Categories
Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas III

Kiti ženklai apie kuriuos noriu pakalbėti šiandien yra: Svarstyklės, Skorpionas ir Šaulys.

Koks gi yra šių ženklų turėtojų seksualumas?

Straipsnio esmė – išmokti panaudoti žinias praktiškai, ne tik tikėti. Jeigu žmogus pagal saulės ženklą yra svarstyklės, bet aprašytos savybės visiškai neatitinka jo – tuomet nėra reikalo tikėti šia informacija. Ir taip su visais ženklais. Jums gali iškilti klausimas – dėl ko šitaip yra? Atsakymas labai paprastas – žmogaus horoskope yra ir kiti faktoriai, kitos planetos(marsas, venera, mėnulis, merkurijus ir t.t.), kurios turi didesnę įtaką, nei saulė.

Svarstyklės

Šie žmonės su savo mylimaisiais elgiasi kaip su meno kūriniais, todėl jiems sunku išsaugoti ir patenkinti savo partnerį. Šiais laikais niekam nepatinka kai jais žavimąsi per atstumą. Fizinis artumas, glamonės šiam ženklui laikui bėgant atsibosta. Jie domisi dvasine meile, o kūnišką meilę mato kaip grubią ir neestetišką.

Kaip patenkinti Svarstykles?

Elkitės švelniai. Svarstyklės nemėgsta vulgarumo.

Skorpionas

Idealus sekso įsikūnijimas. Šiems žmonėms nėra jokių moralinių ribų.

Kaip patenkinti Skorpioną?

Jie mėgsta muziką, šviesą. Šiek tiek vyresni mėgsta ryškias šviesas, didžiulius veidrodžius. Skorpiono partneriai turi būti labai tvarkingi ir švarūs. Mėgsta atsitiktinius santykius.

Šaulys

Šie žmonės būna dviejų tipų. Pirmasis – ištikimas, romantiškas, idealistas. Ir antras – visiškai priešingas tipas, ieškodamas tobulybės randa daugybę meilužių, pasiklysta ir pamiršta ko ieškojęs. Pirmojo tipo žmogus savo seksualinę energija nukreipia į kūrybą, antrasis – mergišius. Meilės nuotykius kuria iš karto su keliomis merginomis. Pirmasis tipas, kuomet įsimyli įsitikina, jog tobulesnės meilės negali būti ir jos nepatobulins seksas.

Kaip patenkinti Šaulį?

Jiems patinka seksualiniai nuotykiai. Dažna partnerių kaita.

Kaip gi visa tai panaudoti praktiškai? Moterims to pasakoti nereikia, jos yra pakankamai išradingos. Tad, vyrai, būkite budrūs, kad nepakliūtumėte į moterų rengiamus spąstus!

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Linas

www.idomiai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *