Sveiki!

Šiame straipsnyje ketinu papasakoti apie tam tikrus dalykus, kurie pravers praktiškai. O konkrečiau – noriu pakalbėti apie keturis elementus. Žemė, Oras, Vanduo, Ugnis. Tau yra tekę girdėti juos. O šiandien teks susidurti su jais intymiau. Taigi apie kiekvieną iš jų.

Žemė
Tai elementas susijęs su kūnu, pinigais, saugumu. Galima sakyti, jog pinigai priklauso žemės elementui arba yra pavaldūs jam. Taip pat, fizinis kūnas – mėsa, kaulai, organai yra priskiriami šiam elementui.

Oras
Tai mąstymo procesas. Tavo protas, mintys, idėjos.

Vanduo
Emocijos, jausmai, pojūčiai, intuicija.

Ugnis
Šis elementas atsakingas už kūrybą.

Kai jau šiek tiek susipažinai su kiekvienu elementu – iš karto kyla klausimas – kaip šias žinias panaudoti praktiškai? O tai labai paprasta.

Zodiako ženklai ir elementai
Kiekvienas zodiako ženklas turi savo elementą. Pvz. Avinas yra ugnies elemento ženklas, Tauras – žemės ir t.t. Iš to ką perskaitei jau gali pasakyti, jog Avinas yra kūrybingas ženklas, Tauras – žemiškas, kūniškas.

Elementai gimimo lentelėje
Tuo laiku kai tu gimei, tą sekundę, kai išvydai pasaulį dangaus kūnai buvo išsidėstę tam tikra tvarka. T.y. dešimt planetų – saulė, merkurijus, venera, marsas, jupiteris, saturnas, uranas, mėnulis, neptūnas ir plutonas buvo specifiniuose zodiako ženkluose. Pvz. dabartinis dangus Vilniuje, virš mano namo stogo atrodo šitaip:

Dvi planetos Oro ženkle, 4 planetos Žemės ženkluose, dvi planetos Ugnies ženkle, bei dvi Vandens ženkle.
Iš karto pastebi, jog daugiausiai planetų yra žemės ženkluose – net keturios. O kituose ženkluose po dvi.
Ką tai galėtų reikšti? Tai labai paprasta. Planetos yra energija, kurią žmogus invenstuoja į tam tikrus dalykus. Pvz. mėnulis vėžyje(vanduo) reikš, jog žmogui labai aktualūs šeimos reikalai, narių emocinis gerbuvis. Iš pavyzdyje pateiktos lentelės matyti, jog dabartiniu metu daugiausiai energijos skiriama Žemės elementui, vadinasi, savo kūnui, finansams. Pvz, aš rašau šį straipsnį galbūt mąstydamas, jog kas nors nuspręs pasinaudoti mano kaip astrologo paslaugomis. Arba mąstau, ką čia suvalgius, o gal tiesiog mesti viską ir varyti pabėgioti. Mintys sukasi apie fizinį kūną, tai dėl to, jog merkurijus(mąstymo procesas) yra jaučio ženkle(žemė). Taigi net 4 planetos Žemės ženkle, kas tuomet atsitinka su kitais ženklais? Akivaizdu, jog tam kad būtų pusiausvyra kiekviename ženkle turėtų būti po 2.5 planetos, tačiau dabar yra perviršis ir daugiausiai energijos yra skiriama fizinėms reikmėms. Tai nėra ypatingai svarbu esamu momentu, kadangi žymiai svarbiau yra kokios planetos, kokiuose ženkluose buvo tavo gimimo metu. Jeigu tada buvo perviršis žemės elemente, tai tikėtina, jog esi linkęs prie kūniškų malonumų, pamiršdamas rūpintis sveiku protu, galbūt netgi turi antsvorį. Arba jeigu daugiausiai planetų yra Oro ženkluose, tuomet galima spėti, jog viską per daug racionalizuoji, žmonėms atrodai šaltas, abejingas, šitaip nepajausdamas malonumo, kurį suteikia artimas bendravimas. Žinoma iš visko yra išeitis.

Sužinok apie savo elementus
Manau, tau būtų įdomu sužinoti kokiame elemente turi per daug planetų, o kuriame per mažai. Galbūt daugiau laiko reikėtų skirti sportui, kūno priežiūrai? Galbūt turi geriau suprasti savo emocijas?
Jeigu tave domina šie klausimai, bei nori sužinoti apie savo elementus, tuomet turiu tau pasiūlymą.
Atsiųsk, savo gimimo datą (metai, mėnesis, diena) el. paštu [email protected] ir gauk nemokamą interpretaciją apie elementus. Pažadu, jog kiekvienas, kuris atsiųs savo duomenis gaus išsamų atsakymą.

Linas Mockus

Ką manai? Pasidalink savo nuomone komentaruose