Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: Jupiteris Jautyje

Jupiteris Tauro ženkle mums nori priminti, kad komfortiškas gyvenimas be prasmės yra tuščias.


Seniai buvau kaime, tačiau atsimenu vieną gyvūną, kuris mielas ir naudingas. Visą dieną vaikšto, skabo žolytes, ryte būna pamelžiamas, vėliau gulinėja laukuose, keleta kartų pamūkia ir taip kiekvieną dieną. Koks paprastas gyvenimas! Manau, kad kai kurie žmonės tikrai norėtų atsidurti karvytės vietoje. Mūūūū. Bet kol esame žmonėmis galime būti kažkuo daugiau. Ar kas nors iš žolės gali padaryti tokius stebuklus kaip – pienas, varškė, sviestas, grietinė? Ko galime pasimokyt iš karvės? Teisingai – praktiškumo. Jeigu ką nors ir galime padaryti iš žolės tai nebent trąšas, arba gardžiai pasijuokti. Ar kas nors sąžiningai gali visą dieną išsėdėti neprataręs nė žodžio, tik žiaumodamas žolę? Jeigu galite vadinasi esate labai kantrūs, bet ar galite būti tokie dosnūs, jog galėtumėte atiduoti save, kad kiti galėtų pavalgyti? Būtent to mus moko karvė. O šiandien apie labai artimą karvei astrologijos ženklą – Jautį.

Jaučio ženklas apdovanotas – praktiškumo, dosnumo, kantrumo, piktnaudžiavimo savybėmis. Piktnaudžiavimo? Taip žmogus negali visą dieną gulėti ant žolės ir šildytis saulutėje, nebent kai turi laisvo laiko. Tačiau Jaučio ženklas turi polinkį tam – pataikauti savo silpnybėms, ieškoti malonumų. Atrodytų kas čia blogo – ieškoti malonumų, tačiau žmogus į šį pasaulį atėjo ne tik mėgautis juo, bet ir pažinti save. Delfų orakule puikavosi užrašas – ‘pažink save’. Šv. Augustinas sakė – pažink save ir pažinsi Dievą. Ar tik man vienam atrodo, kad mes čia atėjome kažkam daugiau, nei tik nešti savo naštą ir mėgautis malonumais? Tačiau dažnai spjauname į visus ieškojimus ir tiesiog stengiamės atsipalaiduoti. Atsipalaiduokite ir šiandien. Taigi pagrindinė Jaučio yda yra pernelyg didelis malonumų vaikymasis. Ir šiaip jis nėra tas ženklas, kuris domėtųsi dvasiniais dalykais, jam kur kas svarbiau yra praktiškas požiūris į gyvenimą, pinigai.

2011m. birželio 4d. į jaučio žvaigždyną įskrido Jupiterio planeta ir ten bus visus metus. Plėtimosi, augimo planeta atsirado praktiškame, žemiškame ženkle. Ko galime tikėtis? Panagrinėkime visas tai liečiančias sritis.

Pinigai. Ar mums svarbūs pinigai? Labai. Požiūris į pinigus yra praktiškas, įgyvendinami ilgalaikiai planai. Svarbiausia taisyklė – būti dosniems. Jautis sužiba visu savo grožiu, kai yra dosnus (1pav.). Kaip žinote iš draugų, arba esate matę filme Secret – ką mąstote tą ir gaunate, kokie esate tokius žmones ir pritraukiate. Ar norite gailėti pinigų, būti godūs ir susilaukti tokių pačių žmonių akiračio? Tuomet ir patys liksite be cento, bet jeigu būsite dosnūs, tuomet pritrauksite dosnius žmones… Visiems visko užteks.

Religija. Turėsime šiek tiek prisiversti domėtis religija, kadangi už viską bus svarbesni pinigai. Dabartiniame pasaulyje kuriame gyvename – žmonėms svarbiausias dalykas yra pinigai. Domėjimasis religija dabar yra etiniame lygmenyje. Filosofinis Jupiteris yra prispaustas materialaus Jaučio, kuris jį išnaudoja įgyvendinti aiškioms materialioms vizijoms. Pamoka šiuo metu yra nepamiršti aukštesnių tikslų. Galime tapti tikrais Jaučiais, bet pamenate užrašą orakule? Geriau jau jis būtų prikaltas mums prie kaktos. Tačiau situaciją gelbėja Jupiterio aspektas su Neptūnu, kuris suteikia jautiškam praktiškumui galimybę duoti/dovanoti kitiems… Tai galime daryti pinigais, žemės ūkio darbais, meniniais gabumais ir visaip kaip tik sugebame… Jupiteris Tauro ženkle mums nori priminti, kad komfortiškas gyvenimas be prasmės yra tuščias.

Publikavimas. Ši padėtis yra palanki publikavimui. Žmonės susidomės ilgalaikiu publikavimu. Kas jau publikuoja savo straipsnius, rašo knygas – laukite darbų arba atlygio pagausėjimo. Tai nereiškia, kad Juozas Erlickas staiga pradės rašyti knygas apie tai kaip tapti milionieriumi, tačiau gali būti jog publikuotojai, leidėjai su malonumu priims naujas knygas. Taip pat publikavimas bus stabilus, jeigu vedate savo blogą, arba rašote straipsnius. Jei jau esate išleidę kažkokių knygų, arba straipsnių tuomet jie susilauks didesnės paklausos. Prasiplės skaitytojų ratas, daugiau žmonių jus perskaitys. Rašant straipsnius būsite kantrūs, bei stengsitės įdėti kuo daugiau širdies. Taip pat rašytojams padidės kūrybinis įkvėpimas, bent jau tol kol jupiteris bus jaučio pirmoje dekadoje.

Menas. Palankus metas dirbti su moliu, medžiu viskuo iš ko galite padaryti formą.

Atrodo tiek ir tenorėjau pasakyti. Taigi visiems linkiu dosnumo, darbštumo ir prisiminkite kas prikalta prie kaktos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *