Categories
Pasimatymų patarimai

Alkoholis ir naktiniai klubai

Mūsų skaitytojo atsiųstas straipsnelis.

Žmonės gali pasiekti daug gyvenime, bet kartais jie save apriboja. Šį kartą jie savo galimybes apriboja alkoholiu. Štai vyruko gyvenimo ištrauka iš naktinių klubų gyvenimo.

Apie Petriuką. Mūsų herojus turi tikslą – „pakabinti“ panelę kuri realiai pretenduotu į jo širdį. Petriukas mėgsta merginas, turi supratimą kaip jas kabinti, turi savo stilių, komunikabilus, išvaizdus. Viskas su juo kaip ir gerai. Bet ką aš matau, kai jis būna klube? Įžengus į klubą, jis eina prie baro, nes kitaip negali atsipalaiduoti be alkoholio. Blogiausia tai, kad jis ne kokteilius geria, kurio užtektu vieno, kad pradėtum judėti, o alų. Vis gi pigiau ir daugiau jo gali išgerti, tad ties vienu ar dviem bokalais beveik niekada neapsistojama. O mes gerai žinome kas būna kai išgeri daugiau už leistina norma. Rezultate matau girta vyruką kuris kabina visas paneles kurios tik juda, o jei nejuda, tai pajudina. Nemeluosiu ir nesakysiu, kad jam nesiseka. Vis gi, šiame klube ne jis vienas įkalęs gerai.

Paskutini vakarą pamušė savo rekordą ir pasibučiavo su trimis skirtingomis panelėmis ir iš dar vienos gavo numeriuką. Rezultatas iš ties ganėtinai įspūdingas. Bet čia tik tuo atveju jeigu mes kalbėtume tik apie skaičiukus. O kas liečia posūkį į jo širdį – tuščia… Blogiausia tai, kad nemažai panelių turėjo dėl jo neplanuotai eiti parūkyti ar į tualetą, kad tik atsikratytu priekabaus ir išgėrusio vyruko. Tai yra labai blogai, bet ką tu girtas žmogau suprasi, kai tau nusispjauti ir kai tik vienas galvoje…

Kaip manote? Kiek turi praeiti laiko, kad jo įgūdžiai taptu tokie nušlifuoti, jog galėtu atėjęs į klubą nusikabinti sau šaunia ir dailia panelę, ir tai nebūtu atsitiktinumas, o jo nenugalimas žavėsis? Mėnuo, du, pusmetis?  – Jei tektu man spėti, aš pasakyčiau, kad metai būtu jau labai geras rezultatas. Metai, tai daug ar ne? Man tai velniškai daug. Bet greičiau ir būti negali, nes jis kas vakarą būna padauginęs alkoholio ir matau, kaip jis nė per mažą žingsnelį netobulėja. Ne todėl, kad jis būtu bukas ar visiška nemokša, tiesiog alkoholis ji laiko vietoje. Kai blaivam žmogui pasako ne, jis gali susikrimsti, apgalvoti savo klaidas ir vėl kibti į atlapus, tik šį karta kažko pasimokius. O kai tu esi išgėręs, tau būna ant visko nusispjauti ir tiesiog eini kiaurai per viską ir nieko nesimokai, nes tau ta akimirka yra gerai. Ar mes norim stovėti vietoje ir ar mums to reikia?

Įdomu, ar Petriukas žino, kad tą vakarą jis gali būti karščiausias vaikinas? Žinot, jis galėjo pasiekti kur kas daugiau, tą vakarą, tik pats to nežinojo. Negaliu garantuoti šimtu procentu, kad galėjo bent su viena grįžti namo, bet šansai buvo ganėtinai realus žiūrint iš šono. Gerai kai yra bent ką ryte pasipasakoti/pasigirti. Dar geriau, kai kokie šiurpuliukai nuo jos prabėga, prisiminus ją. Bet kalbėti ir girtis koks aš lovelasas esu nėra garbinga, kai nė viena tau iš tų panelių nepatiko. Tu taip ir nepajudėsi iš mirties taško, jeigu nesistengsi „kabinti“ sau patinkančiu panelių blaivas.

Vyrai, neverskime panelių bėgti nuo mūsų į rūkyklas ar tualetus, o traukime jas prie savęs.  Lai merginos dalinasi su draugėmis gerais prisiminimais apie mus. Lai kuria istorijas apie mus kokie mes šaunus esam. Tegu panelės grįžta namo su plačia šypsena, kad galėtu pasigirti, jog Lietuvoje vis dar yra šaunių vyrukų!

Armantas

5 replies on “Alkoholis ir naktiniai klubai”

Didžioji dalis moterų auditorijos, kurios ten renkasi nenusipelniusios geresnio, nes nieko daugiau ir pasiūlyti negali, o tikroms damoms atitenka tikri džentelmenai.

Labai idomus straipsniukas, perskaicius susimasciau ir pradejau galvot, kiek kartu lygiai tas pat su manim budavo, nors man alkoholis tik ir budavo butent del tokiu pat siekiu kaip ir straipsnio herojaus. Nera cia ka ir daugiau pasakyt, viskas labai paprastai isaiskinta, tiesiog reikia biski pagalvot. Na o pajuokaujant tai yra toks budas kaip nukabinti visas, paziuret keleta kartu kaip as susipazinau su jusu mama serialo veikeja Barni ir kaip jis duoda,. kelis kartus. geras straipsnis

Į psichologą kreiptis dėl nepasitikėjimo savimi tikrai nėra tikslo. Tai truks labai ilgai. Yra paprastensnių būdų sutvarkyti šią problemą. Svarbu yra tai ar pats žmogus nori keistis ir jei taip kaip stipriai jis to nori.

Alkoholis klubinėje kultūroje yra savaime suprantamas dalykas. Ir jei kada esate buvę klube ir visiškai nevartojote alkoholinių gėrimų esu tikras, kad matėte kaip akivaizdžiai keičiasi situacija apie 3-4-5 valandą ryto lyginant su vakaro pradžia.

Įdomu pasirodė tai, kad autorius rašo apie trečiąjį asmenį. t.y. ne apie save ir savo išgyvenimus, bet apie kitą žmogų (tai gali būti ir tas pats asmuo). Tokiu atveju nieko nepakeisi tol, kol kitas žmogus nenorės keistis.

Na, Aloyzai, dėl psichikos sveikatos centro nemanai kad perlenkei? Ten juk ateina žmonės, kuriems nemiga, stresas ir pan. 😀 O dėl nepasitikėjimo labiau reiktų kreiptis į psichologą, arba pvz, į žmogų, kuris yra tikrai sėkmingas, ir ne tik su moterimis, bet apskritai gyvenime…žmogų, kuris turi nemažai patirties ir gali ja pasidalinti su tokiu žmogumi. O kas liečia alkoholį ir naktinius klubus, tai manau, kad čia labiau stereotipas visuomenėje yra, kad jei jau esi klube, tai turi būtinai arba būt neblaivas (t.y. prigert prieš klubą), arba viduj ko nors „įkalt“. Nežinau, mano nuomonė tokia, ir pritariu straipsnio autoriui dėl alkoholio ir merginų, palietė tikrai jautrią temą. 🙂

Na tai dėl to ir geria vyrukas, jog turi nepilnavertiškumo kompleksą. Iš išorės atrodo, jog viskas ok su juo, bet jis pats negali atsipalaiduot be alkoholio. Išorė nieko dar nereiškia, labai svarbu vidinis pasitikėjimas savimi. Gali būt „gražuoliukas pupuliukas“, bet nesugebėt žodžio suregst blaivas su merginom. Kaip yra ir šiuo atveju.
Vienintelė išeitis – naikinti savo nepilnavertiškumą. Niekas čia nepadės, savaime nepraeis. Lauksi metus, du ir vis netobulėsi, jei nenaikinsi menkavertiškumo jausmo savyje. Ir menkavertiškumas naikinamas tikrai ne naktiniuose klubuose, o psichikos sveikatos centre 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *