Categories
Matt Weyland Pažintys

Kaip suvilioti merginą? – Pirma dalis

Prieš tave pirmoji straipsnio – „Kaip suvilioti merginą?“ dalis. Perskaitęs šį tekstą sužinosi apie priėjimo baimę – kas ji yra ir kaip ją įveikti, apie teisingą nusiteikimą ir mąstymą, kuris padės norint greitai tobulėti merginų viliojime – pickup‘e. Tai pat aprašysiu paprasčiausią būdą pakalbinti merginą, sudominti ją ir gauti jos telefono numerį.

Pickup‘as – merginų kalbinimas ir viliojimas

Kiekvienas iš mūsų išeina iš namų į universitetą, darbą, parduotuvę, pasivaikščioti, pasilinksminti su draugais plote ar klube (na tikiuosi, kad bent kartais išeini iš namų..) ir mato mieste ar savo aplinkoje daug gražių merginų, bet kažkas viduje neleidžia jų užkalbinti, lygtais atsiranda nematoma siena tarp tavęs ir nepažįstamos simpatiškos merginos.

Dažniausiai tai yra:

Socialinis programavimas + atstūmimo baimė = priėjimo baimė

Socialinis programavimas

Tai yra visos mintys ir jausmai, pavadinimu „ką kiti pagalvos“. Turiu pripažinti, Lietuvoje kalbinti nepažįstamas merginas nėra visiškai normalu, ypač jeigu tai vyksta dienos metu, viešoje vietoje, kur žmonės skuba, yra užimti savais reikalais. Jeigu tai būtų normalu, visi vyrai ir vaikinai tai darytų, bet dauguma renkasi kelią išrinktosios ieškoti per draugus, internete arba tiesiog laukti progos, kai ji pati netyčia atsiras, kartais ir tai veikia, neneigsiu, bet pasaulyje turime milijonus pavyzdžių, kai pirmaisiais mėnesiais vaikinas kartu su mergina yra absoliučioje euforijos būsenoje, o po metų jie jau skiriasi, nes pradėjo nekęsti vienas kito. Apsižvalgyk savo aplinkoje, kiek porų, kurios susipažino „normaliais“ būdais, yra metų metus kartu ir yra laimingos, o kiek iširo arba yra patenkinta tik viena pusė, o galbūt net abu asmenys jaučiasi blogai.

Bet grįžtant prie pagrindinio pickup‘o aspekto – merginų kalbinimo. Tam reikia turėti kiaušus. Tai nėra „a walk in the park“. Tai reikalauja drąsos ir užsispyrimo, bet iš kitos pusės, tai niekada nėra taip baisu ir sunku, kaip atrodo iš pradžių. Taigi, turi pasiryžti tam, kad dėsi ant kitų nuomonių ir sutvarkysi šitą savo gyvenimo sritį. Neturi pasirinkimo, jeigu ne dabar, tai po metų, penkių, dešimties turėsi susiimti, o tada bus žymiai sunkiau, nedelsk, priimk šį sprendimą jau dabar, nes merginos pačios nepradės tau belstis į duris, taip nebūna. Arba dedi pastangas ir gauni rezultatą, arba treniruoji petį ir džiaugiesi virtualiu seksu.

Į klausimą – „Ką pagalvos kiti?“ – atsakau: Kodėl tau rupi? Ar tų žmonių nuomonė apie tavo veiksmus nors 0,01% paveiks tavo gyvenimą? Ar tave tai fiziškai užgaus? Tai tiesiog padėk ant praeivių nuomonių, ant aplinkos ir daryk tai, ką nori daryti. Su laiku panų kalbinimas tau taps toks pat normalus, kaip arbatos ar kavos gėrimas ryte, vidinis balsas užsičiaups, o keistų praeivių žvilgsnių net nefiksuosi, nes jie tau visiškai nerūpės. Todėl pickuperių community yra sakoma – pirmieji 100 priėjimų nesiskaito, nes kovoji su savo vidiniais demonais, bandai priprasti prie naujo jausmo. Bet tiesa yra tokia, kad pakalbinęs 100 merginų netapsi Kazanova, tiesiog priprasi prie naujo jausmo ir pradėsi vis labiau ir labiau valdyti save bei situaciją.

Atstūmimo baimė

Tai tavo nepasitikėjimas savimi. Tai tas jausmas, kad jeigu ją pakalbinsi, tai ji tave pasiųs nx, išjuoks, trenks, iškeiks ar ignoruos. Čia tas jausmas, kad ji tiesiog nenorės su tavimi kalbėtis. Kad ji pažiūrės į tave savo šaltu žvilgsniu ir tiesiog nueis.  Ir faktas – taip būna, bet LABAI RETAI. Asmeniškai esu pakalbinęs virš 1000 merginų labai skirtingose situacijose – naktiniame klube, senamiesčio gatvėse, prekybos centre, maximoje už kampo, traukinių ar autobusų stotyje, kavinėse, knygynuose, rūbų parduotuvėse, autobuse ar kelionių metu.. Ir niekada NIEKADA mergina man nėra trenkusi arba iškart pasiuntusi į visas pasaulio puses. Būdavo šaltų žvilgsnių ir visiško ignoravimo – iš tikrųjų tai yra baisiausia, kas gali nutikti, mergina yra taip stipriai įsikibusi į savo nuostabų pasaulį, kad tiesiog nenori nusileisti į tą liūdno vaikinuko pasaulį, todėl nesivargina su juo kalbėdama ir tai visiškai suprantama, nes įsivaizduok, jeigu tave gatvėje pakalbintų juokinga „kiaulytė“, pradėtų tau sakyti komplimentus, siūlytų eiti kavos. Taip jaučiasi karštos merginos, kai jas kalbina nepasitikintys savimi vaikinai, išvaizda svarbi, bet vidus yra neapsakomai svarbiau. Todėl…

Nustok aukštinti ir dievinti merginas!

Ką ji padarė, kad tu esi pasiruošęs jai atiduoti visą save net nekalbėjęs su ja? Ką ji turi tokio vertingo, kad tu lydaisi vos ją pamatęs? Kojas ar subinę? Pasaulyje yra MILIJONAI gražių merginų, tai kodėl būtent šita yra ypatinga? Ar tu ją pažįsti? Ar esi buvęs su ja kritinėje situacijoje, kai pasirodo šlykščioji žmogaus asmenybes puse? Ar gyvenai su ja viename bute nors savaitę? Ar miegojai su ja? Galbūt ji tragiška lovoje…

Gražios moterys yra ekspertės kuriant iliuzinį tobulumo įvaizdį. Todėl suprask – jos irgi yra žmonės, jos irgi eina į tuliką, leidžia keistus garsus, vemia, jeigu per daug išgeria, keikiasi (dažnai žiauriau negu vyrai).

Ir kas svarbiausia, jos irgi dievina seksą, net labiau negu vyrai, nes moterims seksas yra kelis kartus malonesnis nei vyrams – suprantama, viskas priklauso nuo partnerio, bet bendrai moterims jausmai sekso metu yra žymiai intensyvesni negu vyrams. Ir nesuprask manęs klaidingai, aš myliu moteris, dievinu jas tokias, kokios jos yra, geriausios mano gyvenimo akimirkos buvo gražių merginų kompanijoje, o tai, ką rašau aukščiau, yra skirta tam, kad priimtum merginas kaip žmones, o ne kaip mistines tobulas būtybes iš kito pasaulio.

Todėl kitą kartą pamatęs nuostabiąją princesę, pabandyk pasižiūrėti giliau, nebūk apgautas to iliuzinio deivės įvaizdžio. Ji irgi žmogus, kaip ir tu.

Savivertė

Jautimas savo vertės yra vienas iš svarbiausių fundamentų ne tik pickup‘e, bet ir bendrai gyvenime. Tai jausmas – I am enough (manęs užteks).

Visų pirma, kad neiti į iliuzijas, kad esi šaunus tik dėl fakto, kad taip galvoji, įvertink savo situaciją. Ką tu veiki gyvenime, kas išskiria tave iš pilkos masės. Pažįstu daugybę vaikinų, kurių gyvenimo būdas yra žymiai šaunesnis negu mano, bet jiems nesiseka kabinimo fronte, taip pat pažįstu nemažai vaikinų, kurie išskyrus darbą ir tusinimą neturi jokių veiklų gyvenime, bet gauna merginas.

Kodėl taip yra?

Iš tikrųjų tavo gyvenimas neturi būti įdomus ir turiningas, kad galėtum reguliariai miegoti su merginomis ar sukurti abipusiai malonius santykius. Užtenka atkalti viliojimo ir bendravimo sugebėjimus ir gali atpirkti visą „įdomų lifestyle“ tiesiog savo asmenybe, bet aš rekomenduoju bendrą tobulėjimą. Turėk veiklas, kurios tau duoda malonumą ir naudą bent geros nuotaikos pavidalu. Dalinkis su merginomis tuo, ką veiki gyvenime, kas tave jaudina, veža, kas liūdina ar skaudina. Apie tai daugiau rašysiu kituose straipsniuose tema – apie ką kalbėti su merginomis?

Kodėl tai svarbu?

Tai padės tau žymiai greičiau išmokti vilioti merginas ir kurti santykius. Atsakyk į klausimą – ar aš sau patinku? Jeigu atsakymas yra ne, tai kaip gali tikėtis, kad patiksi kažkam kitam, o ypač karštoms merginoms, kurios gauna žiauriai daug dėmesio iš šaunesnių vyrų negu tu? Paskaityk straipsnį iš žemiau esančios nuorodos, ten viską aprašau detaliai, kartu su būdais, kurių dėka gali atsikratyti kompleksų, įgauti drąsos, pasitikėjimo savimi, labiau atsipalaiduoti.

Pastaba nevykėliams: jeigu esi neišvaizdus, tavo patirtys su merginomis yra labai retos (pasimatymai, pasibučiavimai, seksas), retai išeini patusint, o jeigu eini, tai gert – merginų viliojime esi nevykėlis. Galbūt esi kokios kitos srities specialistas, bet jeigu per pastaruosius pusę metų nemiegojai su mergina, tu nevykėlis šitoje srityje. Jeigu taip yra, pripažink tai prieš save. Nebandyk vaidinti, kad esi mačo, kad keli perskaityti straipsniai pakeis visą tavo asmenybę. Pasakyk sau – aš esu nevykėlis. Ir pradėk džiaugtis kiekviena patirtimi su merginomis, kokią tik gausi. Minutę pakalbėjai su nepažįstama? Džiaukis. Gavai gražios merginos numerį? Džiaukis! Susitarei pasimatymui? Didžiuokis savimi! Taip pat ir klube, jeigu pavyko pašokdinti merginą – džiaukis, jeigu prakalbėjai 15 minučių su karšta pana, bet nieko negavai, vis tiek džiaukis, nes tai daugiau negu nieko! Todėl vietoj to, kad sakytum: aš negaliu, man nepavyks, tai beprasmiška. Sakyk: aš galiu, man pavyks, aš išmoksiu vilioti merginas!

Svarbu yra suprasti, kad nors dabar esi nevykėlis pickup‘e, bet jeigu dėsi pastangas tam, kad taptum sėkmingu ir merginų geidžiamu vyru, tau pavyks, tai neišvengiama. Išmokti vilioti merginas yra įmanoma!

Pasiteisinimai

  • ji kažkur skuba
  • ji per daug kurviškai apsirengusi
  • ji tikriausiai turi vaikiną
  • ji su drauge
  • ji su draugais
  • nepatiksiu jai
  • pasius mane
  • nežinau, ką sakyti
  • ect.

O kaip tu pateisini tai, kad nepakalbinai tos merginos, kuri praėjo pro šalį nors ir labai norėjai? Ar gerai jautiesi neišnaudojęs progos? Spėju – apgailėtinai. Nustok sau pisti protą – kitą kartą drąsiai eik ir padaryk tai. Įsitikink, ar tavo pasiteisinimai buvo teisingi, ar didžiausia nesąmonė, kokia tik galėjai tikėti.

Kitą kartą, kai norėsi pakalbinti gražią merginą, bet ateis baimė ir negatyvios mintys, paklausk savęs – ką daryčiau, jeigu nebijočiau?

Praktinis patarimas: 3 sekundžių taisyklė – pakalbink paną per 3 sekundes nuo akimirkos, kada ją pamatei. Tokiu būdu tu pakalbinsi ją anksčiau negu tavo galvoje pradės atsirasti negatyvios mintys, pasiteisinimai. Suprantama, jeigu praėjo daugiau negu 3 sekundės, nes tiesiog nespėjai prieiti, nieko tokio, esmė yra kuo greičiau pradėti eiti link merginos su intencija ją pakalbinti.

Kaip kalbinti? Ką sakyti?

Eini gatve, pamatai gražią merginą, einančią iš kitos pusės, neskubėdamas užstok jai kelią ir sakyk „stok“, drąsiai pažiūrėk į akis ir šypsokis, palauk jos reakcijos, jeigu ji sustos, sakyk:labas, labai man patikai, norėčiau su tavimi susipažinti, esu (tavo vardas), paduodi ranką.Jeigu ji nesustoja, pakartok žodį „stok“, intonacija turi būti draugiška, bet pasitikinti savimi. Labai svarbu kad yra šiek tiek užstotum jai kelią, tokiu būdu neduodi merginai pasirinkimo, ji turi kažkaip į tave reaguoti. Jeigu jos veide pamatysi negatyvią emociją, susierzinimą ar pyktį, tada paleisk ją savo keliu, matyt, panelė su bloga nuotaika šiandien arba tiesiog nėra susidomėjusi pažintimi. Jeigu jos reakcija yra pozityvi – ji nusišypsojo, padavė tau ranką sakydama savo vardą – tada paklausk, kur ji eina, kokie jos planai, pagal tai, ką ji atsakys, pasiūlyk nueiti kavos ar pasivaikščioti jau dabar arba pasiimk jos numerį. Lengviausias būdas gauti merginos telefono numerį – išsitrauk savo telefoną, įrašyk jame skaičius – 86 –  ir parodyk jai, jeigu iki to laiko viską padarei gerai, ji padiktuos arba pati įrašys tau savo numerį.

Daugiau apie merginų kalbinimo būdus ir viliojimo technikas perskaitysi antroje  „Kaip suvilioti merginą?“ straipsnio dalyje kuris pasirodys jau greitai.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *