Categories
Ilgalaikiai santykiai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Praeitame straipsnyje rašiau apie Aviną, Jautį ir Dvynius. Kas jiems būdinga, bei kaip juos patenkinti.

Primenu, kad čia pateiktą informaciją reiktų priimti tik tuo atveju, jeigu ji gali būti panaudota praktiškai.

Manau, kad su kiekvienom žiniom turi būti elgiamasi kaip su įrankiu, nes kitaip – kokia nauda iš informacijos?

Vėžys

Kas bent šiek tiek domisi astrologija, arba turi gerą vaizduotę iš kart pasakys, jog vėžys tai vandens ženklas. Toliau galime tęsti, jog vanduo susijęs su emocijomis, tai ir žmogus turėtų būti emocionalus.

Taip – visiška tiesa. Vėžys nėra labai išrankus meilės reikaluose, nes dažnai pasiduoda nuotaikų kaitoms, bei įsivelia į įvairius nuotykius. Kai vėžys įsimyli, tuomet jis daro viską, kad įsiteikt arba palepint savo aistros arba meilės objektą. Moterys vėžiai apgaubia vyrus motiniška šiluma, globa, rūpesčiu. Vyrams vėžiams labiau patinka vyresnės moterys.

Kaip patenkinti vėžius?

Šitą labai lengvai įsiminsite. Darykite viską, kad jie nuolatos galėtų jaustis jaunais. Jie dievina jaunatviškumą. Vienintelis būdas vėžiams nugalėti seksualinį troškimą – patekti į vietą, kur praktiškai to negalima padaryti.

Liūtas

Šis girių karalius yra labai aistringas. Liūtai lengvai pasiduoda savo seksualiniams norams su visu aistringumu ir susižavėjimu. Nors tai ir ugnies ženklas, tačiau ne toks agresyvus kaip Avinas. Liūtas niekad nepanaudos neleistinų priemonių prieš savo partnerį, to jam neleis išdidumas, bei savimeilė. Kuo nors susižavėjęs jis visuomet elgsis pagal auksinę taisyklę: aš tavęs noriu, bet jeigu tu manęs nenori, tu man irgi neesi reikalingas. Neretai dėl šio principo jie nepasiekia to ko nori. Tačiau liūtai vyrai visuomet išlieka vyriški, o moterys – moteriškos. Šio ženklo žmonėms kur kas svarbesni ilgalaikiai santykiai, nei seksas.

Kaip patenkinti Liūtus?

Nebijokite pataikauti Liūtui, darykite tai kuo dažniau. Jie labai mėgsta, kai juos bučiuoja, šnibžda meilius žodžius, ir visaip kitaip meilikauja. Moterys gaus žymiai daugiau, jeigu girs vyrų narsumą, didingumą.

Mergelė

Meilės žaidimuose šie žmonės yra šalti, santūrūs. Dažnai šie žmonės analitiškai žiūri į meilę. Gali sakyti, jog ji nereikalinga ar nemadinga. Visa šitai atliekama dėl nusivylimo baimės. Dėl savo analitinio, kritiško mąstymo gali sugalvoti, jog seksas tai gamtos išmonė skirta tik giminės pratęsimui. Šio ženklo žmones labai įskaudina ilgalaikių ‘platoniškų’ santykių nutrūkimas, po tokių atvejų jie vis rečiau bando surasti vienintelę meilę. Po šiuo ženklu gimę žmonės laikomi didžiausiais atsiskyrėliais. Mergelė retai meluoja, ir niekada nemeluoja sau.

Kaip patenkinti Mergeles?

Dėl savo superaktyvaus proto jos yra santūrios kūniškuose reikaluose. Norint jas sudominti reiktų susilpninti emocinę įtampą, tačiau jie taip pripratę prie jos, jog pamiršo paprastą natūralų atsipalaidavimą. Jų nesudominsi glamonėmis. Atrodo viskas prarasta. Tačiau… Nors tai ir vienas iš šalčiausių horoskopo ženklų yra vienas būdas jas patenkinti – įtikinkite, jog ji daro jums paslaugą. Joks šio ženklo žmogus neatsispirs pagundai parodyti, kaip puikiai gali jums tarnauti.

Pavyzdžiai.

Manau iš praeito karto supratote, kaip visą šią informaciją galima panaudoti praktiškai, bet pateiksiu vieną pavyzdį.

‘Susipažinau su mergina, ji labai emocionali, rūpestinga. Bet jaučiu, kad kažkuo ji nepatenkinta. Kaip užkariauti jos širdį?’

Darome prielaidą, jog šios merginos ženklas yra vėžys. Sprendimas paprastas, kaip trečioko: kuo dažniau padėti pasijusti jai jaunai.

Kitus sprendimus sugalvosite patys. Geriausias variantas yra paimti konkrečią situaciją iš gyvenimo, bei pamėginti ją išspręsti su pateiktomis žiniomis. Žinoma yra daug kitų niuansų, bet šiandien tiek. Iki

Linas

www.idomiai.lt

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *