Categories
Vyriškas patarimas

Ką reikėtų pakeisti bendravime, kad ištaisyčiau visus santykius su klasiokais?

Tema:
Sėkmės psichologija

Vardas:
Jonas

Klausimas:
Sveiki. Turiu tokią didelę problemą klasėje. Taigi viskas nuo pradžiu. Nuo rugsėjo 1d. visi puikiai bendravome, kaip niekur nieko ir aišku pradėjo aiškėti visų veidai. Mano veidas, toks, kad mėgstų prie visų, kaip sakant prisikambinėti, kas ne taip, pasakau viską tiesiai šviesiai. Ir taip stipriai užsisėdau ant kelių klasiokių ir klasioko. Iki šios dienos aš nurimau, BET žmonės ant kurių buvau užsisėdęs, pradėjo atgalinį stumimą. Kai, tik noriu ką nors pasakyti jaučiu ironiškus pokalbius ar, net juokimasi. Taigi klausimas, ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais (pacanai, taip pat sukasis nuo manęs), kad mėgtų mane visi?.
P.S Turiu humoro jausmą, daug ką prajuokina mano „prikolas:“. Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors? Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…
Turbūt supratot mano rašliavonę. Būčiau labai dėkingas, kad pagelbėtumęte šiuo klausimu.

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Žiūrint realiai, juk dabar turi tai ką kitiems davei visą laiką. Priežasties – pasekmės dėsnis suveikė kitaip sakant.

„Ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais“ – Manyčiau čia tiktu labai puikus posakis. „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi.“ Tad, dabar pagalvok, kaip norėtum, kad su tavimi kiti elgtųsi? Ir pradėk taip elgtis su kitais. Žinoma, bus sunku, nes tave ankščiau matė vienokį, o dabar tapsi kitoks, bet jeigu pereisi tą riba, kurioje vyksta kaip sakant išbandymas, galėsi vėl mėgautis puikiu bendravimu.

Turėk omenyje, kad tai nereiškia, jog tau reikia nusileisti ir būti pastumdėliu, bet žinok, kad visi yra žmonės ir elgtis reikia su visais kaip su žmonėmis. Būti tiesmukišku nėra blogai, kol tai neperauga į tyčiojimasi, net dažnai tiesmukiškumas yra gerbtina savybė, nes tokie vyrai aiškiai ir konkrečiai pasako, ką mano, be jokių nereikšmingų išvedžiojimų. Bet kitu atveju, diplomatija niekam dar nepakenkė.

„Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors?“ – O kaip tau atrodo? Ar tai suteikia kažkokia tai vertę? Dažnai žmonės keikiasi, nes mano, kad tai suteikia kietumo, ypač, jei aplinkiniai „pacanai“ dažnai keikiasi, o tu nenori atsilikti nuo kitų. Bet kam eiti kitų keliais, kai gali bristi savu?

„Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…“ – Pagalvok apie tai, koks tu esi? Kas tavo manymu, leidžia kitiems manyti ir galvoti, kad tu esi pasikėlęs? Gali net progai pasitaikius, paklausti žmogaus kuris mano, kad tu esi pasikėlęs. Kaip pvz. „Dėl kokių priežasčių tu manai, kad aš esu pasikėlęs?“ „Koks mano elgesys ar žodžiai priverčia tave manyti, kad aš pasikėlęs?“ Tada gausi geriausius atsakymus ir galėsi labai greitai pataisyti santykius su aplinkiniais.

Reziumė:
„…ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti…“ – Reikėtu bendrauti su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi bendrautu.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

2 replies on “Ką reikėtų pakeisti bendravime, kad ištaisyčiau visus santykius su klasiokais?”

Sveiki,
as , jei galima, dar nuo saves dadesiu biski 🙂

Jonai, jauciu esam vienodo charakterio, tik i kitokia aplinka kitokie zmones) papuolem. Kai mokiaus gimnazijoj, drisciau teigti, kaf buvau vidutiniokas klaseje pagal aktyvuma, populiaruma, nelabai vertas pagarbos… Tiesiog buvau (poxuistas – as irgi megstu keiktis), kuris nesako niekam savo nuomomes.
Dabar studjuoju as uzusieny. Tad dabar persikvalifikavau ir esu poxuistas, kuris sako viska ka galvoja … Gal nuo zmoniu priklauso, bet dabar tikrai esu gerbiamas del to, kad niekad su nekuo nesneku uz akiu, kad sakau ka galvoju. Ir arogantisku manau nera but blogai, bet savose ribose. Pvz., su rumunu mes visalaik save pozicionuojam i aukstesni lygi, (jis dirbs kokakola CEO, as turesiu savo koorpracija), visi prie bonkos pasijuokiam is svajoniu, bet mes turiim didesnius tikslus, ziurim kaip buti „above average“. Toks pasikelimas – irgi mums pideda pagarbos 🙂

Vienzo, buk savimi, tai yra geriausia, kas gali but … O jei ne paslaptis kelintokas esi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *