Categories
Filmai

Filmas: NELIEČIAMIEJI („Intouchables“); Prancūzija, 2011 m.

Šis filmas pradės filmų „favoritų“ erą alfavyras.lt svetainėje. Filmai, kuriuos verta pažiūrėti kiekvienam, o ypač vyrui.

Jeigu kalbėti apie filmą „NELIEČIAMIEJI „, tai nuostabus filmas apie stiprią, pilna pasitikėjimo, vyrišką draugystę. Laisvas nuo vidinių suvaržymų žmogus užkrečia kitus juoku, geromis emocijomis, kaip tai darė Drisas filme. Manau kiekvienas žiūrėdamas šį filmą pastebės tai, kas šiuo metu aktualiausia asmeniškai.

Aprašymas:
Nelaimingo įvykio metu tapęs neįgaliu ir atsidūręs invalido vežimėlyje, turtingasis aristokratas Filimas samdo slaugą, kuris, atrodytų iš pirmo žvilgsnio, visiškai netinka tokiam darbui – tai neturintis tokio darbo patirties arabas Drisas, neseniai grįžęs iš įkalinimo vietos. Tačiau Drisas sugeba praskaidrinti paraližuoto Filipo gyvenimą bei suteikti jam nuotykių skonį.

Išleidimo data: 2011
Žanras: Komedija / Drama
Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano
Vaidina: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot, Clotilde Mollet, Alba Gaïa Kraghede Bellugi ..
Kalba: Lietuvių

 

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=otpJgjrJ0ig“ width=“550″ height=“375″]

Filmą online galite pažiūrėti čia

(radome nuoroda ir pasidalinome, svetainė kurioje yra filmas nėra susijusi su alfavyras.lt)

 

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

5 replies on “Filmas: NELIEČIAMIEJI („Intouchables“); Prancūzija, 2011 m.”

Puikus ne holivudiskas filmas. Lengvas bet privercia susimastyti. Nera itampos bet prikausto prie ekrano, jis tiesiog KITOKS. Mano vertinimas 10/10

Taip, kogero tu teisus ,Sigitai. istorija ir siuzetas nera super, taciau cia puikiai atskleidziamas kontrastas tarp skitringu klasiu, iprociu bei zmonių gyvenimo būdo. Padeda praplėsti savo pasauležiūra, pamatyti neigiamas (beta) bei teigiamas (Alfa) savybes. Manau sito norejo šios rubrikos kurejas. 😉

Ko gero, galeciau vadinti save kinomanu, nes per savaite paziuriu minimum 4 man naujus filmus, visada atidziai renkuosi ka ziureti, ziuriu ne tik naujus, ant bangos esancius filmus, bet ir senus, klasikinius. Taigi paskubesiu pareiksti savo nuomone. Nezinau, kuo sitas filmas taip patinka masems, bet nera jis toks ypatingas, mane labai nuvyle. Is esmes filmas nera blogas, ramiai sekmadienio popietei gal ir tinka. Labiau drama nei komedija. Nebuvo vietu, kurias ziurint prajuokintu. Mano ivertinimas 6/10
O pati rubrika zinoma sauni, taciau joje noretusi sulaukti ne tik naujausiu filmu, taciau ir maziau zinomu, bet idomiu ir isskirtiniu filmu apzvalgu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *