Categories
Matt Weyland Pažintys

Kaip suvilioti merginą? Antra dalis

Prieš tave antroji teksto „Kaip suvilioti merginą?“ dalis. Joje papasakosiu tau apie kelis elgesio modelius, kuriuos pradėjęs naudoti, tu iškart gali kelis kartus pagerinti savo pasimatymų kokybę. Tavo pasimatymai taps žymiai įdomesni ir smagesni ne tik tau, bet ir merginoms, su kuriomis susitikinėji.

Atsisėsk šalia jos

Visiškai banalus dalykas, bet jis viską keičia. Mes esame pripratę matyti filmuose, kai vyras sėdi priešais moterį ir sužavi ją savo asmenybe ir pigiais juokeliais, bet realybė yra kitokia. Nesakau, kad neįmanoma sudomint merginos atsisėdant per pasimatymą priešais ją, bet atsisėdimas šalia tiesiog sutrumpina tą kelią. Pažiūrėk, kaip dažniausiai elgiasi poros – arti vienas kito, apsikabinę. Jeigu nuo pat pradžių taip drastiškai elgsiesi, sutrumpinsi kelią iki intymumo, nes nelauksi jos leidimo priartėti, tu tiesiog pats tai padarysi. Tu renkiesi, kada kas įvyks, o ne ji. Suprantama, jeigu ji norės, ji gali pasakyti „Ne“ ir išeiti, bet kol neišgirdai tvirto „Ne“, gali švaria sąžine žaisti toliau.

Taigi, kitą kartą kai busi pasimatyme, atsisėsk šalia merginos, o ne kitoje stalo pusėje. Jeigu ji prieštaraus, nenusileisk. Jeigu jis bus visiškai užsidariusi – išeik iš pasimatymo, šitos merginos tu nedomini ir tik švaistysi su ja laiką.

Ką tai duoda? Tai iškart sukuria tarp jūsų intymesnį ryšį, nes esi labai arti jos. Kitas svarbus faktas – tu gali laisvai liesti visą jos kūną. Dažnai jau pačioje pradžioje apkabinu merginą per pečius – jau per pirmą pasimatymą, net jeigu ankščiau nieko ypatingo tarp mūsų neįvyko. Jeigu padarysi tai pasitikėdamas savimi, ji tai priims, bet skubėti nebūtina. Gali pradėti nuo švelnesnio lietimo už rankų ar kelių (neutrali zona).

Liesk ją

Kita svarbi taisyklė – turi liesti viliojama merginą. Pradedant nuo švelnių netyčinių prabraukimų, baigiant labai drąsiais lietimais, nuteikiant merginą seksui. Turi liesti merginą jau nuo pirmųjų pasimatymo minučių. Ji ateina, apkabini, duodi bučkį, paimi už rankos, vediesi į pasimatymo vietą, arba tiesiog einate laikydamiesi už rankų. Kartais merginos gali blogai į tai reaguoti, nes pats dar nebūsi pripratęs prie tokio bendravimo, nekreipk į tai dėmesio, su laiku išmoksi ir tai taps natūralu. Esmė – bandyt vėl ir vėl, ir vėl. Tiesa, visada turi prisiminti, kada ne yra ne. Kitais atvejais visada toliau daryk savo.

Ateityje parašysiu pilną straipsnį apie tai, kaip reikia liesti merginas, nes tai viena svarbiausių viliojimo proceso dalių, kuriai reikia skirti žymiai daugiau dėmesio.

Nesistenk padaryti įspūdžio

Dauguma vaikinų į pasimatymą eina su nuotaika lygtais vykdytų gyvenimo misiją. Atsipalaiduok! Nes..

Tu neturi jai patikti, kad ji su tavimi permiegotų.

Jai gali nepatikti tavo darbas, hobiai, mąstymas, politinės ar religinės pažiūros, bet visai tai bus nesvarbu, jeigu tu jai sukelsi tinkamas emocijas. Mokykis sukelti merginai skirtingas emocijas. Svarbiausios – susijaudinimas ir atsipalaidavimas. Bet jų negalėsi sukelti, jeigu nemokėsi su mergina bendrauti paprastai, kaip žmogus su žmogumi. Bendravimo esmė –  nėra parodyt, koks tu nuostabus, nes turi tą ar aną, arba nes veiki gyvenime šitą ir kitą dalyką. Tai nesvarbu. Esmė, kaip ji jaučiasi šalia tavęs. Mokykis bendrauti paprastai, bet kartu ir subtiliai. Nebandyk padaryti jai įspūdžio, o bendrauk natūraliai – pasakok apie save, klausinėk apie ją. Pasakojant apie save, esmė yra kalbėti apie savo veiklas su malonumu, kai kalbi turi jausti malonumą. Tu kalbi sau, o ne jai. Kai sakai kokį nors juokelį, tai sakai, nes tau bus juokinga, o ne jai. Tai labai svarbus mąstymo modelis, kurio dauguma vyrų neturi.

Klausinėk to, kas tau įdomu, bet venk sausų temų kaip studijos ar darbas. Pagalvok – kas RIMTAI mane domina šioje merginoje? Ką aš noriu apie ją sužinoti?

Taip pat – pamiršk gėles, dovanėles, mokėjimą už merginą ar paslaugas, kol jos gerai nepažįsti. Tai drastiškai žudo susidomėjimą.

Pabandyk ją pabučiuoti

Jau per pirmą pasimatymą, turi parodyti merginai, jog ji tave domina seksualiai, kitaip garantuotai pateksi į draugų zoną. Geriausia tai parodyt daug ją liečiant ir tinkamu metu pabučiuojant. Ne visos norės bučiuotis per pirmą pasimatymą, bet pats mėginimas yra svarbus. Tu parodai, jog ji tave traukia ir kad nebijai jos reakcijos, o tai labai patrauklu.

Kada pabučiuoti? Tada, kai pajusi, jog nori. Jeigu klausi savęs: „Galbūt turėčiau ją pabučiuoti?“ Taip, turėtum. Tai yra būtent tas momentas, kai turėtum tai padaryti. O kas, jeigu ji nusuks veidą? Bendrauk toliau lygtais nieko nenutiko, po kelių minučių pabandyk vėl. Daryk tai žaismingai, be prievartos. Naudok „akys-lūpos-akys“ techniką, kad ją nuteiktum bučiniui, pabučiuok į kaklą, pažiūrėk giliai į akis. Tai jas užveda.

Kuo greičiau pradėk taikyti šiuos patarimus realiame gyvenime, greitai pamatysi, kad tavo pasimatymai tapo žymiai įdomesni. Ne tik merginai bus įdomiau bendrauti su tavim, tau pačiam bus maloniau, nes darysi, tai ką nori daryti, nelaukdamas jos leidimo. Nelauksi laimingų progų, o pats jas kursi.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]

1 reply on “Kaip suvilioti merginą? Antra dalis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *