Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Kaip tapti džentelmenu?

Džentelmenas“ – vis rečiau ir rečiau vartojamas žodis kasdieniniame gyvenime. Todėl ne naujiena, kodėl vis daugiau merginų visame pasaulyje pradeda nusivilti vyrais: jų elgesiu, etikos manierom, nesugebėjimu patenkinti merginos poreikių… Tikriausiai visi, žodį „džentelmenas“ įsivaizduoja kaip tobulą vyrą, geriausią pasirinkimą moteriai, kaip kažką nepasiekiamo. Dėja, turiu jūs nuvilti. Tobulo vyro niekada nebuvo ir nebus. Tačiau džentelmenas yra arčiausiai tobulybės.
Dabar tikriausiai galvoji: „Džentelmenai jau gimsta su tam tikra gyslele kraujyje, kuri juos tokius ir paverčia.“ Noriu, kad žinotum: „Džentelmenais ne gimstama, jais tampama.“ Todėl, vyrai, jei norite pagerinti santykius ne tik su moterimis, bet ir su aplinkiniais, stipriai rekomenduoju šias savybes pritaikyti kasdieniame gyvenime.     

Džentelmeno Savybės

Džentelmenas visada mandagus. Mandagumas, lengviausiai išmokstama savybė. Gali pradėti nuo to, jog iš savo kalbėsenos išbraukt visus keiksmažodžius. Niekada nepamiršk pasakyti „prašau“ ar „ačiū“. Visada atidaryk moteriai duris, šypsokis, rodyk susidomėjimą žmonėmis, su kuriais bendrauji. Čia yra pagrindinės savybės, kurios išskiria džentelmenus iš kitų vyrų.

Džentelmenas visada laikosi duoto žodžio. Dauguma vyrų, šiais laikais kalba daug, o daro mažai. Jie visiškai nevertina žodžio galios. Džentelmenas atsargiai parenka žodžius, nesišvaisto pažadais ar nereikalingais prisiekinėjimais. Jis prižada tik tada, kai visu 100 proc. žino, jog tai sugebės padaryt.

Džentelmenas visada išlaiko savikontrolę.
Jį velniškai sunku palaužti, išvesti iš kantrybės. Daugumai XXIa. vyrų užtenka pasakyti kažką ne taip apie juos, jų išvaizdą ir jie iškart pereina į konfliktą. Džentelmenas niekada nepasiduoda kitų įtakai. Pvz: vakarėlyje jis išgeria tiek kiek reikia, kad sugebėtų blaiviai mąstyti ir elgtis, o ne tiek, kad nebe-suvoktų aplinkos. Jis visiškai nereaguoja į draugų prašymus išgerti daugiau ir t.t. Jis galvoja savo galva.

Džentelmenas sugeba apsaugoti savo merginą. Viena iš pačių patraukliausių savybių merginoms yra saugumo jausmas, todėl tavo, kaip vyro pareiga, yra tą saugumo jausmą jai suteikti. Jei kas nors nepagarbiai elgiasi su tavo mergina, ją įžeidinėja ar t.t. Tavo pareiga šia problema išspręsti. Problemą turi spręsti kiek įmanoma diplomatiškiau, tačiau jei nėra kitos išeities, turėsi pastovėt už savo merginą.

[adrotate group=“3″]

 

Džentelmenas visada paslaugus. Jei matai merginą, kuri kažką labai sunkiai neša, privalai pasiūlyti savo pagalbą. Jei matai, stovinčią senutę autobuse ar stotelėje, privalai užleisti jai savo sėdimą vietą. Šios elgesio manieros šiuolaikinėje visuomenėje yra gan retas reiškinys.

Džentelmenas gerbia visas moteris. Visiškai nesvarbu kokia moteris bebūtų: vargšė, turtinga ar plaštakė, jis į visas jas žiūri su pagarba ir tinkama manieros sistema. Kalbėdamas su jomis, jis parenka tokias temas, kurios neįžeistų moters, jos interesų… Pvz: kalbėjimas apie savo buvusias, prie merginos, yra gan didelis ne pagarbos ženklas.

džentelmenasDžentelmenas puikiai pažįsta moteris, jų poreikius ir psichologiją. Ši savybė pati sunkiausia ir reikalaujanti daugiausia laiko. Džentelmenas supranta, kaip mąsto moteris, ko joms reikia, trūksta ir t.t. Jis puikiai jas perpranta. Aš negaliu visko perteikti šiame straipsnyje, nes tai labai plati tema. Todėl stipriai visiems rekomenduoju produktą: „Moters psichologija“. Įgausi pačias svarbiausias šio punkto žinias.

Džentelmenas gerbia savo kūną. Jis niekada neapleidžia savo kūno. Jis jį treniruoja, puoselėja, prižiūri, valgo tik sveiką maistą, nepiktnaudžiauja saldumynais ar alkoholiu. Kūnas yra atspindys tavo gyvenimo. Todėl, jis aplinkiniams nori perteikti sveiko ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris velniškai traukia moteris.

Džentelmenas yra nuoširdus. Jis visada sako tiesą. Melas yra tik silpnų vyrų ypatybė. Jei tiesa gali būti įžeidžianti, jis stengiasi kiek įmanoma labiau ją sušvelninti, kad ji kuo mažiau įžeistų kitus. Jie turi tvirtą savo nuomonę, kuriai įtakos neturi niekas.

Džentelmenas nesinaudoja moters silpnybėmis. Jis gerbia moteris ir suvokia, jog jų mąstymas labai nepastovus. Vieną akimirką jos tavęs trokšta, kita – ne. Todėl jis nedaro nieko to, dėl ko vėliau mergina gailėtųsi. Pvz: jis niekada nepasinaudoja moters silpnumu, kai ji yra išgėrusi. ..

Išvada: Pritaikęs šias 10 savybes savo gyvenime, sustiprinsi ne tik bendravimą su aplinkiniais ir moterimis, bet ir įgausi jų pagarbą bei pasitikėjimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *