Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip sudominti vaiką turinčią moterį?

Vienišos mamos šiais laikais įprasta. Ką daryti vaikinukui, įsižiūrėjusiam į merginą su vaiku. Ar jis ras vietos jos gyvenime? Kokios vienišo vyro stiprybės?

Pirma. Neskubėk. Mažiausiai sudominsi moterį su vaiku skubotais sprendimais. Joms nereikia niekur lėkti. Jokiu būdu nespauskite moters supažindinti Tavęs su vaiku. Nesiek prielankumo, naudodamasis vaiku, ypač, jei nesi tikras dėl savo tikslų.

Antra. Planuok pasimatymus iš anksto. Mamai nelengva rasti laiko kitam žmogui. Būk rūpestingas, pasiūlyk vaiką pasiimti drauge arba sumokėti už auklės paslaugas.

Trečia. Galvokite apie veiksmus, tiksliai žinokite, ko norite iš tokių santykių. Nešvaistykite motinos laiko veltui ir nežaiskite su ja. Apie rimtus ketinimus pirmiausia parodykite veiksmais ir tik paskui praneškite žodžiais.

Ketvirta. Įtraukite vaiką į judviejų susimatymus. „Statykite“ santykius ne tik su mama, bet ir su jos vaikeliu. Siūlykite, kur susitikti, kad būtų smagu ir mažyliui. Parkas, atrakcionų parkas, picerija ir pan.

Penkta. Išsiaiškink situaciją. Sužinok kuo daugiau apie biologinį Tau patinkančios merginos vaiko tėvą. Būk supratingas ir nekelk pavydo scenų. Daugiau klausyk ir mažiau kalbėk.

Lengva nebus, tačiau jei myli moterį, turi pamilti ir jos vaiką.

www.vilioju.lt

2 replies on “Kaip sudominti vaiką turinčią moterį?”

Nu pažiūrėk, kaip per radiją liuseriai ieško… Sako gali būti su vaikeliu 😀 O šiaip tai jei būsi moteriai patrauklus kaip vyras, tai nesvarbu kiek ji vaikų turės, ji pati atsives tave, supažindins ir viską padarys dėl tavęs. Ypač vyresnės moterys. Joms labai sunku rasti savęs vertą vyrą. Todėl jei mato, kad tu moki parodyti kelio gaires jai ir jos vaikui, valdai savo finansus, turi puikų kūną, dirbi arba turi savo verslą, gerą iškalbą tai bet kuri vyresnė moteris ar su vaiku bus tavo. Su pacukėm sudėtingiau, nes jos dažniausiai pačios nežino ko nori. Kalbu iš asmeninės patirties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *