Būkit pasveikinti!

Smagu vėl jums rašyti. Esu įsitikinęs, jog bent vienam žmogui bus naudinga tai apie ką šiandien pasakosiu. Primenu, jog mano straipsniai yra skirti žmonėms, kurie nori išmokti naudotis astrologija praktiškai. Bei prieš kelias dienas supratau, jog negaliu rašyti kitiems žmonėms, kaip tik tiems, kurie nori laisvės. Todėl jeigu nenori būti laisvas, iš karto gali išjungti šį straipsnį. Nedelsk.

Manau, kad turi savo nuomonę apie astrologiją.
– Prirašinėti pilni laikraščiai nesąmonių.
– Linai, ką nori pasakyti, kad Lietuvoje yra tik 12 skirtingų žmonių, juk tiek tėra zodiako ženklų?
– Tokie niekai tik merginoms.
– Visai įdomu, bet nieko nesuprantu apie ką ta astrologija.

Nesikuklink, tavo galvoje tikrai sukasi tokios mintys. Ar ne? Ir tu esi visiškai teisus, nes aš manau lygiai taip pat.
Tačiau turiu truputį kitokį požiūrį, kuris manau bus įdomus ir tau. Paimkime šio portalo pavadinimą „Alfavyras“- tai vyras kuris pirmauja, lyderis, karys, kuris skinasi kelią į neatrastas teritorijas, užkariauja naujas. Atrodytų, kad tai nieko bendro neturi su mergaičių žaidimu – astrologija. Tačiau siūvėjų būna net tarp vyrų(kone visi batsiuviai yra vyrai), todėl sakyti kad adata vien moterų įrankis nebūtų logiška.

Astrologija yra įrankis
Velniop visus horoskopus laikraščiuose, kuriuose bandoma tris milijonus žmonių įsprausti į 12 rėmų! Mano užduotis yra ta, jog nešiotum kuo laisvesnius, patogesnius ‘batus’. Todėl straipsniuose stengiuosi pateikti informaciją, kuri būtų tau naudinga. Pameni sakiau, jeigu to ką rašau negali panaudoti praktiškai, tuomet neverta tikėti ta informacija. Visa tai dėl to, jog aplinkui pilna informacijos, kuri įeina į galvas ir lieka nepanaudota. Ar skaitai laikraščių penktą puslapį? Apie nusikaltimus? ‘Kilbukų miestelyje buvo apvogtas Kilbukas’, ‘Penktadienio 13-osios gatvėje nuaidėjo šūviai’, ‘Naujojoje Zelandijoje degė miškas’,’Prie vaikų namų apsivertė ledų sunkvežimis’… Kam visa tai įdomu, kokia nauda iš tokios informacijos? Jokios. Todėl visada pats stengiuosi, bei kitiems patariu, jog rinktųsi tą informaciją, kuri yra naudinga.

Astrologija veikia ar ja reikia tikėti?
Man veikia. Kitam gali neveikti, bet kuriuo atveju vienintelis būdas sužinoti atsakymą į šį klausimą yra patikrinti. Matai, žodžiu retai kada galima tikėti, darbai kalba garsiau. Šiuo atveju aš tau atidengiu tai, ko tu ankščiau nematydavai, tavo darbas yra tai pasiimti bei naudotis. Ar kada pagalvojai kokią įtaką daro saulė? Teisingai – šildo, kaitina, džiugina, sukelia šypsena, glosto veidą, kūną, pakelia nuotaiką, verčia prisimerkti, apakina, pralinksmina. Ar saulė turi kokios nors įtakos kaip žmonės mąsto, elgiasi, suvokia, jaučia save? Nežinai? Pabandysiu trumpai paaiškinti ką apie tai sako astrologija. Tu esi Žemės planetoje, ji sukasi aplink Saulę, pažvelgę pro teleskopą pamatysime, kad skirtingu laiku Saulė matosi skirtingose žvaigždynuose. Iš viso yra 88 oficialūs žvaigždynai, tačiau astrologija pagrinde naudoja tik 12, kuriuos, manau, tu net gali išvardinti: Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis, Vandenis, Žuvys. Maždaug 1600 Pr. Kr. Babilonijoje buvo parašytas pirmasis astrologijos dokumentas. Ankstyvieji astrologai stebėdami dangaus kūnus užfiksuodavo dangaus vaizdą esant svarbiems įvykiams. Iš to kilo dėsningumai, parodantys, jog esant tam tikrai planetų padėčiai tikėtini tam tikri įvykiai, pvz. karo pradžia, karaliaus žlugimas, sėkmė karalystėje. Lygiai taip pat ir Saulei įžengus į tam tikrą ženklą prasideda kitimai, pirmiausia nuo mūsų pačių. Mano užduotis parodyti kaip panaudoti tuos kitimus praktiškai. Šio mėnesio 21d. 10:21 Saulė įžengė į dvynių ženklą ir jame pasiliks 30 dienų.

Kodėl liepi kitiems naudoti, o pats nenaudoji?
Atsibusk, juk dabar tai ir darau.

saulės simbolis

Saulė įžengė į Dvynių ženklą
Sveikinu tave su šiuo reikšmingu įvykiu. Gali sakyti, jog nelabai supranti kodėl tau turėtų rūpėti dvyniai, kadangi gimei kitą mėnesį. Tačiau nesvarbu kokį mėnesį gimei, ši įtaka jaučiama visiems. Saulė yra mūsų savastis, tai, kas mes esame, mūsų esmė, gyvybė. Astrologinis saulės simbolis yra taškas apskritime. Apskritimą galime suprasti kaip įvairias galimybes, o taškas jame – tai mes patys, tose galimybėse. Kuomet Saulė keliauja per įvairius ženklus, tie ženklai tampa tarsi linzėmis per kurią saulė suvokia, jaučia save, kitaip sakant, kai saulė įžengė į dvynių ženklą, tam tikrose situacijose tu pradėjai save suvokti ne kaip fizinį kūną, bet kaip protą, mąstymą, idėjas. Aš net pajaučiau, jog mano kūnas tapo lengvesnis. Jeigu prieš tai buvusiame ženkle – jautyje, kažkuriose situacijose vertinai save atsižvelgdamas į tai kiek pinigų turi, kiek daiktų nusipirkai, kiek stiprus yra tavo kūnas, kiek kartų permiegojai su mergina, tai šį mėnesį tau rūpės, bus aktualu viskas, kas susiję su informacija. Knygos, straipsniai, pokalbiai su žmonėmis, seminarai – visa tai formuos tavo suvokimą kas tu esi. Taigi, būk pasiruošęs ir atsirink kokiai informacijai leisi save įtakoti. Ar ji bus pozityvi ar ji padės tau siekti tikslų, ar ji pagerins tavo gebėjimus, ar ji bus naudinga tavo santykiams, ar ji gerins tavo sveikatą, didins tavo laimę? Ar bendrausi su žmonėmis, kurie yra pozityvūs, žinantys ko nori, pasiekiantys savo tikslus? Ar ji padės tau tapti laisvam?

smagios informacijos,
Linas Mockus

Ką manai? Pasidalink savo nuomone komentaruose