt nuo tavęs..“


 5. Perki jai dovanėles. Čia beveik tas pats kaip ir su komplimentais. Skirtumas tik tas, jog priešingai nei komplimentų, dovanėlių niekada nebus per daug. Šis punktus labai padeda sukurstyt merginos jausmus ir jį naudoti reikia tik tada, kai jauti, jog mergina pradeda šalti. Nuolatinis dovanėlių pirkimas, vėlgi simbolizuoja, jog merginą statai aukščiau už save ir bandai įgauti jos pripažinimą. Siūlau vyrams, tokį siurprizą moterims suteikti, kartą į tris savaites ar mėnesį. Tai bus nenuspėjama ir įdomu.

Išvados: Šių pagrindinių 5 priežasčių vengimas arba jų ribojimas, tave moteriai perteiks kaip vyrišką vyrą, kuris niekada nestato moters aukščiau savęs, bet gerbia ir myli ją. Šios savybės, padės sukurti tvirtesnius ir sveikesnius santykius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *