Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

 

Žmonių ir gyvūnų lytinio partnerio pasirinkimo vienodumas

Praeitoje straipsnio skiltyje išsiaiškinome, kad žmogaus ir gyvūno pagrindiniai egzistenciniai tikslai, drauge ir pagrindiniai instinktai, yra siekiai išgyventi ir daugintis. Todėl dabar grįšime prie tiesiogiai mūsų nagrinėjamos temos apie žmogiškojo patrauklumo kilmę.

Patrauklumas (kalbame apie lytinį patraulumą tarp vyrų ir moterų) – žmogaus savybių visuma, skatinanti kitos lyties asmenims lytinio potraukio padidėjimą. Lytinis potraukis ateina pasąmoningai, mes to nenusprendžiame logiškai. Esame suinteresuoti vyriško patrauklumo principais ir jų kilme, todėl daugiau kalbėsiu būtent apie tai.

Ankstesnėje straipsnio dalyje „Giminės pratęsimo svarba ir lytinio partnerio pasirinkimas“ nagrinėjome, kodėl patelė pasirenka poruotis ir lytiškai susidomi būtent vienu patinu, o ne kitu. Skaitytojams jau turėtų būti aišku, kad tai priklauso nuo to, kokią vertę patinas pademonstruos. Laimi aukštesnę vertę pademonstavęs.

Turbūt tai, ką perskaitysite dabar, nebus labai išsišokęs pareiškimas šiame ir taip netradiciniame straipsnyje.

 

MOTERYS VYRUS RENKASI PAGAL GYVŪNIŠKĄ PRINCIPĄ. Todėl, kad žmogaus prigimtis yra gyvūniška (tai įrodyta anstesnėje skiltyje). Kuo greičiau suvoksite didžiosiomis raidėmis parašytus žodžius, tuo bus geriau Jums.

Pasistengsiu detaliau tai aprašyti.

Turbūt visiems gyvenime teko būti viešoje pasilinksminimų vietoje. Ten dažna vyrų ir moterų susipažinimo vieta, kurioje gimsta naujos būsimos poros. Ar kada atkreipėte dėmesį į vyrus, kuriems sekasi susipažinti ir sudominti moterį ir, atvirkščiai, vyrus, kuriems to padaryti niekaip nepavyksta? Šis rezultatyvumo skirtumas turi savas priežastis. Trumpai panagrinėsiu abu vyrų tipus ir jų santykį su moterimis viešų pasilinksminimų vietose.

I tipas (alfa vyrai). Pagrindinis į akis krentantis alfa vyro bruožas yra jo kūno kalba. Jis atsipalaidavęs, sėdėdamas užima daug vietos, kojos dažniausiai tvirtai įremtos į žemę. Didžiąją laiko dalį praleidžia didelės kompanijos centre kaip aiškus jos lyderis, visų dėmesys nukreiptas į jį. Puikus humoro jausmas, puiki išvaizda. Spinduliuoja sveikata ir aprūpintu gyvenimu. Jis mėgaujasi kiekviena akimirka draugų kompanijoje ir, svarbiausia, MĖGAUJASI PATS SAVIMI. Tai yra jo vidinė realybė (patinka pats sau), kurią jis perkelia į išorinę realybę (patiks ir kitiems), todėl priverčia aplinkinius mėgautis juo.

Alfa vyro sėkmės su moterimis paslaptis yra nesudėtinga: jam nėra jokio skirtumo ar jis šiandien susiras karštą gražuolę ar ne, jis tiesiog mėgaujasi akimirka. Jis atrodo stiprus ir svarbus. Tai užvedamai veikia moteris. Jos kaip ir gyvūnų patelės norės susilaukti palikuonių su tvirtu, gražiu, lyderio statusą turinčiu patinu. Todėl tokiam vyrui susirasti moterį yra, patikėkite manimi, itin paprasta. Kadangi jis demonstruoja aukštą vertę draugų kompanijoje, jam bus labai lengva tai pademonstruoti ir patinkančiai moteriai. Matome, kad moterys, renkasi vyrą pagal visų gyvūnų patinų pasirinkimo principą: būti su tuo, kurio vertė aukštesnė nei kito, nes nuo aukštos vertės patinų gimusių palikuonių išgyvenimo ir giminės pratęsimo galimybės bus didesnės.

II tipas (beta vyrai). Visų pirma, beta vyrai nekrenta į akis. Tačiau specialiai paieškojus, galime lengvai rasti, nes jie sudaro didžiąją dalį visos vyrijos. Jų kūno kalba priešinga alfa vyrams: pasąmoningai stengiasi užimti kuo mažiau vietos, kojos ir rankos sukryžiuotos. Sėdi atokiau nuo dėmesio centro, nesimėgauja nei savimi, nei savo kompanija, apskritai, sunku suprasti, ką jie čia veikia. Kalba mažai, šypsosi dar mažiau. Nekelia net menkiausio noro susipažinti. Vidinė realybė taip pat atsispindi išorėje.

Neteigiu, kad beta vyras negali susirasti moters. Gali. Tačiau tik tokios pat vertės, kokią demonstruoja pats – žemos. Aukštos vertės patelė nė už ką nenorės turėti palikuonių su žemos vertės patinu, nes jos vaikų vertė taip pat bus žemesnė, jiems bus mažiau šansų išgyventi ir pratęsti giminę. Tas pats vyks ir žmonių santykiuose. Beta vyras, net ir išdrįsęs užkalbinti gražią moterį, neturės šansų sulaukti jos simpatijos.

 

Apibendrinimas

 

Visi gyvi organizmai miršta. Todėl pagrindinis jų gyvenimo tikslas yra pratęsti savo giminę, kitaip sakant, išgyventi, kad susirastų lytinį partnerį ir susilauktų palikuonių.

Gyvūnų bendruomenėse patelės renkasi patinus. Tai jos nusprendžia pagal patino pademonstruotą vertę – kuo aukštesnė vertė, tuo jis patrauklesnis patelei.

Žmogaus ir gyvūno egzistencinis tikslas yra tas pats. Tai išduoda žmogaus poreikių hierarchija (žmogaus poreikiai tokie patys kaip gyvūnų) ir evoliucijos teorija (žmogus išsivystė iš primityviau mąstančių gyvybės formų).

Moterys vyrus renkasi pagal gyvūnišką principą: kuo aukštesnė vyro vertė, tuo jis patrauklesnis.

Šiuo straipsniu siekiau Jums, skaitytojai, išaiškinti patrauklumo kilmę ir esmę. Tikiuosi, kad padėjau ją suvokti. Norint būti patraukliam, tai yra labai svarbus žingsnis. Apsiribojau teorine samprata be konkretesnių patarimų kaip elgtis tam tikroje situacijoje. Apie tai perskaitysite kituose mano straipsniuose.

Aramis

2 replies on “Evoliucinis patrauklumo pagrindas”

Aloyzai, tu labai klysti. Vien jau tas faktas, kad lankaisi sitame puslapyje ir skaitai cia straipsnius, sako, kad tu nori tapti patrauklesniu ir tobulesniu vyru. Butent, teisingai, alfa vyras kaip tik toks ir yra – patrauklus moterims ir arciau idealo. Taip kad tobulek toliau ir viena diena suprasi, kad ne vien isvaizda ar gena lemia alfa vyro statusa. Sekmes tau 😉

Nežinau, kažkoks keistas straipsnis. Esmė tokia, kad alfa vyrams yra viskas, o beta vyrams – nieko. Ta prasme, jei esi beta vyras, tai susirasi tik beta moterį. O tai beta moteris yra blogai?
Realiai aš sutinku, jog poruojasi dažniausiai lygiaverčiai partneriai. TAČIAU, tas vyrų klasifikavimas į alfas ir betas yra labai nediskretiškas. Pripažinkim, jog būti tuo alfa vyru neišmoksi. Tam visų pirma reikia tinkamo genų derinio. O visi gimti tobuli juk negali. Tad man čia kvepia prigimtine diskriminacija ir pasišaipymu iš beta vyrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *