Categories
Vyriškumas

Ką apie mane pagalvos…

Dažnai būna taip, kad vaikinai bijo kitų nuomonės. O būtent, ką apie jį pagalvos aplinkiniai, kai pamatys ir išgirs jį kalbinantį merginą? Tokia baimė yra todėl, kad jis bijo apsikvailinti, bijo, kad iš jo pradės juoktis aplinkiniai. Bet ar tikrai jie juoksis? Norėčiau aš pamatyti žmogų, kuris rodytu pirštu į tą, kuris pažindinasi gatvėje.

Ar iš tikrųjų tau taip svarbu, ką apie tave pagalvos? Juk tu žmonių tu gal net nesutiksi daugiau gyvenime. Bet kartu, gali atsitikti taip, kad tu nesutiksi ir tos merginos, prie kurios nepriėjai vien dėl to, kad bijojai aplinkinių nuomonės. Išeina taip, kad tu geriau nieko nedarysi, ir visai nepažįstami tau žmonės, nepamatys tavęs prieinančio prie merginos (nors čia nieko blogo nėra).Bet kartu tu prarasi galimybę susipažinti su puikia mergina, kuri taip ir nesužinos, koks tu esi iš tikrųjų, koks tu linksmas ir šaunus, nepamatys tavo sugebėjimų, kuriais tu galėtum ją nustebinti. Ir viskas vien dėl to, kad tau rupi, ką pagalvos aplinkiniai? Man atrodo, kad pranašumas akivaizdus, jeigu rinktis, tarp pažinties su puikia mergina ir aplinkinių nuomone.

Tuo labiau, kad niekas nieko blogo nepasakys. Iš tikrųjų, aplinkiniai mano visai atvirkščiai. Įsivaizduok, kad tu pamatai, kaip vaikinas prieina prie merginos ir pradeda ją kalbinti. Tu pavydėtum jam, tu galvotum, koks jis drąsus vaikinas, jis nebijo prieiti prie nepažįstamos merginos. Taip ir aplinkiniai, visada teigiamai žiūri į tokius vaikinus, kurie yra drąsūs, pasitikintis savimi ir nebijo prieiti prie merginų. Ir ne tik aplinkiniai vaikinai pavydės, pavydės ir merginos, kurios irgi norėtu būti užkalbintos. Ir jos tikrai norėtu atsidurti kalbinamos merginos vietoje.

Aš manau, kad perskaičiuos šį straipsnį, tokio klausimo – “Ką apie mane pagalvos aplinkiniai?”, daugiau neturėtu kilti. Nes tu žinai, ką tu darai, tu pasitiki savimi ir džiaugiesi naujomis pažintimis su puikiomis merginomis.

Sėkmės!

1 reply on “Ką apie mane pagalvos…”

Anksčiau man čia vienas didžiausių keblumų atrodė ;]] O ką žmonės pasakys… Bet pastebėjau, kad merginoms net patrauklesnis atrodai. Gi jei visada būni vienas, atrodai kaip keistuolis arba tiesiog nemokantis bendrauti. O kai šale vediesi besišypsančią, kikenančią panelę – atrodai draugiškas, linksmas vaikinas… :]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *