Categories
Vidinės problemos Vyriškas patarimas

Bijau pakviesti merginą į pasimatymą, nes bijau neigiamo atsakymo.

Vyras skyrelyje „Vyriškas patarimas“ klausia:

Sveiki, lankausi pas odontologe studente, ji labai faina ir simpatiška panelė, ji man labai patinka, bet net nežinau ar ji turi vaikiną ar ne… nežinau kaip ją protingiau užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą.. bijau neigiamo atsakymo, nes jei ji man pasakys, kad turi vaikiną arba nesusitikinėja su pacientais arba kažką panašaus, bus kažkaip nepatogu pas ją eiti tvarkytis dantukų… parašau jai kartais sms, susirašinėjame dėl susitikimų laiko ir po to paklausiu jos kaip sekasi, ar ką ji veikia, kaip vakarą leidžia ir panašiai.. dėl susitikimo laiko ji atrašo greitai, o į klausimus ką veikia ir pan. atrašo ne taip noriai… ji netik mokosi, bet ir dirba, yra labai užimta… kaip patartumėte man elgtis tokioje situacijoje?:)

 

Pirmiausia aš patarčiau nekurti iliuzijų. Nesudievinti jos ir viso šio reikalo. Pažengęs jogas ar koks guru greičiausiai tau trenktu per pakaušį, kad atsibustum iš sapno kuriame esi.
Nėra protingo pakvietimo. Niekada nebuvo ir niekada nebus. Yra tik pakvietimas. Bet tu mintyse kurį įvairius „protingus“ scenarijus. Užteks !
Jeigu bijai neigiamo atsakymo, tai geriau ir nekalbink, nes tikimybė gauti neigiamą atsakymą 50%. Netgi manau jį gausi, net esu tuo tikras. Bijai vilko neik į mišką.
Jeigu tu nesi laisvas bendravime su moterimis, nesijauti užtikrintas, tai pirma patobulėk. Bendrauk su kitomis moterimis, kviesk jas į pasimatymus. Komunikuok. Vyrai dažnai užsiciklina ties viena mergina, pusę metų nieko nedaro, bet vistiek mintyse kuria iliuzijas kaip viskas būtu jeigu būtu, o paskui nusivilia, lyg tai būtu netikėta.
Pirma taisyklė, apie kurią jau milijoną kartų rašiau: Nepriklausyk nuo rezultato, nesureikšmink rezultato. Pakviesk kavos ar tai arbatos. Jeigu atsisakys, tai kas nutiks? Kas blogiausia gali atsitikti? Gausi neigiamų emocijų dozę. Vaje, kaip baisu. Emocijos ateina ir praeina. Ir toliau galėsi eiti pas ją kaip specialistę, dar galėsi kas kart ateidamas vėl ją pakviesti arbatos išgerti ir gausi vėl neigiamą atsakymą, po 10 pakvietimų tau bus dzin ar ji eis ar ne, tu tiesiog automatiškai ją pakviesi ir net nesitikėsi rezultato, tada ir prasideda tikrieji rezultatai, kai esi atsipalaidavęs ir tau nesvarbu ar atsisakys, ar priims pakvietimą. Bet kuriuo atveju tau bus gerai ir tu būsi patenkintas savimi.
Toks turi būti mąstymas, o ne bijau neigiamo atsakymo. Jeigu bijai, tai bijok iš esmės. Taip praeis metai, du ir būsi toje pačioje baimėje. Bet bijai tik emocijų kurias gausi, bijai jog tavo įvaizdis sugrius ir t.t.
Atsimink. Viskas prasideda ne nuo to ką pasakyti, bet nuo to kaip tu jautiesi, koks tu esi, kaip save suvoki. Jeigu tu tikiesi kažkokios frazės, kuria ištarus ji tiesiog nušvis ir norės 100% eiti į pasimatymą, tai laikas atsipeikėti nuo tokių iliuzijų.

Užteks bijoti neigiamų patirčių !

Trumpai tariant. Tiesiog pakviesk.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

2 replies on “Bijau pakviesti merginą į pasimatymą, nes bijau neigiamo atsakymo.”

Seniau ir as panasiu baimiu turejau, bet su laiku jos nyksta. Net nezinau kieno itaka, kad tas kuklumas nyksta gal tikrai tie visi straipsniai mano mastysena perprogramuoja. Po galais net patinkancia panele pirma karta kvieciau i pasimatyma! Nors nepavyko, nes ji sake kitam miestelyje bus, bet toks jausmas man, kad px ka ji sake, nes kai dar patobulesiu atgal ja kviesiu. Ir jos kvailom zinutem neklausineju ka veikia nors seniau taip darydavau. Patariu geriau skambuciu kviesti, nes tada is balso suprasti galima kada meluoja.

Klausiančiam vyrui:
Rašai, kad, jei nesutiks, tai „bus kažkaip nepatogu pas ją eiti tvarkytis dantukų…“. O tai kodėl turi visada pas ją eiti tvarkytis „dantukų“? Ir kodėl sakai „dantukų“, negi pieniniai? Sakyk „tvarkytis testosterodančių“! 😀

Ir kodėl su sms’ais bandai „išgauti“, ką ji veikia ir ar turi vaikiną? Tegul ji pati prie progos išsipasakoja, rūpinkis tuo mažiausiai.

Dėl „mokosi ir dirba“: nesutikau tokios, kuri mokytųsi ir nedirbtų arba dirbtų ir nesimokytų ;).

Mano pasiūlymas: kviesk į pasimatymą ir, jei nesutiks, iš karto pereik pas kitą dantistę. Būtinai demonstratyviai parodyk, bet nepasakydamas, kad pereini būtent dėl jos nesutikimo.

Tegul spėlioja 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *