Categories
Pasimatymų patarimai

6 naudingi patarimai pirmam kartui

Viskas kažkada atsitinka pirmą kartą. Ir norėtųsi, kad pirmas kartas būtų toks, kokio reikia. Prisvilęs pirmas blynas – tik nevykėliams! Jei nori, kad viskas eitųsi sklandžiai, tau prireiks 6 patarimų pirmam pasimatymui su mergina.

1. Pirmasis pasimatymas. Atsipalaiduok.

Fiziškai. Nebūk įsitempęs, sėdėk laisvai, kai užsimesti rankas virš galvos, sukryžiavęs pirštus ant pakaušio. Čia svarbiausiai pats gestas, nes toks elgesys rodys, kad tu jautiesi laisvai ir neturi rūpesčių. Žinoma, merginai visuomet labai smagu žinoti ir jausti, kad tu jaudinies pirmo pasimatymo metu. Bet ji tai supras ir pagal tavo nerišlią kalbą ar išlietą vyną ant baltos staltiesės. Tačiau šis susijaudinimas turi būti savimi pasitikinčio vyro. Taigi, atsek pirmąją sagą ir lengvai išsidrėbk kėdėje.

2. Pirmasis bučinys. Duok rankoms valdžią.

Pats bučinys neturėtų būti lėtas, griežtas ir per daug šlapias. Tačiau tavo rankų elgesys ne mažiau informatyvus nei kad tavo lūpos. Liesti jos veidą – parodyti švelnumą, laikyti už kaklo – parodyti savo valdžią ir aistrą, įpinti savo pirštus į jos plaukus – tiesioginė užuomina apie seksą, apglėbti taliją – dar labiau ją jaudinti. Tik svarbiausiai pačioje pradžioje laikyti rankas kuo toliau nuo užpakalio, krūtų ir kojų, o ką jau kalbėti apie bikini zoną. Nes ji pagalvos, kad tu sustojai vystytis paauglystėje.

3. Pirmas kartas pas tave namuose. Pažymėk teritoriją.

Apie savo butą galvok kaip ir apie rūbus, šukuoseną ar kvepalus – stenkis palikti įspūdį savo merginai. Svarbiausiai (o tuo pačiu ir paprasčiausiai) – padaryk taip, kad butas gerai kvepėtų. Jokių gaiviklių: gerai išvėdink, išnešk šiukšles, išsiurbk kambarius ir nupirk gėlių. Nes kvapas teigiamai veikia smegenų dalį, teigiamai veikiančią emocijas.

Jokiais būdais neskubėk ir pasiūlyk merginai atsigaivinti, ir jokiais būdais nelįsk prie jos su išmoningais klausimais. Leisk jai prisijaukinti naują teritoriją. Palik ją trumpam, suvaikščiok į virtuvę – tegul ji apžiūri knygas, smulkmenas, peržiūri žurnalus. O grįžęs atkreipk dėmesį, kas ją sudomino – pokalbis užsimegs savaime.

4. Ji nenusiteikus pirmam kartui. Pasitrauk.

Dauguma moterų yra įsitikinusios, kad vyrai turi patys suprasti, kas jas taip nuvilia. Jei paklausi, ko ji ne nuotaikoje – supyks, kad nesusigaudai pats, nepaklausi – bus viskas dar blogiau. Nors atrodo ir žiauroka, tačiau merginos kaprizus galima sutramdyti laikinu atsitraukimu. Pasivaikščiok, tegul ji pabūna viena su savo mintimis. O grįžus pokalbis megzis žymiai lengviau.

Jei pokalbį ji pradėjo pati, išeiti neverta. Šiuo metu nesiaiškink jos kaprizų priežastis, o tik klausyk, ką ji kalba. Tik tylėti ir žiūrėti futbolo varžybas be garso – neužtenka. Turėk kantrybės, taip jau yra – žmogui reikia išsikalbėti, kad jis pasijustų geriau.

5. Pirmasis ir neatsitiktinis seksas. Prisižadink ir sudainuok.

Būkite atviri. Pirmas kartas – tai gana nervingas, sukaustytas ir ne visada toks malonus. Ir jei nepaisant visų nesklandumų ji netrenkė durimis, rytas – tai pats palankiausias laikas pradėti kokybišką ir ilgai įsimintiną lytinį gyvenimą. Kuo labiau atsipalaiduosite ir būsite ramesni – tuo geresnis seksas jūsų laukia. Nes pagrindinė gero sekso taisyklė – ramybė ir galimybė pasitikėti partneriu.

6. Pirmas pasivaikščiojimas po parduotuves. Skaldyk ir valdyk.

Aišku, geriausias variantas – sugalvoti pretekstą neiti į parduotuves ir paleisti ją su drauge. Tačiau ne visuomet pavyksta pergudrauti. Tačiau teks pakentėti. Jei vyrai ateina į parduotuvę turėdami konkretų tikslą, moterys ieško „kažko“. Stenkitės pasiekti kompromiso – iš anksto sudarykite pirkinių sąrašą ir žinokite maršrutą, kuriuo rinksite „pliusus“ prie pirkinių. Jei turite galimybių, vaikščiokite atskirai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *