Categories
Santykiai ir Seksas

Kaip pabučiuoti mergina?


Dažnai atsitinka taip, kad vaikinas su mergina pabendravęs jaučia, kad abu vienas kitam patinka, tačiau nesugeba ryžtis tolesniam žingsniui, pabučiuoti. Jei vaikinas delsia, tada tiesiog gali visam laikui likti draugu, nes mergina jausis patogiai, o pradžioje sukurtas potraukis bus išblėsęs. Jei nesiimi žengti šio žingsnio, nes bijai rizikuoti ir viską sugadinti, gausi atvirkščią rezultatą, delsdamas ir atidėliodamas pabučiuoti mergina tiesiog viską sugadinsi. Mergina pradės galvoti, jei jis nesiima iniciatyvos, turbūt aš jam taip nepatinku ir mes tiesiog liksime gerais draugais.

Taigi kaip žinoti, kad ji pasiruošusi bučiniui. Tiesiog nustok rūpintis apie ką ji galvoja. Jei galvosi, kad tai labai svarbus sprendimas, tai ir bus labai svarbus sprendimas, ne tik tau, bet ir jai. Jei galvosi, kad tai natūralus, paprastas dalykas, tuomet tu būsi tas kuris arba gauna bučinius arba ne, tačiau su tokiu požiūriu visada gausi daugiau bučinių nei iki šiol. Jei vis dar jauti baimę, tiesiog atsipalaiduok, pasakyk sau, kad dabar laikas imtis iniciatyvos ir galbūt tai nepatiks jai, tačiau tu tiesiog ramiai reguok. Žinok, kad aplinkui pilna merginų, kurios tikrai norėtų su tavim pasibučiuoti.

Pokalbio pradžioje, kai sukuri potraukį būtinai liesk merginą, kad ji priprastų prie tavo prisilietimų ir jaustusi patogiai, kai tu ją lieti. Jei ji taip pat tave liečia, žinok tu jai tikrai labai patinki. Liesti merginą turėtų būti natūralu ir tai neturėtų būti keista nei tau, nei jai. Mergina niekada pirma nesiims iniciatyvos apkabinti ar paimti tave už rankos, tai yra tavo užduotis. Jei ji nepatogiai jaučiasi, ar nelabai nori, kad ją liestum, tai rodo, kad ji yra nesusidomėjusi ir tu nesukūrei pakankamos vertės. Tuomet nepasirodyk reiklus, pratęsk ramiai pokalbį, o vėliau vėl pradėk ją liesti. Tavo prisilietimai turi sukelti jai gerus jausmus ir ji už savo gerą elgesį turi būti apdovanota tavo maloniais ir švelniais prisilietimais.

Prisilietimai sukuria aistrą, potraukį ir intrigą, tuomet kai tai yra, tada labai lengva pabučiuoti merginą, tau tiesiog reikia imtis iniciatyvos. Jei nežinai kaip tai padaryti tiesiog kalbėdamas su mergina, padaryk pauzę ir jei ji žiūri į tavo akis ir neprataria nei žodžio, vadinasi nori tave pasibučiuoti. Tiesiog nieko jai nesakyk, imk ir pabučiuok. Beje tu iki jos lūpų turi nueiti 90%, likusius 10% kelio ji turi pati pasistengti įveikti, tai parodys, kad ji tikrai nori tave pabučiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *