Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Gyvenimas, liepsnojantis meile ir aistra (II dalis)

Kaip moteriai ugdyti savo moteriškąją pusę

Tobulindama bendravimą, gaudama iš vyro tai, ko jai reikia, moteris (nesvarbu, ištekėjusi ar ne) kasdien turi ugdyti savo moteriškąją pusę. Siūlau peržvelgti svarbiausių jos veiksmų sąrašą:

1. Kas dieną skirkite kuo daugiau laiko betiksliams pokalbiams, per kuriuos galėtume savo problemomis pasidalyti su šalia esančiu žmogum (tačiau šiukštu neieškokite būdų joms išspręsti).

2. Kartą per savaitę apsilankykite pas masažuotoją ar užsiimkite kuo nors, kas fiziškai lavintų jūsų kūną. Fizinis (bet ne seksualiai sužadinantis) prisilietimas malšina stresą ir grąžina kūnui žavesį.

3. Kartkartėmis šnektelėkite telefonu arba susitikite su bičiuliais ir giminėmis. Svarbu, kad darbo problemos ar neramumai namie neatitraukų jūsų nuo bendravimo su draugais.

4. Į reguliarią maldą, meditaciją, sportą, dienoraščio rašymą ar plušimą sode moteris įdeda visą savo širdį. Tačiau mažiausiai po dvidešimt minučių du kartus per dieną jūs turite skirti saviugdai, gilesnei savianalizei. Kitaip sakant, tuomet jūs priklausote tik sau, nieko niekam nepadedate.

5. Susikurkite tokį darbo stilių, kuris ugdytų jūsų moteriškąją pusę. Įpraskite dažniau priimti kitų pagalbą, nei dėtis visiškai nepriklausoma, autonomiška. Niekada neatimkite iš vyro galimybės atidaryti jums duris ar panešti jūsų krepšį. Tegul po jūsų darbo stalo stiklu gulės jūsų šeimos ir bičiulių nuotraukos.

6. Vieną savaitės vakarą skirkite tik sau. Aplankykite teatrą, pažiūrėkite dominantį filmą ar tiesiog kurį laiką lepinkitės karšta vonia. Paleiskite neatgrasaus stiliaus muziką, uždekite žvakes ir skaitykite įdomią knygą ar atsilošusi krėsle plaukite į fantazijų šalį. Darykite tai, kas jums patinka.

Neišmokusi lėtai žengti pirmyn ugdydama savo moteriškąją pusę, mūsų laikų moteris automatiškai palieka savyje vyriškosios pusės persvarą ir netvirtą ryšį ne tik su sutuoktiniu, bet ir su pačiu savimi.

Šis straipsnių ciklas buvo paremtas nauja Džono Grėjaus (John Gray) knyga „Marsas ir Venera amžinai kartu„, kurią išleido „Alma Littera“ leidykla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *