Categories
Ilgalaikiai santykiai

Intymumas: 5 klausimai, po kurių moteriai tapsi artimesnis


Nuo kai kurių klausimų moteris kiek sutrinka, pagalvoja ar atsakyti, tačiau jaučiasi laiminga, kad to paklausei. Jeigu atsako nuoširdžiai, Tavimi jau pasitiki, o po atsakymo jaučiasi šiek tiek „apsinuoginusi“…

Klausyk jos įdėmiai ir švelnia veido išraiška, jog tai, ką Tau sakys, bus labai intymu.

1. Kai buvai mažytė, kokį žaidimą mėgdavai labiausiai, kas buvo Tavo geriausi žaidimo draugai?

Atrodo, klausimas toks paprastas, jis gali moterį net prajuokinti ar nustebinti. Kita gali sureaguoti net stačiokiškai „kam tokių nesąmonių klausi?“ ir pan. Nesutrik, pasakyk, jog tai svarbu, įdomu, nori žinoti, kokia ji buvo vaikystėje. Netruksi pastebėti veide šypsenos, panirimo į prisiminimus. Tuo momentu žmogus grįžta į gražiausią savo gyvenimo periodą, vėl išgyvena tuos jausmus, kuriuos patiria vaikas, susigrąžina fantazijų pasaulį. Jai bus malonu papasakoti draugėms, kokį klausimą uždavei.

2. Įsivaizduok, jog darai kažką beprotiško. Kas tai būtų?

Be to, jog pašnekovei bus malonu, kad domiesi jos pomėgiais, sužadinsi seksualumą. Mintys, ką padarytų beprotiško, ekstremalaus, aktyvina adrenalino išsiskyrimą, o tai žadina intymiems nuotykiams.

3. Ko niekada nepasakojai savo tėvams?

Šiek tiek provokuoja. Todėl sušvelninti situaciją gali paprastu klausimu, pavadinkime jį įvadu, apie pirmą vaikišką susižavėjimą, bučinį. Vėliau vėl grįžk prie ankstesnio klausimo. Taip elgdamasis, leisi jai suprasti, kad esi artimas ir ketini atsiverti tiek pat.

4. Koks sapnas periodiškai kartojasi?

Netikėtas klausimas, tačiau taiklus. Jei matai, kad moteris nelabai supranta ar negali atsakyti, perfrazuok kitaip. Tiesą sakant tai klausimas, į kurį nereikia atsakyti sąžiningai, reikia protingai meluoti. Jei moteris Tavimi žavisi ar galvoja apie intymesnius santykius, ji būtinai atsakys kažką panašaus, jog galvoja apie Tave ar pasikartojančiuose sapnuose dominuoji Tu.

Atkreipk dėmesį į jos kūno kalbą. Jei kalbėdama apie sapnus ir svajones, sukryžiuoja rankas ar atsitraukia atgal – intymumui per anksti.

5. Ar Tu apie mane galvoji, kai manęs nėra šalia?

Jei Tau patinkanti moteris dar nesubrendusi, šio klausimo gali ir nesuprasti, tad išsisukinės nuo atsakymo ar atsakys neigiamai, nors meluos pati sau. Jei subrendusi ir drąsi, ji bus priversta atsiverti ir pasakyti, kad jai rūpi.

Būkite atviri, tačiau protingai ir atminkite, kad provokuojantys klausimai gerais tikslais gilina dviejų asmenų santykius.

www.vilioju.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *