Categories
Laimė Vyriškas patarimas

Atrodo viskas puiku, bet jaučiu, kad kažko trūkstą.

Klausimas:

Sveiki. Gyvenu Kaune, studijuoju, dirbu, turiu žmoną ir vaiką. Iš vienos pusės pažiūrėjus, „pilnas paketas“, ko dar trūktų?

Ir iš tiesų, gyvenu gerai, optimistiškai, visada stengiuosi palaikyti ir įkvėpti kitus, domiuosi kulinarija, fotografija ir mokausi groti gitara, retkarčiais prisiverčiu pasportuoti (tikrai norėčiau tai daryt dažniau). Visumoj, mano gyvenimas tikrai neblogas.

Bet manęs jau seniai neapleidžia jausmas, kad kažko trūksta. Bandžiau ieškoti atsakymo saviugdos, pozytivaus mąstymo knygų klane.. Bet ir po šių knygų, audioknygų (R.Sharma, Brian Tracy, Chose Silva, Deepak Chopra, t.t.)niekas iš vietos nepajudėjo – nesikeliu 5 ryto, nesportuoju, vis dar tuščiai praleidžiu valandų valandas prie kompiuterio ir t.t. Bendrai, žinau, kad turėčiau būti laimingas savo situacijoje, bet kažkodėl nesu. Ko man trūksta?
Dėkoju už pagalbą.

Atsakymas:

Sveikas Tomai,

Mano manymu tokios mintys užplūsta todėl, jog tu dar neatradai savo kelio kuris turėtu širdį ir vardan kurio galėtum paaukoti viską. Kiekvienas žmogus, o ypač vyras turi atrasti savo kelią ir aistrą gyvenimui. Galimas daiktas, tu gyveni nuobodžiai. Tavęs nesupa jokie iššūkiai. Ankščiau vyrai kopė į kalnus, ėjo medžioti, nuolat rungėsi, filosofavo. O dabar dauguma kepa blynus ir žiūri televizorių. Labai sumažėjo dalykų, kurie keltų iššūkius, stiprintu vyro dvasią, sielą. O gal tiksliau, vyrui užaugus iki tam tikro momento pasireiškia tokių iššūkių trūkumas.
Kai vyras jaučia, kad kažko trūksta, tai gali būti ženklas jog silpsta tavo vidinis vyriškumas, o tai kiekvienas mes jaučiame intuityviai ir tada pradedame kelionę link savęs, nes vyrams būtina atrasti save, pažinti save, suvokti. Kokia tavo misija?
Kas tau teikia laimę? Kas tau yra laimė? Kas tave daro laimingą? Tai klausymai kuriuos turi sau nuolat kelti. Tavyje gludi atsakymas, tau reikia tik jį ištraukti į paviršių. Daugumai reikia tai padaryti, bet dauguma nieko nedaro.
Gali pastebėti, jog žmonės, kurie turi mylimą veiklą ar tai darbą, nesvarbu kas tai. Yra laimingiausi. O laimingi jie dėl to, nes atlikdami tai ką mėgsta, jie sugeba 100% susikoncentruoti į tai ir būti tame momente. Tai galima pavadinti būti čia ir dabar, būsena kai minčių beveik nelieka arba jos labai koncentruotos ir nesiblaško. Čia ir dabar yra laimė ir meilė ir jį priklauso nuo tavęs. Kad būtum laimingas, turi jausti vidinį pasitenkinimą tuo ką darai ir tuo kas esi.
Ir kai tu sakai, jog nesikeli 5h ryto, tai iškart kylą klausimas, o kodėl tu turėtum keltis? Kodėl tau po galais reikia tuo metu keltis? Kodėl tu manai, kad atsikėlus 5h ryto kažkas pasikeis? Niekas nepasikeis darant net pačias geriausias technikas, taikant net pačius geriausiu metodus, jeigu nežinosi dėl ko tai darai. Žinok ko nori.
Laimės nereikia ieškoti išorėje, nes ji yra tavyje. Svarbu atrasti veikla, kurioje galėtum realizuoti savo potencialą.
Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

5 replies on “Atrodo viskas puiku, bet jaučiu, kad kažko trūkstą.”

Taip Tomai TU GALI!!! ir palaikau tave!!! buk stiprus, perimk filosofija sia ir taikyk, veik,o netapk tuo kuris tik reaguoja i veiksma, buk kaip tekanti upe, lanktus tada viskas bus taip kaip nori!!! Gyvenimas nestovi vietoj judek kartu su juo… 🙂

lengva pasakyti, sunkiau padaryti…
ateina laikas, kai kiekvienam iš mūsų ko nors trūksta….savaime ateina laikotarpis, kai mes jaučiames vieniši, tušti….kai savo akyse negalime įžvelgti ūgnelės…ateina tokia diena, net ne diena…o dienos… mėnesiai, kai jaučiames, kaip išspausta citrina…mūsų niekas nedžiūgina…niekas ir nieko neteikia gyvenimo malonumo….malonumo gyventi. Kodėl? gali būti daug įvairių atsakymų…bet galvoju, kad dažniausiai liudesiui mus pasmerkia kasdienybė….tas pats, per tą patį… darbas užknisa, šeimoje santikiai tampa monotoniški, ne kartą pritruksta aistros…kuria kadaise gyvenome ir poselėjome….
Bet visiškai sutinku, stiprybės reikia ieškoti savyje, ne išoriniame pasaulyje. Kartais reikia į gyvenimą pažvelgti iš kitos pusės, kitu žvilgsniu…su visai kita mąstysena…..

Zinau ta jausma, kai tavyje bunda vyriskumas. Tada reikia pradeti veikti, kazka daryti, islipti is savo konforto zonos! IR pradedi jaustis visai kitaip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *