Categories
Galimybės Geriausi Saviugda Vyriškas patarimas

5 žingsniai, kaip atsikratyti TINGĖJIMO ir pradėti VEIKTI?

Šiame video sužinosi, kaip baigti tingėti ir pradėti veikti.

Video padariau, nes gavau štai tokį klausimą:

„Esu 26m. metų vyras, kuris jau kaip ir turėtu, turėti tikslus, gyvenimo prioritetus, bet to pas mane nėra, mano laisvo laiko leidimas yra internetinei žaidimai, ir panašiai. Žinau ir suprantu ką reiktu daryti, kad tobulėčiau, bet vis man neišeina prisiversti to padaryti, dienos gale po darbo pareinu į namus ir vėl ta pati rutina, kompiuteris.

Klausimą gali užduoti ir tu, paspaudęs čia: 
http://www.alfavyras.lt/klausk/ (video nesustos)

 Jeigu jauti, kad trūksta pasitikėjimo savimi, padarai gyvenime daug mažiau nei galėtum, tada peržiūrėk mano mokymų programą „maksimalus pasitikėjimas savimi“ paspaudęs čia:
www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]

7 replies on “5 žingsniai, kaip atsikratyti TINGĖJIMO ir pradėti VEIKTI?”

Blogi,

tas video tiems luzeriams ir yra kurie nori pajudet is luzerio vietos. Ka tu paminjejai, jei jis ten kazka jau daro ir jam nesiseka, cia jau atskira tema yra. O cia yra pati pradzia – kaip pradeti daryti.
Man tai irgi patinka tie mazi tikslu issikelimai ir gerai veikia. Pvz as tingedavau sportuot, nemaciau tikslo net.
Kazkaip paskui pradejau tiket kad sportiskas kunas panoms labiau patikt galetu. Tai maza tiksla turiu – du kartus pers savaite po puse valandos.

Didieji sportininkai sakys cia gaidys toks laikas. Bet jei ne tas tai as isvis nieko nedaryciau. Tai tikrai geriau jau tas nei nieko.

O taip pat su tais sportininkais buna kad jie pasportuoja daug valandu kuri laika, paskui isvis meta.

O beje video autoriui klausimas – kaip tu 5 metus taip saziningai eidamas i treniruotes, jau atrodo tiek buvai pasiekes ir kaip sakai igrimzdai i puses metu zaidimo ir nedarbo duobe? CIa irgi aktuali problema gali but, vadinas net jei viska gerai darai, gali ikristi i ta duobe.

Beje as tai nesu pries zaidimus, man patinka zaidimai, ir noreciau juos daugiau zaist nei dabar zaidziu per tuos savo issikeltus tikslu, kurie man juos trukdo zaist.

Nesakau kad as noriu kaip degradas zaist, neturet darbo arba ateit neissimiegojes i darba, bet tiesiog daugiau pazaist ir viskas, nes tai yra smagu. Kaip minejo komentare – gi ir turnyrai vyksta, emocijos, nugaletojo ekstaze. Ir gali pasijust fantaziju pasaulyje, arba vairuoti brangiai kainuojanti bolida, ji dauzyti, o kad galetum realiai ta daryt, tai cia visa gyvenima gali dirbt ir neturet tokiu pinigu. Plius nerizikuoji sveikata ir gyvybe. Nu gerai, kompas irgi kenkia sveikatai, bet nesusizalosi kaip su masina avarijoje.

-Kas tas rasliavotojas, pasivadines „blogiu“?:) blogi,ka gali pasakyti apie tai, kai zmogus rodos,turi tiksla,bet tu tikslu atsiranda vienu metu iskart keli ir tada stovi pasimetes ir susinervines, nebezinodamas,kokiu keliu eiti. ir visas toks mano gyvenimas. taip,juk ir as zinau,kad reikia prioritetinti reikalus, bet..kazko man truksta, kazko nemoku.visko noriu vienu metu, viska bandau imti vienu metu,o kai iskart imi viska,iskrenta per pazastis. pvz noriu daryti gyvenime avantiura, pagyvent kitose zemese.man iskart vienu metu iskyla kelis valstybes: anglija,norge,bet labiausiai ispanija. tai kaip pasirinkti? nes jei norge,reik mokytis jau dabar sia kalba, bet o gal londone pagyvent noreciau? tada nebesimokau kalbos,nes anglu moku. krc ka daryti? kaip apsispresti? o tai gal ispanija,tada reik ispanu mokytis. krc..kaip apsispresti?? ar isvis rist ta uzsieni ir lietuvoj gerai,nereiks kalbos mokytis?:)

Komentatoriu Toma sveikinam issigydzius hemoroju. Tikimes, kad jusu siknaskyle daugiau jusu nebevargins 😀 Ir toliau gaisk savo beverti laika skaitydamas tokius ilgus komentarus, kurie skirti net ne tau, nes vistiek nezinai ka su tuo laiku gyvenime veikt. Deje tai, kaip tu atsiliepi apie kitus zmones- ju NIEKAIP necharakterizuoja. Tai tik parodo tavo lygi, kuris džiaugiuosi yra daug aukštesnis nei siuolaikines supuvusios visuomenes standartiniu debilu-botu ir sumautu ego maniaku.

Nuomone kaip siknaskyle – kiekvienas ja turi…Auksciau komentavusiam patarciau susikist savaja, hemoroju reikia gydyti. Negaisk savo brangaus laiko tokiems ilgiems komentarams rasyti, kuri galetum praleisti dirbdamas ofise ar sportuodamas „gym’e“ kaip dauguma siuolaikines supuvusios visuomenes standartiniu debilu-botu, nebutinai sektinas pavyzdys tapti sumautu ego maniaku.

Na aš išvis nesuprantu kam šio klausimo autoriui kažką keisti. Visi mes kartais pasvajojam kaip būtų gerai turėti geriau trenyruotą kūną, didesnę sumą banko sąskaitoj, daugiau moterų dėmesio, daugiau pasiekimų betkurioje srityje ar dar bala žino ko, ir tik maža dalis ne svajoja apie tai, o tikrąja ta žodžio prasme ARIA po XYZ valandų per dieną tam, kad tai gautų. Auksinė taisyklė: we are what we repeatedly do. Grubus vertimas- mes esame tai, kuo reguleriai užsiimam. Patinka komp žaidimai? Ir kodėl tai turėtų būt blogai? Visam pasauly vyksta komp žaidimų turnyrai, prizinės vietos gerai finansuojamos tad pirmyn- būk geriausias žaidėjas šioj žemėj!

Svajoji apie geresnę figūrą ir tingi sportuot, o ką jau ten kalbėt apie mitybos plano laikymąsi? Pasidėk tulike smegenis plaunančią filosofinę knygutę apie proto gimnastiką ir yvairias teorijas apie kūno ir proto atribojimą, šikdamas jas vis paskaityk ir gal po kurio laiko nutarsi, kad tu ir taip pats sau fainas, kam tau dar tas sportas- vyras už beždžionę truputį gražesnis ir jau gerai.

„Žinau ir suprantu ką reiktu daryti, kad tobulėčiau, bet vis man neišeina prisiversti to padaryti…“- jei tau dar reikia verstis kažką daryti, tuomet gal tai visai ne tau? Aš pvz nekenčiu grybų. Kodėl po velnių turėčiau verstis juos valgyt net jei jie ir labai maistingi? Nenoriu. Man ir taip gerai.
Neturi gyvenime tikslo? Sveikinu, broli, aš irgi 🙂 Tiesiog uždirbinėju pinigus, prižiūriu save, tobulinu kelias savo įgūdžių sritis ir kai tikslas atsiras- iškart turėsiu už ką jį įgyvendinti ir būsiu visapusiškai tam pasiruošęs. Man patinka procesas, o ne tikslas. Tau reikia rezultato, o nuo proceso norėtum atsiribot? Kai rasi tokį būdą būtinai paviešink- daug žmonių ieško tokio „kelio sutrumpinimo“.

Nematau tikslo rimtai žiūrėt į tokius žmones kaip klausimo autorius. Nežinau kodėl, Petrai, gaišti laika tokiems atsakymams. Na, išsimiegos jis ir kitą rytą kibs į žaidimus su nauja jėga. Gal žmogui tiesiog pabodo turimi komp žaidimai. Nieko tokio, esu tikras greit į rinką išeis koks naujo geimo „relyzas“ ir nebekils klausimų apie pilką kasdienybę. Ir vėl viskas bus gerai.

Štai jei bičas ateitų su klausimu- ką po velnių man daryti- ariu sporto salėj po x dienų per savaitę ir neturiu kūno, kokio norėčiau. Dirbu po XYZ valandų per savaitę, jaučiu kad mano produktyvumas tėra apgailėtini 70%- kaip man po velnių išnaudoti 30% efektyviau savo laiką??? Užkalbinau 300 merginų gatvėje ir rezultatai manęs netenkina, kaip galiu pagerinti savo rezultatus??? Kaip dar galėčiau pagerinti savo santykius su šeima kei mano daromų XYZ veiksmų nepakanka??? Ką dar galėčiau padaryti, jei noriu save visapusiškai patobulinti? Kaip galėčiau būti efektyvesnis ir naudingesni žaidėjas betkurioje srityje jei jau dabar jaučiu, kad darau viską ką galiu ir to vistiek nepakanka? Ką man daryti???
Štai toks būtų vyro su čempionišku charakteriu klausimas. O kolkas matau tik lūzerį, sėdintį po darbo savo minkštam prismaukytam fotely ir lošiantį žaidimus. Lažinuosi ir tavo namai primeną kiaulidę, o tu pats storą kiaulę. Užsisakyk picos ir dar pažaisk. Kam tau kažką keist.

Ir net nebandyk bėgiot, kaip kad tau Petras rekomenduoja! Nes tam reikia įgūdžių. Susivarysi sąnarius, prasidės nugaros problemos. Be ryšio. Na suprask pagaliau- šūdinas tavo gyvenimas ir nėra išeities iš tavo padėties.

Pabaigai- tu tikrai ne vienas toks. Įkurkit kokį bevalių nevykėlių klubą, galėsit ten susirinkę pavergt kaip gyvent sunku ir kaip norėtūsi gaut tą ar aną nedarant nieko, išskyrus būtiniausius gamtinius reikalus, nes viskas yra tik blogai. Tingi kurti klubą ir vistiek norėtum kažką pakesti? Kas rytą atsistok prieš veidrodį ir kartok sau: MAN YRA BLOGAI. Kartoti reikia rimtu veidu, taip kad pats tuo patikėtum ir ne mažiau 10 min per dieną. Po kurio laiko reikalai turėtų ženkliai pablogėti ir tai galėsi traktuoti kaip ženklų pasikeitimą gyvenime.

Dabar sorry, nebegaliu daugiau skirt laiko šio klausimo autoriaus verkšlenimams- man laikas į sporto salę, o vėliau darbas ofise iki vėlumos. Sėkmės kuriant žaidėjo karjerą.

P.S.:
Petrui:
Petrai, kada organizuojamės bendrai prabėgt kokį krosiuką? 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *