Categories
Ilgalaikiai santykiai Santykiai ir Seksas

kaip facebook įtakoja santykius.


Taip taip, kalbėsime apie facebook.com poveikį žmonėm, jų santykiam ir kaip to išvengti. Kaip visi žinome šių laikų žmonės pradedant nuo paprasčiausio mokinuko ir baigiant stambiu verslininku ar gerai žinomu dainininku ar aktoriumi yra priklausomi portalui facebook.com. Nesakau, kad visi, bet tikrai labai daug. Kadangi ten galima daryti viską: reklamuoti savo firmą ar kokį tai produktą, susižinoti asmens informaciją ir ją žinant pažinti šiektiek žmogų, netgi pranešti, kad esi įsipareigojęs santykiuosi ar netgi susituokęs, apie ką šiandien ir pakalbėsime.

Dauguma porų išsiskiria del to, kad jis/ji parašė ne tokį komentarą kitai merginai, o t.y. arba per daug „saldus“, arba per daug provokuojantis, arba linkintis sekmės/ laimės ar šiaip pasakęs gražų komplimentą, kas moterims atrodo jog jis kažką jau sieja su ja.

Paimkime taip, kad jūs esate vaikinas ir turite merginą su kurią draugaujate jau kokius 4 menesius ir santykiai įdealus.  Po kurio laiko ji sužino, kad jūsų buvusi mergina yra pas jus drauguose ir dar kažkada prieš pusę metų gražiai pakomentavai jos žinutę, nors išsiskyrę esate prieš pusantrų metų. Tuo kartu ji nieko nesakys, nes nėra tikslo. Beto pamiršome paminėti, kad ji yra labai pavydi, o mes žinome, kad pavydas gali viską. Taigi gražiai bendraujat ir netikėtai pasipila pirmasis nepasitenkinimas.: „matei matei ? Betką parašai ir ji(buvusi mergina) spaudžia „like“ , bet ant betkokios žinutes ar betkokio įdėto klipo“. Aha, jau prasidėjo, tik dabar vadinasi – atlaikyk. 🙂 Paaiškini vieną kartą, kad tarp jūsų su EX nėra nieko artimo, tik retkarčiais susirašot pasiklausti kaip gyvenasi ir tiek. Tam kartui ji atvėsta. Po savaites laiko pakomentuoji savo buvusios merginos žinutę ir komentaras dabartinei merginai pasirodo labai jau „seksualus“ bei atrodo, kad jie jau bendrauja labiau nei pažystami, jie jau bendrauja kaip pora. Ir kągi…. Ateina begalinio ilgio pasipiktinimai ir pretenzijos, jūs aiškinate, kad tai tik komentaras, jis nieko nereiškia visiškai, ji pradeda jum sakyti savo norus, norai skamba taip.: „išsitrink facebook‘e savo vartotoją ir tada man bus ramu!!!” .  Tu ir toliau ją ramini, netgi jei ir nekreipi dėmesio ji vistiek sako savo ir tavo pasisakymai jai visiškai vienodai, kad kokius jai jausmus jauti, ar kaip svarbi ji yra tau, bet jai tai nera šiuo metu svarbu, o  svarbu, kad buvo pakomentuota jos žinutė. Na ir po ilgų aiškinimusi gauni galu gale atsaką.: „Aš nebeatlaikysiu, būk laisvas, komentuok kam tik nori ir nei sau gadinsiu nervus nei tau knisiu protą su savo pavydu , tad buvo gera, sekmes!” . Na jūs neesate karštakošis ir į tai reaguojate ramiai, nes tikrai kvailai pasielgė mergina, belieka tik laukti kol ji atvės ir jei jums tikrai jaučia daug, ji praneš jums, kad jūsų jai reikia ir nori, kad būtumėte tik jos ir jos. O jus priimkite tai ir supraskite ją, nes pavydas irgi galingas, tad mokekite prie savo moters prieiti taip, kad ją nuraminti pilnai.

Būkite stiprus ir reikškite savo nuomonę bei būkite supratingi santykiuose. Linkiu visiems pasiekti kuo aukščiausių rezultatų santykiuose su moterimi. Padarykite ją laiminga visapusiškai taip, kad ji būdama su jumis jai būtų sustojęs laikas ir net jūsų kevienas žodis jai suteiktų harmoniją. Mylekite mylėkites ir tobulėkite!

Deividas Ambrazevičius

7 replies on “kaip facebook įtakoja santykius.”

O, Jūs, ponia Sonata,
verčiau paskatintumėte žmogų, jog stengiasi išmokti lietuvių kalbos, o ne demonstruotumėte savo neeilinio raštingumo kitų sąskaita, kadangi žymiai labiau būsite įvertinta taisyklingą lietuvišką žodį skelbdama savo vaikams, bei anūkams.
Geros dienos

O Jūs, Gerb. Lektoriau, pasirodo esate ne tik neraštingas, bet dar ir nemandagus, nes niekas Jums neleido kreiptis į mane TU.
Linkiu sėkmės gyvenime.

P.S. frazė “ su pagarba“ rašoma be nosinių 😉

Gerbiama Sonata,
atsiprašau, kad jums nelaiko nervai netgi rašybos klaidos, tokiu atveju manau reikėtu kreiptis pas gydytojus ir aiškintis kodėl netgi rašybos klaidos jums maišo gyventi . kitas dalykas, atsiprašau visų kuriem trugdė skaityti straipsnį dėl rašybos klaidų. jas tuojau pat ištaisysiu. Dabar kodėl tos klaidos pasitaikė ? gali vieni galvoti, kad neesu raštingas ar esu neišsilavinęs ir panašiai, bet mano kompiuteris yra sugedęs ir ekranas šviečia labaiblankiai, tesiog per skubėjima rašiau ir kiek mačiau tiek ištaisiau klaidų. o šiuo metu esu prie normalaus PC ir nerasite tiek klaidų, nes matau jog Sonata laabai įsiuto, bet ir tikrai ne, del jūsų panele taisysiu, o tesiog man pačiam bus maloniau.
Sonata, harmoningų tau dienų !
p.s. o jei jūs norite man asmeniškai parašyti, tai visada lauksiu email. laiško ambrazevicius.deividas@gmail.com .

Su pagarbą, Deividas.

Skaitydama šį straipsnį suvokiau, kad feisbukas daro įtaką ne tik žmonių santykiams, bet ir žmonių raštingumui… Nenoriu apeliuoti į straipsnio autorių, tačiau skaitant užkliuvo kelios (jei galima taip išsireikšti) klaidos :
1. poveiki
2.kokį tai
3. šiektiek
4.santykiai idealus
5.išsiskyre prieš pusantru metų.
6.pažystami
7.galu gale
Daugiau neužteko kantrybės vardint klaidas, o apie skyrybos klaidas išvis patylėsiu.
Gerb. lektoriau Deividai, Jūsų asmeninio tobulėjimo seminarų skelbimas iškilmingai šviečia pagrindiniame Alfa vyras puslapyje, tačiau užėjus ir pradėjus nagrinėti Jūsų programą peršasi tik viena mintis: „Ko gali išmokyti neraštingas LEKTORIUS. Siūlyčiau pradėti asmeninį tobulėjimą nuo raštingumo, o ne nuo pinigų rinkimo.“
Aš, kaip moteris, vertinu ne tik vyro išvaizdą ir gebėjimą bendrauti, bet ir jo gebėjimą parašyti elementarų sakinį.
Suprantu, kad moterys mėgsta šiek tiek laukinius vyrus, tačiau mes gyvenam XXIa. ir yra daugybė gramatikos klaidas taisančių programų. Maniau, kad vyrai ir technologijos – suderinami dalykai. Sėkmės asmeninio tobulėjimo kelyje!

Yra ir man taip buve. Tik buvau maažiau patyręs ir neatlaikiau jos emocianalumo, pavydo.
Gyti, kur tu pabėgsi jei pana patinka? 🙂 geriau tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *