Categories
Vyriškas patarimas

Kaip pradėti gyventi? Sportuoti? Tobulėti?

Tema:
Kita

Vardas:
Donatas

Klausimas:
Sveiki, žodžiu negalvojau, kad reikės kreiptis šituo klausimu, bet, kaip matote prašau jūsų pagalbos. Taigi, kvailai skambės, bet noriu pakeisti viską, taip VISKĄ savo gyvenime. Jau kurį laiką galvoju, kaip prisiversti sportuoti, kaip pakeisti bendravimą, kad turėčiau su kuo išeit penktadieniais ar šiaip darbo dienomis, o ne turėti, tik penktadieninius draugus, taip pat nebijočiau šnekėti su panelėmis, dėl mokslų, kaip ir žinau kur reikia temptis…Rašau jums eilini penktadieni kurį praleidau namie. Aišku nėra taip viskas beviltiška, turiu humoro jausmą, esu gana iškalbus, bet esu nepasitikintis savimi, bijau nusišnekėti, šnekant bijau žiūrėti į akis.. Tiesiog esu sumišęs, turbūt suprasit ką turėjau omenyje ir atsakysit, nes taip egzistuoti nebenoriu.

Atsakymas:

Sveikas Donatai,

Tikiu, kad didžiausi pokyčiai vyro gyvenime vyksta tada, kai jis pradeda jausti nepasitenkinimą dabartine situacija.

„Jau kurį laiką galvoju, kaip prisiversti sportuoti“ – nežinau kodėl, bet dauguma žmonių mano, kad norint pradėti sportuoti, reikia prisiversti. Per prievarta daryti kažką ir t.t. Nors sportas ganėtinai malonus dalykas. Bet dažnai tie kurie nori pradėti sportuoti, bet taip ir nepradeda turi viena bendrą savybę. Jie nežino dėl kokių priežasčių nori sportuoti. Neatsako sau į tokius klausimus kaip: „Dėl kokių priežasčių aš noriu sportuoti?“, „Ko aš noriu pasiekti sportuodamas?“, „Kaip tai pagerins mano gyvenimo kokybė?“, „Ar aš labiau pasitikėsiu savimi?“.

Kai daugiau mažiau žinai dėl kokių priežasčių nori sportuoti, tada gali sau išsikelti tikslą, mintyse matyti viziją kaip atrodai geriau, kaip jautiesi geriau ir nuolat tai matysi mintyse. Tai suteikia motyvacijos sportuojant. Kaip suprantu nori sutvirtėti ir geriau atrodyti, tai turėk tokia vizija ir nešiokis savyje.

„kaip pakeisti bendravimą, kad turėčiau su kuo išeit penktadieniais ar šiaip darbo dienomis“ – Pakeisk mąstymą. Pakeisk pasaulėžiūrą, praplėsk suvokimą, padidink žmonių bendravimo pažinimą. Norint išmokti bendrauti nevaržomai, reikia bendrauti. Žmonės mėgsta linksmus, pozityvius žmones. Būk toks. Nebijok pats užkalbinti, jeigu ir kas nors nepavyks, tai kas? Pasaulis tikrai nesugrius.

Kitas dalykas, tai turėk savo mėgiamą veiklą. Pastebėjau, kad žmonės labiausiai žavisi tais žmonėmis, kurie kažką daro, konkrečiai kažkuo domisi ir siekia. Dažniausiai tokie žmonės ir turi kažką įdomaus papasakoti. Todėl kurk savo asmenybę domėdamasis kažkuo, nebūk tas kuris niekuo nesidomi. Nes kai turi savo veiklą, automatiškai randi bendraminčių, bendrauji, susitinki, kas savo ruoštu leidžia tau išmokti geriau komunikuoti. Taip pat tobulėk, gali net pasidomėti kaip žmonės bendrauja, apie kūno kalba. Yra daugybė įdomių dalykų, kurie padeda praplėsti požiūrį ir pagerinti ne tik bendravimą, bet ir gyvenimą.

„taip pat nebijočiau šnekėti su panelėmis“ – Gali pasidomėti pick up’u. Bijai todėl, kad tavo mąstyme yra įsitikinimas, kad ji kažkas tokio vau. Bet mergina tai žmogus, kuri mėgsta ir nori bendrauti. Kai garbini kažką, tam ir jauti pagarbą ir bijai susimauti. Bet geriau daug kartų susimauti, nei išvis nebandyti. Gali perskaityti knygą „TheGame“, kaip tik neseniai AlfaVyras.lt atsirado straipsnis apie šią knygą ir sulaukė nemažai komentarų: http://www.alfavyras.lt/santykiai_ir_seksas/%e2%80%9czaidimas%e2%80%9d-apgavyste-ar-raktas-i-sekme/

Gali užsiregistruoti bendruomenėje kurioje kaip tik lavinamas šis įgūdis. TheGame.lt . Yra daugybė variantų, informacijos ir net žmonių kurie tuo domisi. Todėl domėkis ta sritimi kurioje nori pasitobulinti ir judėk į priekį. Kas savo ruoštu tau padės susipažinti su naujais žmonėmis ir tobulėti.

„bet esu nepasitikintis savimi, bijau nusišnekėti, šnekant bijau žiūrėti į akis..“ Viskas išmokstama ir pasiekiama. Apie nepasitikėjimą ir pasitikėjimą yra ne vienas straipsnis Alfavyras.lt ; perskaityk juos ir atsirink tai ką gali panaudoti savo gyvenime. Rink informacija ir BŪTINAI ją pritaikyk sau. Jeigu ir nusišnekėtum, kas atsitiktu? Va imi ir nusišneki. Kas atsitinka? Man rodos nieko. Geriausiu atveju visi pasijuoktu ir tiek.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

3 replies on “Kaip pradėti gyventi? Sportuoti? Tobulėti?”

as bijau kad as nepatiksiu savo vaikinui nes as sveriu 63kilogramus o jam tokios storos nepatinka ka man daryti? as bijau nes turiu numesti svori per3savaites bat niesivaizduoju kaip

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *