Categories
Sėkmės psichologija

Kaip įveikti nerimą?


Šioje skubančioje ir niekur nespėjančioje visuomenėje mes vienu metu atliekam daugybę dalykų, visų jų aišku nespėjame atlikt. Mes pradedame jaudintis, nervuotis dėl neatliktų užduočių, neaiškios ateities ir kitų dalykų. Nervai mus žudo. Kaip galima nueiti ramiai pasivaikščioti į parką, paklausyti paukščių čiulbėjimo, sniego ar žolės šnarėjimo kai aplinkui tiek daug darbų ir neaišku ką viršininkas apie juos pagalvos. Norint pajusti gyvenimo malonumą, būtina nusiraminti ir atsikratyti viso šlamšto, kuris dedasi jūsų galvoje. Mąstykite pozityviai ir kiekvieną negatyvią mintį numalšinkite. Štai trys žingsneliai, kurių padedami jūs atsikratysite nerimo:

Užrašykite tai kas jus neramina. Dažniausiai mes turime problemą, kuri užima visą mūsų protą, kuri neleidžia mums užmigti. Pirmiausia suraskite ją, tada užsirašykite ant lapo popieriaus ir nieko nelaukdami imkite ją spręsti.

Suskirstykite didžiąją problemą į mažesnes dalis. Taip ji atrodys labiau išsprendžiama. Pradėkite nuo pirmos plano dalies ir tik tą dalį visiškai išsprendus imkite kitos.

Imkitės veiklos tuojau pat. Jei viską atidėliosite, tai problema niekada ir nebus išspręsta. Nieko nelaukite, veikite dabar. Galbūt jūs šitą straipsnį skaitote vidury nakties, tuo atveju pasirašykite planą ką turėsit nuveikt ryt iš pat ryto, ką poryt, ką užporyt, kiek tik pajėgsite, kol visa problema bus išspręsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *