Categories
Motyvaciniai Žurnalas

Jim Carrey Video Lietuvių kalba – ką tu renkiesi, Baimę ar…. ?

Mūsų akys ne tik žiūronai, bet ir projektoriai. Jie projektuoja papildomą mūsų matomo vaizdo scenarijų.
Scenarijų, kurį rašo BAIMĖ, pavadinimu „Niekada nebūsiu pilnavertis“.

Pažiūrėjus į tokį žmogų, kaip aš, gali sakyti: „Kaip mes galime pasiekti tokias aukštumas, kaip tu. Jim’ai? Kaip mes galime nutapyti paveikslą, kuris yra per didelis mūsų namams. Kaip tu sugebi skirsti taip aukštai be papildomo deguonies aparato?“

Tai – EGO balsas. Ir jei jo klausysi, visada rasi tų, kurie yra geresni už tave. Nesvarbu, ką tu turėsi. EGO neleis nusiraminti. Jis tau sakys, kad negali sustosti, kol nepaliksi neišnykstančio pėdsako šioje žemėje. Kol tapsi nemirtingas. Koks suktas yra šis EGO, jeigu jis bando vilioti mus tuo, ką jau turime. Taigi, aš noriu, kad jūs tiesiog atsipalaiduotumėt, nes tai mano darbas.
Atsipalaiduok ir svajok apie nuostabų gyvenimą.
Aš turėjau pavaduojančią mokytoją ir Airijos antroje klasėje. Per rytinę maldą ji klasei pasakę, kad kai ji ko nors nori, ji prižada už tai kažką padaryti ir visada gauna tai, ko nori. Aš sėdžiu klasės gale ir galvoju …hmmm…, „mano šeima negali sau leisti nupirkti man dviračio“, todėl aš parėjau namo ir meldžiau dviračio, o už tai prižadėjau, kad už tai aš daug kartų melsiuosi. Sulaužiau pažadą…

Bet po dviejų savaičių, grįžęs namo radau visiškai naują Mustang dviratį su prailginta sėdynę ir baikerio rankenomis. Tėvai pasakė, kad dviratį laimėjau, nes draugas užregistravo mane loterijoje be mano žinios… ir būtent nuo tada, tokie dalykai man atsitikdavo dažnai. Ir, kaip suprantu, tai reikia tiesiog leisti visatai žinoti, ko aš noriu ir eiti link to nesirūpinant kaip tai įvyks.

Ne jūsų atsakomybė rūpintis kaip visa tai įvyks, jūs turite atverti duris galimybei mintyse ir kai tikros galimybės durys atsivers – žengt pro jas. Ir nesijaudink, jeigu praleidai savo eilę, nes tos durys atsiveria nuolat. Ir kai sakau, kad tu nesi dėl gyvenimo, o gyvenimas yra dėl tavęs, aš tikrai nežinau ar tai tiesa. Aš sąmoningai renkuosi matyti gyvenimo iššūkius kaip naudą, kad galėčiau geriausiai juos įveikti. Jūs iveiksite juos savu stiliumi, tai ir yra smagumas. Ir kodėl gi ne atsiduoti „pasitikėjimui“, ne religijai, ne vilčiai, bet „pasitikėjimui“.

Aš netikiu viltimi, ji – maldaujantiems. Viltis eina per ugnį, kai „pasitikėjimas“ įsigėgėjes šoka per ją. Jūs esate pasirenge ir galite daryti nuostabius dalykus šiame gyvenime. Ir kai išeisite pro šias duris, turėsite tik du pasirinkimus: MEILE arba BAIMĘ.

Visada pasirinkite MEILĘ ir niekada neleiskite BAIMEI nugalėti jūsų mylinčios širdies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *