Categories
Vyriškumas

Kodėl moteris imasi iniciatyvos ir prieina pati prie vyro.

Vieni stebisi, kaip čia prie to vyro priejo pati mergina. Kiti sako, kad jis žiauriai gerai atrodo ir tesiog pritraukė savo išvaizda. Treti sako, kad jis tesiog akim fliurtavo ir ji neatsispyrė jo pagundai.

Tiesa sakant visa tai yra dalis tiesos. Neseniai nuėjau su draugu į vieną iš Kauno klubų, kuriame buvau pirmą kartą, bet klubas pačiam labai nepatiko.  Tačiau per 2h. buvimo priėjo trys merginos. Pati pirma buvo laabai jau simpatiška, kūda,  bet formas gražias turi. Gražūs kakavos spalvos ilgi plaukai , aptempta suknelė ir rankoje mažytis rankinukas.  Aš šoku ir ji prieina, pasuku šiek tiek galvą ir šypsosi man.  Pasidarė  viskas aišku, nes buvau vienas dancefloore, mačiau kažkur ten ratelis susibūręs šoko, ir staiga mergina atsirado (beto iš to ratelio išėjusi buvo ji ). Kitos irgi lygiai taip pat bešokant priejo. Kur esmė? Kodėl prie jūsų neprieina? Na aš manau, kad tai priklauso nuo vyro charizmos, jo išvaizdos, atsipalaidavimo ir šypsenos veide. Daugiau nieko nereikia. Ir tesiog merginai tai pamačius jau pasamonė „kala“ į galvą, kad jai jo reik! Jei mergina mato, kad vyras yra pasitikintis savimi, su šypsena, stilingas ir NEĮSITEMPĘS (padidinau, nes 80% vyrų tokie būna klube jei nori užkalbint patinkančią moterį, o kad jūs žinotumėte kaip jos nori, kad jūs jas kalbintumėt, bendrautumėt, galų gale aistrą kurtumėte – net neįsivaizduojate).  Taigi, kur baigėm…. neįsitempęs. Tuomet jau moteris gali laisvai jaustis prie tokio vyro ir atsiduoti jam visapusiškai, nes toks ir apgins ją, kai reikės, ir patars, ir pasikalbės, ir išklausys ir, galų gale, bus vyras santykiuose, o ne berniukas, kuris nežino, ką, kaip ir kur „kišti“.

Taigi atkreipkite dėmesį klube į save ir bandykite persimainyti, tada pamatysite, kad patys jausitės geriau. Gero eksperimentavimo.

 

yYUTh0XBo4Nz

7 replies on “Kodėl moteris imasi iniciatyvos ir prieina pati prie vyro.”

Blemba, labai gerai Darius pastebėjo. Keista iš tikrųjų, kaip čia užsuka vyrai ir komentuoja visiškas nesąmones, tarsi patys nesuprasdami ko jie čia užsuko į šį tinklapį…bent jau iš komentarų kai kurių susidaro toks vaizdas…

Egoiste manau, tokiais savo komentarais tik save guodi. Žmogus davė patarimą, o tai yra labai gerai, nes manau „alfa vyras“ turi pats atsirinkti kas jam naudinga iš straipsnio, o kas ne.

Straipsnis apie nieka Tipo sugebejai pakabint klube panele (speju pirma karta:D) tai jau skaitaisi „alfa vyras“ ir rasai straipsnius (kvailus) ka tu tuo norejai pasakyti kad arba tu charizmatiskas arba neik i kluba? gal tai panelei reikejo kad tu uz jos taksi sumoketum.

Kuo cia nevyriskas patarimas? Gal tu Rolandai apsigalvok 😀 As kaip tik perskaiciau ir norejau pasigooglint autoriu, kas cia toki gera ir kabinanti straipsni parase, bet perskaiciau varda ir viskas tapo aisku 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *