Categories
Santykiai ir Seksas

Aistra merginos akyse


Dažniausiai sakoma, kad akys yra sielos veidrodis. Taip sakoma neveltui, nes akys atskleidžia ne tik merginos emocijas ir nuotaikas, bet ir padeda suprasti ar tu esi tas su kuriuo ji nori praleisti šį vakarą.

Penktadienio vakaras ir tu pasiruošęs su draugais pasilinksminti. Svarbiausia prisiminti, kad pats blogiausias dalykas, tai apžiūrinėti visas merginas klube, lyg vanagui tykančiam grobio. Taip tik pasirodysi, kad esi reiklus ir tau desperatiškai reikia merginos. Tai akimirksniu sunaikins tavo patrauklumą.

Jei mergina nuobodžiaudama sėdi ir laukia, kad ją kas nors užkalbintų. Tu nuo jos per porą metrų patogiai atsirėmęs, pečiai atsipalaidavę, pasitikinti šypsena nedingsta nuo tavo lūpų. Jautiesi lyg ši vieta būtų tavo namai. Tavo kūno kalba ideali, patikėk ji tikrai tai pastebės. Lėtai pasuk galvą ir ji pagaus tavo žvilgsnį, ji žiūri į tavo akis ir tu tikrai nesiruoši pirmas nutraukti akių kontakto. Atrodo, kad taip žiūrit visą amžinybę ir tada ją apdovanok nedidele šypsena, ji atsakys tau tuo pačiu. Palauk, kol ji pirma nutrauks akių kontaktą. Dabar drąsiai gali prieiti ir pradėti pokalbį. Niekada nespoksok į merginą, turi su tvirtu pasitikėjimu pagauti jos žvilgnį. Giliai žiūrėdamas į jos akis, parodyti ketinimą ją suvilioti.

Jei kalbantis pamatei, kad mergina žiūri į tavo lūpas, žinok tai pats geriausias laikas ją pabučiuoti, jei praleidai šį momentą, tu likai draugų zonoje, kurioje liko visi per daug mandagūs ir nedrąsūs vaikinai. Tuomet mergina pasijaus nepatogiai, susiras labiau patrauklesnį vaikiną ir  kaip sako žaidimuose, dabar tau „game over“. Kad taip neatsitiktų privalai pastebėti kada mergina tikrai domisi tavimi:

  • Labai įdėmiai žiūri į tavo akis ir jos vyzdžiai išsiplėtę
  • Netikėtai pakėlė abu antakius ir nusišypsojo
  • Mirksi daugiau nei įprastai

Ji jaus, kad esi pasitikintis, jei išlaikysi akių kontaktą ir taip sukursi intrigą, tai merginos tiesiog dievina. Kalbėdamas nesidairyk, aplinkui paprastai nieko ypatingo nevyksta, visą laiką prisimink, kad tu turi būti stebimas. Todėl stenkis išvengti stebinčiojo vaidmens. Jei nori sužavėti merginą, privalai ne tik vilioti akimis, turi ir kalbėti patraukliu ir gundančiu balso tonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *