Sveiki!

Sveikinu visus, kadangi mūsų aptariamas dangaus šviesulys- mėnulis, pasiekė savo maksimumą(05.17 12:08). Ir dabar yra iki gyvo kaulo girdėtoje fazėje – Pilnatyje. Vakare pravėrę langą galime pamatyti didelį, gražų, besišypsantį dangaus kūną. Ką reiškia šios fazės akinančiai šviečianti šviesa? Šios mėnulio fazės metu žmogui pradeda augti iltys, plaukai ir pamažu jis virsta į vilką, kuris naktį puola žmones.
Patikėjot?

Kaip gi iš tikrųjų veikia šis mėnulis? Vakar tiesiog nekilo rankos nieko daryti, jaučiausi puikiai, tiesiog nelabai supratau dėl ko nieko nenoriu daryti. Bet atsipalaidavau ir leidau viskam tiesiog vykti, be mano įsikišimo, net jeigu viskas griūtų nebūčiau nė piršto pajudinęs. Ar kada nors jautėtės šitaip? Kartais tiesiog pamirštame atsipalaiduoti.

mitinė būtybė - vilkolakis


Atsipalaiduokit…
Šios fazės metu viską ką mes galvojome, darėme, planavome prieš – užsibaigia ir tampa apčiuopiama, matoma, jaučiama. Tai ką darėme tampa tobula. Taigi šiuo laiku atsiloškime ir pasižiūrėkime kokią prasmę turi viskas ką nuveikėme, stebėkime pasaulį – ramiai, mylinčiai. Dabar viskas aišku kaip ant delno.

Taip pat per pilnatį kiekvienam paūmėja tarpusavio ryšių problema. Ieškoma idealaus bendravimo, tačiau dažnai nerandama, todėl atsigręžiama į religijas, filosofijas, kurios parodo, kad nereikia keliauti per jūras, bei vandenynus – idealūs santykiai įmanomi su žmogum, kuris šiuo metu sėdi kėdėje ir skaito šias eilutes!

gero poilsio,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Ką manai? Pasidalink savo nuomone komentaruose