Categories
Pažintys

Kaip užkalbinti grupelę žmonių ?

Sveikas, manau dažnai susiduri su tokia situacija: įsilieji į kokią naują kompaniją ar aplinką ir nežinai, kaip užmegzti pokalbį, kaip jį vystyti, kaip jaustis atsipalaidavus naujoje žmonių grupelėje.

Pagrindinė Alfa Vyro savybė žmonių grupelėje: jis yra labiausiai atsipalaidavęs iš visų toje grupelėje esančių žmonių. Nesvarbu ar jis katik atėjo, jis iš karto būna atsipalaidavęs.

Kaip pats stengiuosi daryti, nors būna tikrai nelengva, atėjus į kažkokią grupelę žonių IŠ KARTO pradėti pokalbį. Kaip jį pradėti?:

* Galima pakomentuoti aplinką kurioje esate. Paklausti ar jau senai ši vieta atidaryta ar kažką panašaus.
* Paklausti, kaip tarpusavyje šie žmonės susipažino ir kiek laiko kartu dirba ar kažką daro.. Nesvarbu
* Pakomentuoti šiandienos įvykius. Tai kas supa jus visus.
* Papasakoti istoriją, kuri atsitiko tau neseniai.
* Pakomentuoti aprangos detales žmoguje (labiausiai tinka su merginų kompanija)

Toliau labai padeda anekdotai visus atpalaiduoti. Reikia jų mokėti mažiausiai 5. Jie neturi būti ilgi. Trumpi, lengvai suprantami ir su gera pabaiga.

Kokie anekdotai turėtų būti. Štai vienas iš pavyzdžių:

vaziuoja bobute i turgu ir klausia senelio;
-Ka tau nupirkt?
-Batus.
Bobute nuperka batus ir sau daug pirkiniu.Nueina i vaistine ir klausia:
-Gal galit duoti deze batus isideti?
vaistininke duoda deze ant kurios parasyta prezervatyvai 1000 vnt.ilipa i autobusa.paugliai klausia:
-Bobut,ar jum ilgai uzteks?
-Kai mano diedas taip drozia tai per savaite suvarys.

Tradicinis studentiškas bendrabutis: viename kambaryje – geriama, kitame – mylimasi. Ir staiga studentai (tie, kurie geria) išgirsta klaikų isterišką
merginos juoką, sklindantį iš kambario, kuriame mylimasi. Visi susidomi: kas gi ten vyksta?! Nusprendžia nueit, pasižiūrėt. Mandagiai pasibeldžia, praveria duris ir mato vaizdelį: guli mergina ant grindų ir isteriškai kvatodama raitosi. Studentai pribėga prie jos, pakelia ir ima klausinėti:
– Kas atsitiko? Kas čia yra?! Kas negerai?
Mergina juokdamasi atsistoja ir su juoko protrūkiais sako:
– Nu tokio durniaus.. Nu tokio asilo dar nesu mačius!
Studentai:
– Tai kas gi yra?
– Nagi taip: mes mylimės, o aš jo paklausiau „Ar jau baigei?“, o jis man sako „Ne, aš dar ketvirtame kurse“…

Esmė, – jie neilgi, truputį intriguojantys. Pasakojant reikia visiškai juos laisvai pasakoti, su atpalaiduota kūno kalba. Nereikia tikėtis, jog tie žmonės greitai atsipalaiduos šalia tavęs. Reikia duoti truputį laiko. Beje visiškai nereikia kreipti dėmesio ką apie tave jie pagalvos

Toliau žmonių grupelėje ypatingai yra svarbu laikyti akių kontaktą su kiekvienu žmogumi. Nes tereikia pagalvoti, jeigu tu būtum vienas iš tos grupelės ir jeigu atėjęs žmogus visiškai nežiūrėtų į tave, neparodytų dėmesio, – jaustumeisi ne kaip, ignoruojamas ir nenorėtum su juo bendrauti. Kad to išvengti, nesvarbu ar 5 ar 30 žmonių, visiems turi pažiūrėti į akis.

Tu maloniai bendrauji, jautiesi atsipalaidavęs, be kompleksų ir domiesi tais žmonėmis. Reikia žinoti, jog kaip pasidomėsi tu žmogumi, jis tau tuo pačiu atsakys ir pats paklaus: „o tu irgi sportuoji?“ ir tada tikrai nereikia bijoti apie save papasakoti. Čia jau nesiskaito gyrimasis, nes žmogus pasidomi tavimi ir tu „ne iš oro“ pasakoji.

Labai svarbi taisyklė – atėjus į grupelę iš karto pradėti kalbėti, nedvejoti. Taip pat reikia būti pasiruošus – „surūgėliams“. Kartais uždavus klausimą, nebus linkę atsakyti, tai gali užduoti kitą. Jeigu ir į šį neatsako, tada kalbiesi su kitu. Tas žmogus pamatys, kad tu neimi į galvą ir poto pats pradės kalbėti.

Reikia atsiminti, kad uždavinėti per daug klausimų negalima. Tavo pokalbis negali tapti interviu. Užduodi klausimą, žmogus atsako ir tada jis pats paklausia tavęs kažko. Tada tu papasakoji istoriją kokią ir viskas klostosi gražiai.

Šie mano patarimai yra išbandyti praktikoje. Visus taikiau praktikoje. Ne 100 procentų visada būdavo sėkminga. Būna tokių žmonių, kurie visiškai yra nelinkę bendrauti. Juos dažniausiai prakalbindavau sakydamas teiginius arba sukeldamas pavydą (bendraudamas su kitu žmogumi ir palikdamas jį kampe)

Reikia suprasti ir tuos žmonės, galbūt jie aplamai nėra linkę bendrauti su nepažįstamais, arba jiems diena prasta. Merginų atveju, – galbūt tu nesi jos skonio arba ji turi vaikiną.

Apibendrindamas noriu pasakyti, jog kai tu prieni prie nepažįstamo žmogaus, šis patiria diskomfortą – baimę. Todėl visų pirmą reikia būti pačiam labai atsipalaidavusiam ir duoti tam žmogui laiko atsipalaiduoti prie tavęs. Kai tai atsitinka, tas žmogus pradeda žavėtis tavo savybėmis.

Sėkmės tau bendraujant su žmonėmis ir įsiliejant į naujas žmonių grupeles.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

2 replies on “Kaip užkalbinti grupelę žmonių ?”

As geriau ikursiu projekta „tu gali pakabinti“ ;DDD, juokauju. Man dar daug reikia padirbeti iki sokiu projektu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *