Categories
Vyriškas patarimas

Ar verta susigrąžinti merginą?

Sveiki, padraugavau su mergina beveik 2 metus, dėl jos ryžausi net emigruot, kad buti arčiau su ja, laikui bėgant pats to nepastebėdamas, grioviau santykius kol galiausiai, ji pasakė apie išsiskyrimą. Dabar praėjo nuo to pora mėnesiu, bandžiau pamiršti ją, neišeina, žinau savo klaidas bandau jas taisyti, bet ji kaip ir orai šį rudenį viena diena šalta, kita diena šilta. Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo, žinau savo klaidas bandau jas  taisyti, iš tikro viską dabar darau tik dėl galimybės ja susigrąžinti ar verta taip? koks butu jūsų patarimas?  Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius.

Atsakymas

Sveikas,

Pirmiausia aš rekomenduoju ateiti į mano renginį, kuriame būtent yra paliečiama šita tema. http://www.alfavyras.lt/ai1ec_event/seminaras-vyrams-del-kokiu-vyru-moterys-kraustosi-is-proto/

Bet jeigu neturi galimybės, tai skaityk įdėmiai ir pamiršk viską ką iki šiol žinojai apie santykius, moteris. Pamiršk viską ir skaityk atverdamas savo širdį, nes mano atsakymas tau parodys kitą kelią, kuris dažnai būna per baisus įklimpusiems vyrams į emocijas.

dėl jos ryžausi net emigruot“ – Na ir ką dabar turi? Esi laimingas? Iš laiko atrodo, jog netgi labai nusivylęs savo gyvenimu. Ir tai bus nuolatos. Tu nori taip nuolat gyventi? Nori būti nuolat nusivylęs? Jeigu nenori tai klausykis. Moteris negali būti vyro tikslas. Bet moteriai vyras gali būti tikslu, nes jai daug svarbiau yra šeima ir jos gerovė. Kai tu padarai moterį tikslu, tu tampi jau nebe vyras, o eilinė mazgotė. Nieku gyvu nebandau tavęs įžeisti, bet tik rodau tavo pasirinkimus ir rezultatus. Vyras turi turėti aukštesnį tikslą negu moteris. Ir vyras pasiima moterį į savo gyvenimą, savo kelionę. Tu dabar keliauji paskui jos sijoną. Ji tave veda. Santykiuose vyras visada veda. Matai kokie skirtumai? Visa tai labai svarbu suvokti, jeigu nori būti vyru su gera moterimi, o ne vyru einančiu paskui moterį. Turėk savo tikslus. Moteris ne tikslas.

Pradėk gyventi savo gyvenimą, kad nebūtu jokių, dėl jos, dėl kitos kažką darau. Ką tu darai dėl savęs? Ką tu būsi padaręs ar tai nuveikęs po 5 metų? Nieko, jeigu nepradėsi gyventi savo gyvenimo ir juo džiaugtis. Nieko nebūsi nuveikęs jeigu ir toliau bėgiosi paskui vieną sijoną.

Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo“ – Tu esi jaunas, o jaudiniesi dėl niekų. Tu ką išmaldos lauki iš moters? Tau neturi rūpėti jokie jos malonės suteikimai ar nesuteikimai. Ko tau čia laukti. Siek savo svajonių, tikslų, gyvent gyvenimą, o ne lauk malonės kažkokios. Tu gali nuveikti daug darbų, išmokti daug dalykų. Galu gale tu mirsi, aš nuolat galvoju apie mirtį, kad ji šalia, kad bet kada gali ateiti ir mane pasiimti, o aš tiek daug ką dar noriu padaryti, negi dabar turiu jaudintis dėl moterų? Moterys ateina ir išeina, geriausios pasilieka ilgam. Tu ne amžinas, todėl nėra ko jaudintis dėl santykių. Aš esu praėjęs visa tai apie ką tu rašai ir tau nuoširdžiai sakau gyvent pirmiausia savo gyvenimą, išmok būti pirmiausia pats laimingas ir tik tada aplink tave žmonės tapsi laimingi, moterys pačios norės būti šalia vyro kuris žino kur eina ir ko siekia.

Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius. – Tu nuolat pasirenki tokį gyvenimą kurį nori gyventi. Šiuo metu esi šitame gyvenimo etape, nes jį tokį pasirinkai. Ar tu apie tokį gyvenimą svajojai? Nori tokio kokį dabar gyveni? Nori tokių santykių? Vilties iš moters? Jeigu nori, tai viskas gerai, gyvenk. Bet jeigu ne to tu trokšti viduje, jeigu ne to tavo vyro širdis nori, tai tobulėk, auk, gyvenk, realizuok save. Ar tu gali mano mielas drauge atkurti vakar dieną? Ar gali šiandien nugyvenai lygiai taip pat dieną kaip ir vakar? Ne, negali. Negali ir ankstesnių santykių atkurti tokiais pačiais. Bet gali tobulėti. Augti ir sukurti daug geresnius santykius. Tiek su šia mergina, tiek su kita.

Svarbiausia turi suvokti. Moteris negali būti vyrui tikslas, jis turi turėti didesnį gyvenimo tikslą. Moterys nesąmoningai pradeda manipuliuoti vyrais kuriems jis yra tikslas, jos jaučia tų vyrų silpnumą ir jų negerbia. Tu pats turi nuspręsti ar nori vėl su ja taikyti ar ne. Nors aš siūlau pradėti nuo savo tobulėjimo ir augti pačiam, o ne bandyti taikytis. Nes kai matys kuo tu tapai, ji pati norės su tavimi būti, ir jei tu norėsi, galėsi būti, nes dabar per daug nutolai nuo savęs, pametei savo gyvenimo tikslą, vyro kelią.

Tikiuosi, bent kažkiek padėjau. Dar gali paskaityti nemokamą mano knygutę vyrams: http://eepurl.com/rq5Wb

 

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *