Categories
Pasimatymų patarimai

9 priežastys, kodėl vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą.

Pasimatymai – viena iš priemonių, kuriant santykius ir šeimą. Vieni į juos žiūri labai rimtai, kiti – per daug nesistengia, o treti – labai daug laiko tam neskiria. Tačiau vienaip ar kitaip, visiems teko pabuvoti jame. Pasimatymai skirstomi į tris rūšis: sėkmingi, oficialūs ir nesėkmingi.
Sėkmingi, kada vyras ir moteris pradeda jausti vienas kitam jausmus, kuriasi ryšys. Oficialūs, kada susitinkama dėl tam tikro tikslo. Nesėkmingi, kada neužsimezga ryšys ir vienas iš partnerių nori nutraukti tolesnį bendravimą. Nesėkmingųjų pasimatymų pabaigą dažniausiai lemia merginos, kadangi jos tikisi ir nori daug, kieno pasekoje vyras vienaip ar kitaip neatitinka jos poreikių. Tačiau būna atvejų, kada merginos bendravimą tęst nori, o vyrai – ne. Todėl atskleisiu svarbiausias savybes, dėl kurių vyrai nesiteikia tęst pažinties.

Priežastys

 1.  Merginos išvaizda.  Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai nebeeina į antrąjį pasimatymą. Merginos velniškai daug laiko praleidžia prie veidrodžio prieš pasimatymą, tam kad atrodytų geriau nei įprastai. Dauguma merginų pereina šį barjerą sėkmingai, tačiau ne visos. Svarbiausia išvaizdoje vyrai vertina figūrą, proporcijas ir veido bruožus. Žinoma, standartai priklauso nuo pačio vyro, bet prisižiūrėjusi moteris bus vertinama visada. Dauguma trūkumų galima pagerinti sportu ir sveika mityba.

 2. Nuobodi mergina. Nieko nėra blogiau už merginą, kuri neturi nei hobio, nei aistros, nei tikslų gyvenime, o gyvena tik pasyvų ir nuobodų gyvenimą. Tokia mergina paprastai būna tyli pėlytė, neturinti nei savo nuomonės, nei charakterio. Vyrams, paprasčiausiai, nuobodu su tokia bendrauti. Nesvarbu kokia mergina graži bebūtų, tačiau jeigu ji nuobodi, laikui bėgant, atsibos bet kokiam vyrui.

 3. Mergina materialistė. Nieko nėra labiau atbaidančio vyrui, kaip moteris, per pirmąjį pasimatymą klausianti: „Kiek uždirbi?“. Vyrui tokia moteris iš karto asocijuojasi su barakuda, kuriuos savo ruoštų vyrūs renkasi pagal pinigus, o ne – charakterį.

 4. Nesubrendusi mergina. Vyrai ieško „išsilaksčiusios“ merginos, o ne – klubinės ar nuolat verkšlianančios dėl to ar ano. Paprastai tokios merginos pasimatymo eigoje neturi nieko, apart patirtų nuotykių praeityje, papasakoti. Vienas iš tokių merginų bruožų yra pasimatymo eigoje iš rankų nepaleist telefono. Jos nuolat susirašynėja, pamiršdamos, jog esą pasimatyme. Vyrams, tai yra nepriimtina. Jeigu jau atėjai į pasimatymą, tai malonėk į ir susikoncentruot…


  [adrotate group=“3″]


   

 5. Blogos manieros. Atrodo, vyrams tai neturėtų būti kliūtis, dauguma jų šią priežastį gali apeiti užmerktomis akimis, tačiau kitai vyrų pusei – tai velniškai nepatrauklu. Mergina, negerbianti aplinkinių, nuolat vėluojanti, turinti priklausomybių tikrai nėra puikus variantas vyrui.

 6. Mergina, nuolat klausinėjanti apie tavo buvusias ar kalbanti apie savo buvusius. Vyrai ieško merginos su paklausa, tačiau nepasileidusios. Vyrai negali pakęsti, kai mergina kalba apie savo buvusius: kiek jų turėjus, kiek ilgai pradraugavus ar kodėl ir kaip viskas nutrūko. Vyrams, paprasčiausiai, tai neįdomu, tačiau vos tik sužinoję kiek turėjai partnerių, jie gali visiškai pakeist nuomonę apie tave. Mat, jeigu tu turėjai jų daug, ir iki šiol su nei vienu nepavyko sukurti santykių, tai tikėtina, kad ir jam nepavyks. Tai kam gaišti laiką?..

 7. Paprasčiausiai tu ne jo skonio. Galbūt pirmasis pasimatymas įvyko puikiai, mergina tvarkinga, prisižiūrinti, protinga. Tačiau jei vyro netrauki seksualiai, savęs nekaltink, tu tiesiog ne jo skonio.

 8. Neryžtinga mergina. Visos moteris nori sukurti šeimą, sveikus ir tvirtus santykius, tačiau, kad tą pasiektų, jos praktiškai nieko nedaro. Po pirmojo pasimatymo, galbūt ir patikai vyrui, tačiau jo dienotvarkė gan įtempta ir jis paprasčiausiai tau neparašo, kadangi neturi laiko. Visos merginos tai traktuoja kaip: „jis man neparašė, vadinasi nepatikau“. Jos pradeda žaist tuos kvailus sms žaidimus ir t.t. Santykių kūrimas yra dviejų, o ne – vieno darbas. Mergina, gebanti apeiti savo principus, visada laimi.

 9. „Per daug, per greit“.  Vyrai ir moterys sekso nori vienodai, ne paslaptis. Vyrai šį norą rodo atvirai, o moterys – užgniaužia savyje, todėl realybėje atrodo visaip kitaip. Seksas su moterimi, vyrui yra taškas, po kurio jis nustoja stengtis. Mat, seksą vyrai suvokia kaip pergalę. O moteris, tuo atveju, mylisi tik tada, kai pasitiki partneriu arba būna emociškai nestabili, sujaudinta. Tačiau kas būna, kai moterys pasimyli per pirmąjį pasimatymą?
  Vyras, paprasčiausiai, pradeda manyt, jog tu esi per lengvas kąsnis ir tai darai su kiekvienu, kieno pasekoje galimybės kurtis rimtiems santykiams nelieka. Žinoma, antrasis pasimatymas gali įvykt, tačiau jis vyks su ta intencija, jog jo baigtis turi būti tokia kaip pirmojo pasimatymo.

Išvada: Šios 9 priežastys yra bene svarbiausios, dėl kurių vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą. Kiekvienai merginai siūlyčiau jų vengti, jeigu ieškote vyro rimtiems santykiams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *