Categories
Sėkmės psichologija

Bėgimas ir mirties zona

Mirties zona – tai zona kurioje daugiausia yra žuvusių. Mirties zonoje žūsta netgi patys stipriausi ir atkakliausi. Užtenka padaryti vieną klaidą šioje zonoje ir tu mirei.

Mirties zona egzistuoja visur. Ji egzistuoja sporte, versle, asmeniniame gyvenime, šeimoje ir t.t.

Leisk tau paaiškinti kas po galais yra mirties zona.

Tarkime tu nusprendei nubėgti 6km. Tu nesi labai geras bėgimas, pagrinde bėgdavai max 3-4km.

Pradėjai bėgti su pilnu rezervu energijos. Mes kai pradedame siekti savo tikslų turime pilną rezervą entuziazmo, užsidegimo, užsispyrimo ir energijos.

Šaunuolis, tu jau nubėgai 2km ir esi pakankamai apšilęs, pilnas entuziazmo, nesijaučia nuovargis netgi.

Po 3km. tu jauti, jog  kardinaliai pasikeitė tavo savijauta ir esi praradęs daug energijos, bet ne entuziazmo.

Pradėjęs bėgti 4 kilometrą tu pradedi dvejoti dėl šio bėgimo, galvoji apie kelio sutrumpinimą, galbūt tempo sulėtinimą ir viso šio bėgimo prasmę.

Kai tu pradedi bėgti 5 kilometrą tavo gerasis draugas galvoje intensyviai kužda apie sustojimą. Tau sunku, tu nori sustoti ir pradėti eiti. Nors žinai, jog jeigu sustosi dabar, bus daug  sunkiau vėl pradėti bėgti.

Mirties zoną mes pasiekiame įvairiuose situacijose. Tai zona kurioje pasidaro sunkiausia, kurioje norisi viską mesti. Ir žmonės dažnai metą savo tikslus ir siekius pasiekę mirties zoną. Jeigu žmogus sugeba pakentėti, save motyvuoti būtent mirties zonoje jis pereina į finišo zoną.

finišas

Tada kai lieka 200-300m. ir tu matai finišą tu atsigauti emociškai. Pradedi spurtuoti, leki link finišo, nes žinai jog jis visai netoli ir nebėra prasmės tau sustoti.

Kad ir ko tu siektum visada prieisi mirties zoną kurioje norėsi viską mesti. Jeigu nuolat šioje zonoje sustosi tavo kūnas įpras nuolat pasiduoti. Jeigu tavo kūnas įpras nuolat pasiduoti kai tau sunku, tai pats įpročiu kurį tu nešiosiesi ilgai ir nuobodžiai.

Įpratęs pasiduoti tu nuolat mesi pradėtus darbus. Nesvarbu kas tai per darbai. Tai gali būti mokslai, verslas, pardavimai, naujos pažintys ir pnš. Užtenka vieną kartą pasiduoti, mesti ir antrą kartą bus daug sunkiau pereiti mirties zoną.

Išmok užbaigti pradėtus darbus. Išmok pasiekti mažus užsibrėžtus tikslus. Siekdamas mažų tikslų tu ugdaisi įprotį baigti tai ką pradėjai ir dideliuose tiksluose šis įprotis liks.

 

 

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

1 reply on “Bėgimas ir mirties zona”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *