Categories
Pažintys

Atrodytų mažos bendravimo klaidos, kurios įklampiną žmogų į vienatvę.

Skirta tik tiems, kurie nori susirasti patrauklią moterį, bet bijo pradėti naujas pažintis ir pasimatymai nesiklosto taip, kaip norėtus.

Prieš kelias dienas susitikau su Mariumi, jam 29 m. Gerai nuaugęs, susitvarkęs, apsirengęs prabangiais rūbais. Turi nuosavą sėkmingai veikiantį verslą. 

Atrodytų viskas sekasi puikiai, jei nekalbėtume apie moteris ir pažintis.

 

Marius niekaip nesupranta, kodėl po pirmo pasimatymo, merginos tiesiog pradeda jį ignoruoti ir niekada neturi laiko susitikti antrą kartą.

Kiekvieną darbo dieną, einamas pavalgyti, Marius mato patrauklias moteris, kurių akys sako „užkalbink mane…“ ir vidinės baimės pradeda kurti scenarijus, ką reikės pasakyti, kaip reikės elgtis, o jeigu mane atstums? Ir kaip taisyklė baimė nugali gerus norus.

Žinoma, Marius stengiasi išnaudoti ir pažintis internetu, bet jis sugaišta daugiau laiko įkalbinėjimams susitikti, nei patiems pasimatymams ar intymiam vakarui.

Po kelių akimirkų Marius prasitarėAtrodytu viskas man gerai, bet po tiek nesėkmių pradedu jaustis kaip nevykėlis…

Kodėl, vyrui, kuris viską turi, sunkiai sekasi susirasi norimą moterį?

Tam, kad tai išsiaiškinčiau, man užteko sužinoti vos kelis dalykus:

  1. Bendravime Marius koncentruojiesi ne į tai KAIP KALBĖTI, o apie tai kokiomis temomis kalbėti. Gali pastebėti savo aplinkoje vyrą, kuris su moterimis atrodo kalba nesąmones, bet jos juokiasi, jį liečia ir nori su juo būti. Kodėl? Nes jis kalba emocijų kalba. Tai ką moteris nori girdėti.
  2. Eilinis pasimatymas su eiliniu scenarijumi. Yra dviejų tipų pasimatymai. Nuobodūs arba linksmi. Nuobodus pasimatymas dažnai tampa interviu dėl darbo, rimtas pokalbis apie rimtus dalykus… Linksmas pasimatymas, kuria emocijas, jame yra judesys, veiksmas, prisilietimai. Linksmas pasimatymas yra pelės ir katės žaidimas, flirtas.
  3. Laukia iniciatyvos iš moters arba per daug lenda. Tam, kad moteris pati tave kviestu susitikti, turi suteikti jai kuo geriausias būsenas, aistrą, norą būti su tavimi. Ji turi jausti, kad tu esi geriausias jos įmanomas pasirinkimas kuri ji turi. O tu toks ir esi.

„Įlipa į traukinio kupė seksuali, trumpu raudonu sijonėliu ir balta palaidine, iš kurios styro jos apvalumai mergina. Kupė sėdi vyras ir skaito laikraštį. Mergina pasisveikina, nusišypso ir atsisėda akivaizdžiai rodydama savo privalumus.

Vyras vangiai pasisveikina ir toliau skaito laikraštį. Merginai tai nepatinka. Ji atsistoja, atsuka vyrui nugarą ir žemai pasilenkusi apsimeta, kad kažko ieško rankinuke taip išriesdama savo užpakaliuką. Vyras nereaguoja.

Vėliau ji bando užkelti savo lagaminą į antrą aukštą ir lyg netyčia su savo krūtimis priliečia vyro veidą. Vyras nereaguoja.

Mergina neiškentusi taria: „Tau vyrai gal patinka?“

Ir vyras ramiai atsako „Ne, bet verta pakentėti 5 min. dabar, nei visą naktį prašyti“.

  1. Kūno kalbos klaidos bendraujant, kurios nesąmoningai merginai išduoda, kad tau jos riekia labiau, nei jai tavęs. Mes, kaip ir moterys nevertiname to, ką lengva gauti. Ženklai kurie išduoda, kad tau trūksta pasitikėjimo savimi: „prastas akių kontaktas, nuolatinis savo veido ar plaukų lietimas, nervingi judesiai rankomis, esi susikūprinęs, greitai kalbi ir t.t.“

Kiekvienas vyras gali susirasti patinkančią ir tinkančią moterį, ir tam užtenka turėti tinkamas žinias ir jas drąsiai taikyti. Nereikia išradinėti jokio dviračio ir meluoti sau, kad viskas susitvarkys savaime.

Vyrai, kuriems sekasi su moterimis, nėra už tave gražesni, geresni ar turtingesni, jie tiesiog kalba kitaip, mąsto kitaip ir elgiasi kitaip.

Ir visos Mariaus klaidos gali būti ištaisytos per rekordiškai trumpą laiką. Jei Marius žinotų, bent 10 % to, kas yra visame mokymų pakete, jis nebeturėtu jokių problemų su moterimis.

Pagrindinė jo nesėkmių su moterimis priežastis yra TINKAMŲ žinių trūkumas. Tiesiog nežino kaip elgtis su moterimi, kad ji pati norėtu susitikti ir leisti vakarus kartu.

Todėl ir sudėjau visus savo mokymus ir knygas į vieną paketą, kad daugiau niekada neturėtum jokių problemų su moterimis.

Visą paketą rasi paspaudęs čia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *