Categories
Ilgalaikiai santykiai Santykiai ir Seksas Vyriškumas

Būk vyras santykiuose


Tu esi vyras, tu turi būti liūtas, nieko nebijoti, būti pasitikintis. Ką reiškia būti vyru santykiuose? Pirmosios santykių stadijos privalo būti pilnos vyriškumo. Tu turi merginą, eini su ja į pasimatymus, stulbini ją, atsikratai oponentų. Tu tikras James’as Bond’as.

Po kiek laiko santykiuose pradeda dominuoti moteriškos emocijos: kaip tu jautiesi, kodėl taip jautiesi, rūpestis, dalinimasis ir t.t. Tavo Alfa vyro dienos baigėsi. Bet tavo vyriškumas tokiu metu ypač svarbus. Pirmiausia dėl to ji vis dar yra su tavimi. Nebijok būti vyriškas ir tada:

Valdyk savo emocijas. Čia svarbiausia prisiminti ką tau tėtis visą laiką pasakojo: tikras vyras niekada neverkia, jis nerodo nervų kai reikalai klostosi ne taip kaip tikėtasi, jis mėgaujasi kiekviena gyvenimo minute, jis visada išlaiko galvą šviesią.

Būk ryžtingas. Perimk kontrolę į savo rankas. Juk tu esi vyras, tu turi būti dominuojantis.

Būk nepriklausomas. Neleisk jai tavęs užvaldyti. Juk tu esi Alfa ir gali turėti bet kokią moterį kurią nori, bet iš visų išsirinkai ją. Leisk jai tai žinoti.

Elkis vyriškai. Dažnai eik su draugais į barą ar į krepšinio varžybas. Tu turi draugų ir ji tau negali visko atstoti.

3 replies on “Būk vyras santykiuose”

„Elkis vyriškai.“ reiškia neišsižadėk tos veiklos kuria mėgai prieš susipažįstant su ja. Nes gal būtent dėl tos tavo veiklos tavo moteris tave ir pamilo ar tai jaučia trauką. Tai nebūtinai krepšinis, alus ir t.t. Tai gali būti ir šachmatai, tiesiog pasibuvimas su draugais vyriškoje kompanijoje.

Nes būna kaip? Retai su draugais pradeda susitikti, atitolsta net nuo geriausių draugų. Nes visą dėmesį suryja mergina arba be merginos nei iš vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *