Categories
Geriausi Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?

Aš internete perku visus jūsų video seminarus, jie tikrai yra veiksmingi ir verti dėmesio, nes gaunu nemažai naudingu žinių. Bet dabar susidūriau su viena nemalonia situacija ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą, kaip elgtis, nes pats nežinau ką daryti, o jos prarasti nesinori..
Su viena panele pradėjau lankyti papildomas matematikos pamokos pavasarį. Visą vasarą jos nemačiau, bet rudenį abu pradėjom studijuoti Kaune,  gavau jos telefoną. Keletą savaičių lyg ir normaliai bendravom. Bet va, vakar gavau jos žinute, kad nerašyčiau jai, nes neva ji turi vaikina.. nors manau, čia tik bando manimi atsikratyti..
Kaip elgtis toliau,  stengtis užmiršti ją, ar toliau po truputi bandyti pratintis ja?

Yra pagrindiniai principai kurių būtina laikytis, kad ir kas bebūtu. 

 
Moteris nėra tikslas. Tu turi ką veikti, tu žinai ko nori iš gyvenimo ir tu žinai kur nori atsidurti po kelių metų, tad tu neturi laiko moterims kurios nenori su tavimi bendrauti, tu neturi tam laiko, nes esi užsiėmęs, sieki savo tikslų. 
 
Jeigu gavai tokią žinutę, vadinasi kažkur padarei klaidą, arba jai nepatikai, jai atsibodo su tavimi bendrauti. Tavo klaida gali būti įkyrumas. Įkyrumas yra dėmesio reikalavimas, noras įtikti, patikti.
 
Negalvok taip, kad ji čia yra kažkuo ypatinga. Jūs esate lygus, bet jeigu tu nori ją užkariauti, vadinasi ji jau geresnė už tave, tu ją laikai geresne. Laikyk ją lygia, kaip lygus su lygia bendrauja? Paprastai, jis nesistengia įtikti, patikti, jis tik bendrauja. Toks vyras dažnai žino, ko nori iš moters ir tai pasiima, jeigu nepavyksta, tai vėl gi, dėl to nenusivilia. 
 
Nesistenk jos užmiršti, nes stengimasis užmiršta, yra vis tiek galvojimas apie ją. Tiesiog koncentruok dėmesį į kitas moteris, bendrauk su kitomis moterimis, kurk vertę savo gyvenime. Nes dažnai mes įsižiūrime į tas moteris kurios mums parodo dėmesį, kurios pakelia mūsų EGO, kurios suteikia mums pritarimo, mes tiesiog prisirišame prie jų. 
 
Taigi, atsipalaiduok ir nesureikšmink jos. Taip pat pagalvok, kokias galbūt klaidas padarei? Buvai įkyrus? Galbūt rašinėjai nesąmones? Elgeisi kažkaip keistai? Per daug dėmesio jai rodei? Bendraujant su ja, lindai jai į „šikną“, kai ji su tavimi šaltai bendravo? 
 
Kaip tu manai, kokia gali būti priežastis?
Ačiū labai. Ji su manimi bendravo, nepasakyčiau, kad labai šaltai. Manau aš jai rodžiau per daug dėmesio ir buvau per daug paslaugus,  kai važiuodavome namo padėdavau  nunešti krepšius iki jos buto, pradarydavau dureles jei pirmas išlipdavau iš mašinos. Žodžiu su ja elgiausi, taip  kai su dar nei viena taip nesielgiau. Bet supratau, ką jus turėjot omenyje. Stengsiuosi tobulėti ir lauksiu jūsų kito seminaro!
 
Padėti nunešti daiktus ar atidaryti dureles nėra blogai, blogai kai tai yra daroma tam tikrai merginai, kai tau tai nėra natūralus dalykas, bet nori jai įtikti ir patikti. Tada, ji tampa kažkuo išskirtinė. Bet ką ji padarė, kad užsitarnautu tavo dėmesį? Vien dėl grožio, jos nereikia laikyti išskirtinės. 
 
Nori geriau suprasti savo klaidas?
Žiūrėk video „Moterų Magnetas

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

1 reply on “Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *