Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio užtemimas

Ar tai neprimena mūsų pačių dvigubos prigimties? Viena siekia dvasinių aukštumų, idealų, o kita, jei neribotų socialiniai saitai – pamylėtų viską kas juda.

Sveiki!

Malonu jums rašyti. Ar mėgstate atsitraukti nuo kasdienos rutinos ir pakelti save šiek tiek aukščiau nuo žemiškų darbų? Netgi aklas kurmis išsirausia į paviršių pasišildyti saulutėje… Šiandien pažadu pateikti informatyvų, bei aktualų straipsnį, apie netrukus dangaus platybėse įvyksiantį įvykį. Iš kart sakau, kad nerasite čia nieko paslaptingo ar mistiško – viskas bus paaiškinta lietuviškai bei suprantamai. Tas įvykis yra …

Mėnulio užtemimas
Kas gi vyksta mėnulio užtemimo metu? Kodėl jis užtemsta? Tikrai žinome, kad šešėlis turi kristi nuo kažkokio daikto, nuo kokio? Vieni mano, kad tai skraidanti lėkštė užstoja saulės šviesą, kiti jog tai dievų kerštas. Bet iš tikro, tai žemė užstoja mėnulį ir saulė neapšviečia jo. Paveikslėlyje galite matyti kaip tai vyksta. Birželio 15d. Lietuvoje apie 21:52 įvyks pilnas mėnulio užtemimas.

mėnulio užtemimo matomumas
Mane ne tiek domina kada ir kur matysis užtemimas, bet kas vyks mano bei kitų žmonių sąmonėse, koks bus psichologinis, emocinis poveikis.
Astrologijoje dangaus kūnai turi savo reikšmes. Paimkime šiandien reikalingus simbolius ir paverskime juos visiems suprantama kalba. Taigi šiandien reikės šių: saulė, mėnulis, žemė.
Saulė, tai mūsų savastis, ego, troškimai. Pvz.: dabar yra saulė dvyniuose, todėl visiems aktuali informacija, bendravimas. Žmonės nori informacijos. Mėnulis – emocijos, instinktai. Mėnulis yra šaulyje, todėl žmogus vedamas instinktų patirti emocinę laisvę. Užtemimo metu žemė užstoja saulės šviesą ir ji neapšviečia mėnulio. Ką reiškia ši simbolinė kalba? Pabandykim išversti. Mūsų emocijos tampa aklos mūsų norams… Tai gali reikšti, jog mes nepaisome savo emocinių reikmių, negirdime savo intuicijos ir tuomet emocijos krečia mums išdaigas. Arba – elgiames ne taip kaip norime, o kaip diktuoja emocijos. Tai reikštų, jog per daug paisome savo emocijų, gyvename vien tik jomis, pataikaujame joms ir pametame galvą, kurioje yra mūsų aukštesnieji norai. Šitaip elgdamiesi tampame emocijų vergais, gyvuliukais. Ir vienas ir kitas atvejis yra nepageidaujami. Vienu atveju apiplėšiame save emociškai, kitu atveju – išsižadame sveiko proto. Kuomet subalansuojame emocijas su norais, sąmonę su pasąmone, galime sakyti, jog esame savo šeimininkais. Tada žydi mūsų intuicija, bei turime tvirtą protą.
Kai kurie astrologai mano, jog mėnulio užtemimas pradedamas justi prieš kelis mėnesius ir juntamas net kelis mėnesius po to. Ar kažkam iš jūsų buvo taip nutikę, jog atsikėlę iš ryto pamatėte, kad jau žiema, nors vakar buvo vasara?… Taip pat ir vyksmai sąmonėje išryškėjantis mėnulio užtemimo metu, tiesiog buvo pasislėpę ir laukė savo eilės. Paimkime analogiją, jog saulė tai sąmonė, o mėnulis pasąmonė. Užtemimo metu pasąmonė tampa laikinai neapšviečiama sąmonės šviesos. Kas tyrinėjo savo pasąmonę, atrišinėjo mazgus, švarinosi, valėsi – nejaus kažko ypatingo, o tiesiog galės pasitikrinti kiek sąmoningi yra. Galėsime pamatyti kiek automatiškų veiksmų dar liko mumyse.
Mėnulis Šaulyje
Tai svarbus momentas, kurį taip pat galime išversti į aiškią kalbą. Šaulys yra dvigubas ženklas – tai žmogus stovintis ant žemės ir šaunantis strėlę į padangę. Ar tai neprimena mūsų pačių dvigubos prigimties? Viena siekia dvasinių aukštumų, idealų, o kita, jei neribotų socialiniai saitai – pamylėtų viską kas juda. Taigi šis ženklas parodo, jog mumyse slepiasi laisvės trokštantis eržilas/-ė ir idealistas. Gamta visuomet paruošia aplinkybes, kurios mus stengsis pakeisti į priešingą pusę. Galbūt tai dėl to, jog būtume pilnesni, kad matytume abi monetos puses. Kokias aplinkybes paruošia gyvenimas mums šio užtemimo metu, kokias mintis sukelia? Ar nebuvome užgožę savo laisvės troškimo kasdieniais rūpesčiais, vaikydamiesi pinigų, turtų, malonumų? Ar kartais nepamiršome laisvės troškimo, kuris visuomet kirbėjo mumyse ir kuždėjo: nesijaudink, būk laisvas, atsipalaiduok..? Kas užstoja saulės šviesą? Žemė. Tai civilizacijos užkrauta našta ant mūsų pečių, tai viską ryjantį ekonomika, žiurkių lenktynės. Ar neatsibodo? Užduokime šiuos klausimus sau.
Kiekvienas žmogus ieško laisvės. Vienas jos ieško butelyje, bet pasibaigus skysčiui lieka dugnas. Kitas merginose – galbūt keturiasdešimt aštuntoji mergina turės kažką ko neturi kitos? Trečias paskendęs darbuose, bando uždirbti visus pasaulio pinigus. Visi norime būti laimingi, bet ar dažnai jaučiamės tokiais? Kas galėtų pakelti mus aukščiau žemės, kas galėtų nuimti kasdienę naštą?
Žmogus, kuris nejaučia laimės yra išmokęs norėti visko sau. Kiekvienas jo žingsnis, tik dėl jo pačio naudos. Jis įpratęs viską imti sau ir kuomet negauna to ko nori – kenčia. Arba visada stengiasi gauti ko nori, deda daug pastangų tam ir pražiopso gražiausias gyvenimo akimirkas. Vadinasi logiškai mąstant, jeigu nenorėsime naudos sau, arba stengsimės suteikti ją kitiems – tuomet atsiras laimė, arba bent jau mažės kančia. Ar ne? Prieš porą dienų nuėjau nusipirkti smilkalų, žiūrinėjau kokius išsirinkti, galiausiai išsirinkau. Padaviau pinigus, padėkojau, atsisveikinau. Staiga mane sustabdė pardavėja ir sako: paimkite dar šituos, ai ir šituos paimkite, ir dar tuos – gavosi taip, kad dovanų gavau daugiau negu pirkau. Apsidžiaugiau. Išėjęs iš parduotuvės pradėjau mąstyti – už ką? Pasilikau labiausiai patikusius sau, o kitus padovanojau kitiems. Keletą dienų tiesiog dovanojau žmonėms ką turėjau. Dabar jaučiuosi turėdamas daugiau negu atidaviau. Ko? Laimės.
Ar šis žmonių altruizmas susijęs su įvyksiančiu užtemimu ir ar visiems tai pasireiškia? Atsakymas kitoje pastraipoje.

Mėnulis ir Neptūnas
Neptūnas tai planeta simbolizuojanti mūsų sielą, ji yra viena iš tolimiausių planetų nuo saulės, kantriai stebinti besisukančias planetas. Taip pat Neptūnas simbolizuoja iliuzijas. Kaip susiję iliuzijos su siela? Suvokti, kad turime sielą ir suvokti savo sielą yra du skirtingi dalykai. Manau, kad bet kurio žmogaus siela turėtų būti labai didinga, graži. Mes galime intuityviai tą pajusti, jog ji neišpasakyto grožio. Galime rašyti eilėraščius apie ją, dainuoti dainas, visaip girti ir aiškiai nesuvokti kas gi ta siela. Atrodo pasimato tik mažutė kibirkštėlė ir tai ne ilgam. Viskas ką prisisvajotume apie sielą – bus fantazija/iliuzija(nebent kad ji nemirtinga, ir dar keletas savybių). Mūsų elgesys, emocijos, mintys paslepia sielą, kaip kad užuolaidos uždengia nuostabų vaizdą. Kaip atidengti užuolaidas, jog pamatytume sielą? Pasaulio tvarka sudaryta taip, jog iki tam tikro laiko mes kuriame save, o vėliau ‘griauname’, kitaip sakant grįžtame į save, į sielą. Šiuo metu neptūnas yra žuvyse, tai paskutinis zodiako ženklas, kuris žymi minėtą ‘griovimą’. Per užtemimą mėnulis sudarys kampą su neptūnu, vadinasi kažkokiu būdu pasireikš mūsų savęs ‘griovimas’. Neptūnas taip pat valdo alkoholį, narkotikus. Kaip jau minėjau kiek esame sąmoningi tiek pastebėsime šiuos vykstančius procesus. Šiandien išėjau pasivaikščioti mane užkalbino girtuokis, kuris prašė pinigų odekolonui. Atsakiau, kad neturiu, bet leidau jam papasakoti keletą sakinių. Sakė, kad jis eis į pragarą. Palinkėjau jam sėkmės. Mes galime rinktis kaip gyvensime. Galime vaikytis iliuzijų, gyventi jose, naikinti savo gyvenimą jomis, arba rinktis sveikesnius įpročius kaip ‘griauti’ save. Ir tai galime daryti suteikdami kitiems džiaugsmą, malonumą, meilę – taip kaip mokame. Ne sau, bet kitam.

Mėnulis ir Jupiteris
Tai nereiškia, kad visos merginos, kurios skaito šį straipsnį turėtų tapti vienuolėmis, kad galėtų jaustis laimingomis, arba visi vyrai – eiti į vienuolynus. Jupiteris esantis praktiškame Tauro ženkle žada geras finansines perspektyvas. Tačiau viskas remiasi į mūsų dvigubą prigimtį, mes turime apsispręsti ar tvirtai stovėdami ant žemės šausime strėle į viršų, ar pasiduosime žemesnei savo prigimčiai. Antruoju atveju vistiek kada nors būsime pričiupti. Pasirinkimas mūsų rankose. Aš renkuosi pirmą, o tu?

vaisingų pastangų,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *