Categories
Vyriškumas

Kaip būti agresyvesniu su moterimis, pasimatymuose ir gyvenime?

XXIa. Informacinių technologijų amžius. Tačiau, kad ir kaip pasaulis greit tobulėtų, visada išlieka savų minusų. Agresija pavirto į diplomatiją, dominavimą visiškai pakeitė – visuomenės taisyklės (etikos taisyklės), vyrišką įvaizdį visiškai nurungė šiuolaikinės mados… Dabar tikriausiai galvoji: Pala, juk mes gyvename civilizuotoje visuomenėje!
Visi prieš tai išvardinti dalykai yra teisybė ir jokiu būdu ne minusai. Taip tu teisus, visi tie bruožai yra civilizuotos visuomenės, tačiau.. Jie visi yra priešingi vyriškai prigimčiai. Kaip manai kodėl XXI amžiaus moteris pradeda skųstis savo visuomenės vyrais. Tikriausiai ne kartą girdėjai tokį išsireiškimą: „Vyrai moteriškėja“, „Vyrai elgiasi kaip moteris“
Paprasčiausiai, vyrų prigimtis yra lyderiauti, dominuoti, kovoti ir išlikti. Kadangi XXIa. Visuomenėj šių dalykų praktiškai nebereikia, todėl nenuostabu, kodėl vyrų elgesys taip sparčiai keičiasi, kieno pasėkoje – nyksta vyriškumas. Išnykus vyriškumui, vyrai tampa pasyvūs ir po truputį užleidžia valdžią moterims. Nepaisant visų prieš tai išvardintų minusų, aš pasistengsiu perteikti teisingą vyriško vyro elgesį, jo mąstyseną ir požiūrį į gyvenimą, kurie padės tau išlikti Vyrišku.

Pagrindinė šios problemos priežastis yra įskiepytos visuomenės taisyklės vyrams.

Agresija, nelygu inteligencijai; Atkreipk dėmesį į vyrūs, kurie elgiasi agresyviai. Aplinkiniai žmonės į juos žiūri su panieka, vadina juos visais primityviais išsireiškimais. Jie automatiškai atstumiami visuomenės, esą jie elgiasi ne pagal taisykles.

Dominavimas, nelygu išdrūsimui; Vyras, kuris dominuoja, elgiasi kaip išmano, kuris simbolizuoja vyriškumą (vaikšto su rėmais, užima daug vietos aplink save…). Visuomenė juos prilygina neišprususiais, nemandagiais, kieno pasėkoje – jie vėl atstumiami visuomenės, kadangi jie elgiasi ne pagal taisykles.

[adrotate group=“3″]

pikta moterisLyderystė – jokių būdų, juk moteris turi spręst ko nori, ne tu, kadangi ji „svarbesnė santykių dalis.“ Moteris yra svarbesnė santykių dalis, nes pagal visuomenę, jai tenka gimdyti. Suprantu, tai tikrai svarbi išlikimo grandis, tačiau vyrai irgi įdėta savo indėlį. Suprantu, vyrams nereikia 9 mėnesius kankintis, tačiau tuos 9 mėnesius jie pluša, dirba už du, sukuria tinkamas sąlygas moterims gimdyti.
Todėl moteris tikrai nėra svarbesnė šio proceso dalis. Lyginant šiuo aspektu vyrai ir moteris yra lygūs, tačiau lyginant kitais aspektais: jog svarbiausius pasaulio postus užima vyrai (kodėl pagrinde daktarai, prezidentai ar politikai yra vyrai) arba, jog vyrai yra fiziškai pajėgesni uždirbti pinigus.
Jie tuo įrodo, jog yra svarbesnė žmonijos išlikimo grandis. Žinoma yra moterų, sugebančių prieš tai išvardintus dalykus atlikti geriau, tačiau bendrai paėmus vyrai ima viršų.

Vyrai paprasčiausiai bijo, bijo būti kitokiais, bijo būti atstumtais visuomenės, todėl visiškai, be vidinės graužaties seka ir laikosi šių visuomenės taisyklių gyvenime, santykiuose ir darbe.
Tačiau tik retas vyras sugeba suvokti, kad šios taisyklės neatneša rezultatų.

Kaip tapti agresyvesniu?

Visų pirmą agresyvus, tai nereiškia brutalus, žiaurus, visada susiraukęs ir t.t. Agresyvus vadinasi, žinantis ko nori, ir nepaisant visų kliūčių ir sunkumų, einantis savo tikslo link!

 • Agresyvus darbe. Jis turi svajonių darbą, kurio siekia. Nesitaiksto su kitų taisyklėm (tai nereiškia, kad neturi klausyti savo boso. Tu žinai ką turi padaryti ir kaip tai padaryti, visiškai nekreipdamas į kitų žmonių nuomonę, jų taisyklėm).
  Dauguma vyrų yra nepatenkinti savo darbu, užmokesčiu… Jie gyvena pasyvų gyvenimą, nekeldami sau klausimų: ar jie laimingi? Jie paprastai dirba tokį darbą, kokį pavyko gauti ir tiesiog bijo rizikuot, bijo pasilikti be darbo, ieškodami kito varianto.
 • Agresyvus su moterim. Jis yra susidaręs svajonių moters įvaizdį, kurios ieško. Jis žino ko nori. Vos tik mergina pradeda elgtis priešingai ar ne taip, kaip jis norėtų, jis ją palieka. Jis suvokia, kad su tokia moterim laimingas nebus ir ieško kitos.
  Pamatęs patinkančią merginą socialiniam gyvenime, nedvejoja ir eina link jos. Visiškai dominuoja. Didžioji dalis vyrų, pamatę patinkančią merginą, pradeda kurti iliuzijas galvoje, būtų gerai, kad ji būtų mano…
  Tačiau taip ir neišdrįsta, tos iliuzijos paverst tikrove – bijo užkalbinti ją ir surizikuot.

alf vyras

 • Agresyvus santykiuose. Jis puikiai žino, ko nori iš santykių. Visiškai dominuoja, lyderiauja, nesitaiksto su moters taisyklėmis. Jis sprendžia visas šeimoje kilusias problemas ir visiškai prisiima atsakomybę už santykius.
  Šio amžiaus vyrai – didžioji dauguma jų, yra nepatenkinti savo gyvenimu, santykiais. Jie gyvena svajonėse, norėtų to ar ano, bet visiškai neįdeda tam pastangų.
  Nelaimingas vyras + netinkama moteris = nesveiki ir nelaimingi santykiai
  , kurie paprastai baigiasi skyrybomis, kas šiuo metu smarkiai matosi mūsų Tėvynėje.
 • Agresyvus gyvenime. Visiškai nepaiso visuomenės įdiegtų taisyklių. Turi aiškiai nubrėžtus tikslus, kurių nuolat siekia, nekreipdamas dėmesio į kitus ar jų nuomonę. Jam neegzistuoja kliūtys. XXIa.
  Vyrai gyvena monotonišką gyvenimą: darbas, namai, poilsis ir ciklas kartojasi iš naujo. Jie gyvena betikslį gyvenimą (nesiekia to, ko norėtų). Paklausk savęs: „Kam aš dirbu, kokia mano darbo paskirtis?“
  Jei gyveni tik tam, jog sumokėtum mokesčius, tam kad palepintum save maistu… Paklausk savęs tada: „Kur toks gyvenimas veda?“. Atsakymas – Niekur. Dėl to ir atsirado vidutinio amžiaus vyrų krizė, kada vyras atsipeikėja ir pradeda suvokt, jog nieko dar nepasiekė.
  Jis mąsto šitaip: koks bevertis mano gyvenimas, man jau 40metų, aš dar nieko neužsidirbau, kuo galėčiau didžiuotis. Kita vertus, aš jau per senas, kad ką nors pakeisčiau… Tu Niekada Nebūsi Per Senas Siekti Savo Tikslų! Įsikalk šį sakinį sau į galvą!
[adrotate group=“4″]

Apibendrinimas:

Vyrai tiesiog privalo trumpam sustoti ir užduoti sau klausimą: „Ar aš esu laimingas? Ar aš didžiuojuosi tuo ką turiu, tuo ką esu pasiekęs?“. Jei atsakymas teigiamas, tuomet puiku, gali nesinaudot šiais patarimais ir gyventi taip kaip gyvenai, tačiau jeigu atsakymas yra neigiamas, ir tu gyliai širdyje suvoki, kad norėtum gyventi kitaip, tada pats laikas panaudoti šiuos patarimus, nusibrėžti tikslus ir tapti Agresyvesniu vyru!

Jei kilo kokių neaiškumų, aš visada pasirengęs atsakyti į jūsų klausimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *