Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Ką išmoksi ant pečių nenešiosi. (Lietuvių liaudies patarlė)

Iš pradžių, kam gi skirtas šis straipsnis? Jį gali skaityti skeptikas, aklas tikintysis, praktikas ir šiek tiek nusimanantis apie tai ką rašysiu.

Jei esi skeptikas – nesiūlau patikėti tuo ką rašau, gali tuoj pat išjungti straipsnį, arba perskaitęs padaryti vieną dalyką – šias žinias pritaikyti praktiškai, juk tai vienintelis dalykas kuriuo tiki, ar ne?

Jeigu esi antro tipo žmogus, tuomet patarčiau tikėti tik tuo kas veikia. Kad ir kaip stipriai tikėtum, jog galima žengti žingsnį rankos pagalba to padaryt neišeis. Ir paskutiniu atveju, tik noriu priminti keletą dalykų, kuriuos ir taip puikiai žinai.

Dar noriu pridėti, jog tai ką čia parašysiu nebūtinai turi atitikti jus, geriausia būtų, kad skaitydami aprašymus pamirštumėte save ir susitelktumėte į kitus žmones. Aprašymai gali jums netikti, jeigu daug laiko skiriate asmeniniam tobulėjimui, tokiu atveju praktiškai galite priskirti bet kokio ženklo savybes, elgesį sau ir būti išmokę juos. Jei kažkokiu būdu ši informacija apribos jus ar kitą žmogų – negailėdami meskite šalin ką sužinojote – vadinas jūs puikiai susitvarkote be astrologinių žinių. Mano tikslas nėra įtikinti savo teisumu, verčiau suteikti turimas žinias, tiems kam šiuo metu jos reikalingos.

Kaip nustatyti žmogaus ženklą? Labai paprastai:

Avinas(03.21-04.20);

Jautis(04.21-05.22);

Dvyniai(05.23-06.21);

Vėžys(06.22-07.22);

Liūtas(07.23-08.22);

Mergelė(08.23-09.22);

Svarstyklės(09.23-10.22);

Skorpionas(10.23-11.22);

Šaulys(11.23-12.21);

Ožiaragis(12.22-01.20);

Vandenis (01.21-02.19);

Žuvys (02.20-03.20).

Iš kart ir pradėsiu nuo pirmojo ženklo – Avino.

Kas šiek tiek domėjosi astrologija, iš karto pasakys, kad šis ženklas yra ugnies. Ugnis yra greičiausias, aktyviausias elementas.

Šio tipo žmonės yra karštakraujai, jų egoizmas jaučiamas ir lovoje, todėl netgi pačiame santykių įkarštyje gali trūkti dvasinio pasitenkinimo.

Seksas yra labai greitas, tačiau santykiai ištvermingi. Netgi antras, trečias kartas iš eilės būna toks pats aistringas, kaip ir pirmas.

Emocijos reiškiamos šūksniais, dejonėmis. Moterys susijaudinusios pamiršta visuomenei priimtiną ledi vaidmenį ir imasi vyro vaidmens. Taip pat būdingas agresyvumas.

Išsirinkę partnerį, tiek vyrai, tiek moterys jį ‘atakuoja’, kartais kukliai ir laipsniškai, o kartais be jokio įspėjimo.

Kaip patenkinti Avinus?

Avinai pasirenka žmones, kurie pritartų jų ketinimams, bei palaikytų juos siekiant užsibrėžto tikslo versle, ar meilėje.

Kadangi jie nori visada būti pirmi ir nugalėti, duokite jiems laisvę. Nepamirškite pagirti jų drąsos ir pasakyti meilių žodelių.

Kitas ženklas – Jautis.

Šie žmonės mėgsta glamonėtis ir būti glamonėjami. Kadangi tai žemės elemento ženklas, sekse Jaučiai pasirenka pasyvų vaidmenį, laukdami kad žmona imtųsi aktyvių veiksmų. Jeigu ji to nesupranta, jis ieškosi kitos merginos. Šiems žmonės finansiniai sunkumai turi įtakos lytiniam gyvenimui. Turėdamas daug pinigų jis nesidairo į moteris, bet vos tik jų pritrūksta – ieškosi užsimiršimo sekse. Moterims Jaučiams patinka brangūs, gražūs papuošalai, automobiliai, bei aplinkinių pavydą keliantys daiktai. Vienas įdomus dalykas – kuomet Jaučio tipo moterimi žavimąsi, ji tampa abejinga seksui. Vadinas praktiškai šis veiksmas nėra efektyvus. Vyrui tai negalioja.

Kaip patenkinti Jaučius?

Jaučio požiūris į seksą gali tapti pernelyg kasdieniškas, rutiniškas, kuomet su partneriu nesieja tikri jausmai, arba tiesiog įkyri bendravimas su vienu ir tuo pačiu partneriu. Tokiu atveju Jautis nesivaržydamas paprašo kieno nors telefono numerio, arba susipažįsta su nauju žmogum. Šiuo atveju reiktų iš kart išsiskirti.

Trečiasis ženklas – Dvyniai.

Šių žmonių seksualinis elgesys svyruoja, tai būna karštas, tai šaltas. Visa tai priklauso nuo jų mąstymo proceso, jeigu jie turi įdomių interesų, jie bus aktyvus, jeigu juos kamuoja nuobodulys – nesitikėkite nieko gero. Seksualinius partnerius Dvyniai vertina visų pirma pagal protingumo lygį(oro ženklas). Dvyniai nėra pernelyg agresyvūs ir sutiks būti antrame plane viso bendro gyvenimo sferose, tarp jų ir sekse.

– Na tu čia, Linai, kalbėjai apie praktinį panaudojimą, bet niekur jo nematome, – pasakytų straipsnio skaitytojas.

– Ok, ok, ne viskas taip greitai.

Imkime pavyzdį su Avinu. Istorija:

„Įsidarbinau naujame darbe, kuriame reikalingas iniciatyvumas, veržlumas, drąsa. Nors man tai nebūdinga, tačiau įveikiau daug išbandymų. Stipriai pakilo mano savivertė, drąsa, praradau baimę. Super! Labai džiaugiuosi dėl savo naujo darbo. Bet problema tame, jog vaikinas susirado kitą. Avelė 25m.“

Na ir taip atsitiko, kad jos vaikinas yra Avino ženklo. Kaip gi praktiškai Avelei panaudoti šias žinias?

a) išeiti iš darbo,

b) mesti vaikiną,

c) užmušti vaikino draugę,

d) pasikarti,

e) kitas variantas.

Savo e) variantą pateiksiu netrukus. Jūsų gali būti kitoks – žymiai išradingesnis, subtilesnis ir visaip kitaip geresnis. Esmė – praktinis pritaikymas.

Žinome, kad Avelės draugas yra Avinas. Turime informacijos, jog ji susirado naują darbą, kuriame įgavo panašių savybių į savo draugo. Pataisykit, jei klystu. Santykiuose atsirado problema, Avinas negali būti pirmas, todėl ieško merginos, kuri pritartų jo tikslams, būtų nuolanki. Koks sprendimas? Labai paprasta – Avelei, grįžus namo į aptvarą, nereikia vaidinti vilko. Palaikydama vyro asmeninius siekius – jį susigrąžins.

Imame pavyzdį su Jaučiu.

„Mano žmona manęs nebemyli, mylėjomės prieš vestuves, o po vestuvių nė karto. Dovanoju jai brangias dovanas. Tačiau ji lieka abejinga. Bobas“

Vienas iš variantų būtų… Koks? Taip, nustoti pirkti jai brangias dovanas ir sumažinti duodamų pinigų kiekį.

Ir paskutinis pavyzdys – Dvyniai.

‘Nesuprantu kas nutiko su mano draugu Tviniu. Jis pasidarė žiauriai nuobodus, jau seniai nesimylėjome. Nebežinau ką bedaryt, juk aš jį myliu.’

Šiek tiek sudėtingesnis atvejis. Bet apklausus šią merginą paaiškėjo, kad jos vyras rašo scenarijus. Ir visai neseniai jam paskyrė sukurti scenarijų apie 14a. buboninį marą.

Ar ne metas jiems kartu nueiti į kokį nors labai įdomų filmą? Juk dvynių seksualinis elgesys priklauso nuo jų mąstymo.

Šiandien tiek, iki kito karto.

Linas

www.idomiai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *