Categories
Sekso patarimai

Kodėl moterys tampa neištikimos ir eina pas kitus vyrus?

Dažnai tik vyrai yra linksniuojami kaip neištikimi patinai, bet vis sulaukiu vyrų laiškų dėl moterų neištikimybės ir ką daryti, kad tai nepasikartoju šiuose ar kituose santykiuose.

Vienoje radijo laidoje moteris prasitarė, kad ir antrą kartą vyrą išduotų, jeigu jis to nesužinotu.

Trys moterų rūšys santykiuose:

  1. Turi santykius, nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas katastrofa, pasitaikius aistringam vyrui mielai su juo pasilinksmintu.
  2. Turi santykius, taip pat nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas su vibratoriumi. Galėtu eini į kairę, bet dėl to jaustų kaltę, todėl dažnai ilgiau „laužosi“ ir pasiduoda.
  3. Turi puikius santykius, greičiausiai alfa vyras pašonėje. Tokia moteris neturi poreikio miegoti su kitais, nes jos poreikiais pasirūpinta.

Ką moteris gauna iš kito vyro, ko negauna iš tavęs?

Su kitu ji jaučiasi seksuali ir geidžiama. Prisimink, kaip tu jos kažkada norėjai. Kaip norėjai su ja pasimylėti, praleisti laisvalaikį ar paišdykauti. Jeigu dabar to nebenori, o ji yra patraukli, tai būtinai atsiras vyrų, kurie parodys jai, kad ji yra karšta ir seksuali moteris. Jeigu ji šalia tavęs nesijaučia geidžiama, o šalia kitų vyrų tas jausmas atsiranda, tai kaip tu manai, prie ko ji norės prisiglausti?

Su kitu vyru, ji jaučiasi ypatinga, galbūt net mylima. Daug dirbi? Neturi jai laiko? Galvoji, kad nereikia dirbti ties santykiais? Nesakai jai komplimentų? Tokiu atveju, visada atsiranda koks nors nusmurgėlis, kuris uždirba už tave mažiau, kuris atrodo už  tave blogiau, bet šalia kurio moteris jaučiasi svarbi, ypatinga ir nuostabi. O jeigu jis dar ir seksualiai aktyvus, tai kodėl jai nepasimėgauti jo draugija? Jeigu tu, neturi jai laiko ir ji prie tavęs jaučiasi kaip pilka pelytė, tai nesistebėk, kai kitas vyras ją paverčia princese. 

Su kitu,  ji jaučiasi moteriška, nes šalia jos yra lyderis. Pastebėk, ar tu esi santykių lyderis, ar tu priimi sprendimus ar tavo moteris? Ar tu nuolat jos klausi, ką ji nori veikti? Ar tu organizuoji pasimatymus, vakarienę, o gal kelionę? Dažnai vyrai santykiuose tampa mazgotėmis ir didžiosios M, todėl moteris praranda seksualinį potraukį tokiam vyrui ir nori iššūkių. Prie stipraus vyro moteris nori glaustis, o iš silpno nori gauti paramą. Atgauk vidinį stabilumą ir būk vedlys, lyderis, o ne piemuo.

Su kitu vyru, ji patiria aistringą seksą. Man pačiam, teko daryti moterų apklausą sekso tema ir jos metu paaiškėjo, kad pusė moterų nėra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu. Blogiausia, kad dalis moterų išvis nėra patyrusios orgazmo. Orgazmo metu moteris maksimaliai atsipalaiduoja, paleidžia visą stresą ir jaučia didžiulį pasitenkinimą. Jeigu ji to negauna su tavimi ir jos akiratyje atsiranda vertas dėmesio patinas, ji gali pilnai pasinaudoti proga.

Dauguma vyrų turi greito baigimo problemą, dėl kurios neįmanoma patenkinti moters. Jeigu tu greitai susijaudini ir baigi, knygą „Buliaus Galia“ padės susitvarkyti. Kita dalis vyrų, nepasitiki savo seksualumu, nesugeba atsipalaiduoti ir patenkinti moters dėl psichologinių ir techninių žinių trūkumo. Kaip patenkinti moterį, kad ji norėtų tavęs, sužinok paspaudęs čia.

Mylėk savo moterį, pastebėk jos gerus darbus, seksualius apatinius ir pasakyk komplimentą, buk lyderis santykiuose, skirk jai laiko ir dėmesio (ne per daug ir ne per mažai) ir tapk geriausiu meilužiu kokiu tik gali būti, nes orgazmai, niekada nepakenkė moteriai.

Atsimink, nuo aistringų vyrų, gerų meilužių, moterys nesitraukia 🙂 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *