Categories
Vyriškas patarimas

Išsiskyręs su mergina buvau pajutęs gyvenimo malonumą, tačiau kai vėl susiėjom viskas baigės

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
Eligijus

Klausimas:
Sveiki. Eisiu tiesiai prie reikalo. Su mergina esu jau 4 metai, dabar man 22, ji pora metų jaunesnė. Kandangi santykius vertinu labai rimtai, tad jokio noro neturiu su kitom prasidėt.

Tai va, esu labai pavydus, merginai į diena paskambinu 5-6 kartus, ne tam, kad pakalbėtume, o tam, kad sužinočiau kur yra ir ka veikia. Pats jaučiu, kad kuo labiau einu paskui ją, tuo toliau ji bėga nuo manęs. Net ir tuomet, kai ji su draugėm išeina į kluba, jaučiuosi neramiai, kyla mintys, kad išduos. Kas dar mane labai neramina, tai kad, ji jaučiu didelią simpatiją arabams (na žinot, turkai, italai ir t.t) dažnai matau susirašinėjimus feisbuke ar skype. Beje, draugės tokios pat, gal net sakyčiau ganėtinai pasileidusios, tad kaip sakoma, kokie draugai, toks ir žmogus. Tad klausiu Jūsų, ka daryt su mergina, kad mažiau apie ją galvočiau, nes paprastai paiimti ir negalvoti neina. Beje, kaip reaguoti dėl tų užsieniečių, visgi jei jaučiu jiem simpatiją, tai ankčiau ar vėliau prie blogo nuves. Ar iš vis verta būti su mergina, kuri, galėčiau pasakyti, yra gana savanaudiška. pvz. paprašė, kad ateinančią savaitę nuvažiuočiau į klaipėdą (iš vilniaus) paiimčiau jos tetą ir atveščiau į vilnių, pasakiau, kad busiu užsiėmęs, tai pradėjo grasint, kad ją nuveš bičas, kuris ją senai jau „kabina“. Kaip reaguoti į tai? Gelbėkit vyrai. P.S. nesenai buvome 3 mėnesiams išsiskyrę, buvau pajutęs gyvenimo malonumą, pradėjau nežmoniškai sportuoti, mečiau rukyti, mokintis, tačiau kai vėl susiėjom, viskas baigės, nors su ja ir retai susitinkam, kame slypi šaknys vyrai? Tikiuos vyriško patarimo, kaip elgtis. 🙂

Atsakymas

Sveikas Eligijau,

Didžiausios vyrų problemos dažniausiai būna tos pačios tik kitaip įpakuotos, bet sprendimai analogiški. Aš pasistengsiu tau parodyti tavo mąstymo buksyrus ir duoti kelis sprendimo variantus. Nors manau čia geriausias variantas būtu eiti savais keliais, o ne bandyti kažką konstruoti iš šių santykių, bet be elementarių žinių, tu darysi tas pačias klaidas ir kituose santykiuose su mergina.

Taip pat ganėtinai trūksta naudingos informacijos. Dėl kokių priežasčių išsiskyrėt? Dėl kokių priežasčių vėl susitaikėt? ir t.t.

„Tad klausiu Jūsų, ka daryt su mergina, kad mažiau apie ją galvočiau, nes paprastai paiimti ir negalvoti neina.“ – Su mergina nieko daryti nereikia. Reikia dirbti su savimi. Tu kaip ir atsakomybę permeti ant jos. Va per ją aš toks pavydus, aš per ją turiu jaudintis dėl jos ištikimybės ir t.t. Esmė tokia. Viskas kas vyksta tavyje, priklauso nuo tavęs. Išoriniai veiksniai gali DUOTI STIMULĄ tam vykti, bet tik tu pats leidi tam vykti, leidi dėl to blogai jaustis ir apie tai galvoti. Mergina šiuo atveju savo elgesiu duoda stimulą tau blogai jaustis, apie tai tikriausiai net nepagalvodama, o tu toliau jau leidi sau taip jaustis ir plius dar neprisiimi atsakomybės už tai kaip jautiesi ir ką nuolatos galvoji.

Ji paprašė, kad ateinančią savaitę nuvažiuočiau į klaipėdą (iš vilniaus) paiimčiau jos tetą ir atveščiau į vilnių, pasakiau, kad busiu užsiėmęs, tai pradėjo grasint, kad ją nuveš bičas, kuris ją senai jau „kabina“. Kaip reaguoti į tai? Gelbėkit vyrai.“ – O kaip tu pats nori į tai reaguoti? Ką tu jauti galvodamas apie tai? Tu esi vyras, todėl reaguok vyriškai ir užtikrintai. Neklausk kaip reaguoti, reaguok taip kaip tau atrodo teisingiausia reaguoti. Mano manymu čia mergina jau ne prašo atvešti, o reikalauja. Yra traukiniai, autobusai kurie kursuoja Vilnius – Klaipėda.

Dėl kokių priežasčių tu taikstaisi su tokiais jos pareiškimais? Jeigu tu tikrai esi užsiėmęs, turi svarbių reikalų, nesitaikstyk su tokiais grasinimais. Veiksmingiausias dalykas yra visada klausti tinkamų klausymų. Kaip pvz. Ką tu tuo nori pasakyti? Ką tai turėtu reikšti? Jeigu gauni atsakymą. -„Nieko“ , klausi toliau. Jeigu nieko, tai dėl kokių priežasčių tai pasakei? Ką galvojai tai sakydama? ir t.t.

Kitas niuansas. Tai moterys labai gerai moka žaisti kaltės jausmu. Kai kurios tai daro sąmoningai, kai kurios ne. Šioje situacijoje, kai tu atsisakei, jinai išmetė „kozirį“ kitą asmenį žinodama jog tu esi pavydus. Realiai turėtum pagal ją reaguoti taip, jog atveštum jos tetą.

„P.S. nesenai buvome 3 mėnesiams išsiskyrę, buvau pajutęs gyvenimo malonumą, pradėjau nežmoniškai sportuoti, mečiau rukyti, mokintis, tačiau kai vėl susiėjom, viskas baigės, nors su ja ir retai susitinkam, kame slypi šaknys vyrai? Tikiuos vyriško patarimo, kaip elgtis. 🙂“ – Čia priežasčių reikia ieškoti žymiai ankščiau. Kokie buvo jūsų santykiai prieš išsiskiriant, dėl kokių priežasčių išsiskyrėt? Dėl kokių priežasčių susitaikėt ir t.t. Ir gali savęs paklausti. Ar man nebe patiko gyvenimo malonumas, jog susitaikiau su ja? Ar man patinka emocinis nuosmukis, todėl susitaikiau vėl su ja? Klausk savęs tinkamų klausimų ir atsakymą pamatysi. Mano manomu su ja būdamas išnaudoji labai daug energijos. Skambini jai nuolatos, automatiškai tavo dėmesys būna nukreiptas į ją su blogomis emocijomis, nes ja nepasitiki. Nors jeigu nepasitiki ja, tai tikriausiai yra kažkas jau atsitikę ta linkme arba per daug nepasitiki savimi kaip vyrų kuris galėtu būti su ja. Jautiesi nevertas jos, todėl automatiškai bandai kontroliuoti. Tai sekina žmogų emociškai. Nuolatinis nepasitikėjimas ja, galvojimas apie jos elgesį ir t.t. tave sekina nes visas tavo dėmesys, tavo energija nukreipta į ja.

Jeigu išeitum pabėgioti krosą būdamas puikios nuotaikos ir pilnas energijos, bet bėgant pagalvotum apie ją neigiamai, tu greičiausiai pasijusi išsekęs ir norėsi sustoti. Valdyk savo dėmesį. Pamedituok.

Prieš pabaiga dar norėčiau paminėti. Tu kalbėjai apie rimtus santykius, jog nori tokių. Tu nori rimtų ir bet kokių santykių? Ar nori rimtų ir gerų santykių, kuriuose nėra pavydo, manipuliacijų ir t.t.? Čia klausimas į kurį gali atsakyti pats sau.

Reziumuojant viską ką parašiau. 

Būk vyras kuris žino ko nori iš gyvenimo ir žino kur eina, moteriai to reikia, jinai nori būti tavo gyvenimo dalis. Žinok savo vertybes ir jomis vadovaukis. Žinok partnerės vertybes ir jeigu jos skiriasi daryk išvadas arba ir toliau kankinkis ar priimk viską ir nesimėtyk. Žinok savo ir partnerės poreikius. Duok žinoti partneriai savo poreikius, jeigu jai nerūpi tavo poreikiai, tai negaišk laiko su ja. Susitvarkyk savo vidų. Atgauk pasitikėjimą savimi. Atgauk savo vyriškąją širdį. Jeigu nori ir toliau su ja būti, tai kalbėkis su ja. Sakyk jai ką galvoji, jeigu tai jai nerupi, tai ką tu veiki su ja dar iki šiol? 🙂

Ir atsimink. Jeigu šale vyro yra tinkama moteris, vyras klesti, kaip ir moteris žydi tuo metu. Jeigu šale vyro yra netinkama moteris, jisai merdi, kaip ir moteris vysta.

Tai ką parašiau nebūtinai yra tiesa, bet gali viską patikrinti pakeičiant tave supančio pasaulio suvokimą.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *