Categories
Matt Weyland Vidinės problemos

Kodėl tu neturi merginos?

Kiekvienas vyras nori turėti jam patinkančią merginą. Deja, dauguma vyrų bei vaikinų turi merginas, kurios tik kažkiek juos tenkina arba neturi jų išvis. Suprantama, yra vyrų, kurie turi savo svajonių merginas; jiems yra gera kartu, bet kiekvienas yra girdėjęs apie tariamas idealias poras, kurios po kartais net labai ilgo laiko prabūto kartu išyra. Priežasčių, kodėl taip nutinka, yra daugybė – šiame straipsnyje gilinsiuosi į dažniausias.

Patirties stoka

Dažniausiai vaikinas turi tik vos jį tenkinančią paną dėl baimės, kad nesusiras kitos ir liks amžinai vienas, o ši baimė kyla iš patirties su merginomis trūkumo. Kai kurie iš mūsų tas patirtis įgyja natūraliai; natūraliai išmoksta bent minimalių merginų viliojimo sugebėjimų, nes augo aplinkoje, kurioje jam buvo „įskiepyti“  tam tikri įsitikinimai, jog jau nuo mažens vaikinukas buvo drąsus, nebijodavo pajuokauti, padaryti kažką kitaip negu visi kiti, o tai natūraliai traukdavo paneles, toliau vaikinukas instinkto vedamas ėjo gilyn, įgydavo naujas patirtis, kurios toliau brandino jo įsitikinimus apie save ir pasaulį. Stiprūs pozityvūs įsitikinimai pritraukia gerus dalykus į gyvenimą, tame tarpe ir merginas. Deja, ne visi mes augome aplinkoje, kur mums buvo „įskiepyti“ teisingi pozityvūs įsitikinimai apie save ir pasaulį. Todėl vyrų, kurie neturėjo jokių patirčių su merginomis iki maždaug 21 metų amžiaus, šioje srityje gali laukti dideli sunkumai, jeigu jie nepradės vytis savo bendraamžių. Santuoka su pirma geresne pana, kuri pasitaikys ir sutiks atsiduoti –  nesąmonė, nes  iš patirties stokos tu paprasčiausiai, nežinai, ko nori…

Nežinojimas, ko noriu

Ar tu, skaitantis dabar šį straipsnį, žinai, kokios merginos nori? Ne? Tai, kaip tu nori ją surasti, jeigu žinai tik tai, kad ji turi būti graži, nekvaila, dar ištikima, ane?

Namų darbas tau: atsidaryk naują Word dokumentą savo kompiuteryje ar paimk popieriaus lapą, kaip tau patogiau, ir užsirašyk – kokios merginos tu nori.

Visų pirma rašyk, kokios savybės yra būtinos. Tai yra tokios savybės, be kurių į ją net nepažiūrėtum arba sužinojęs, kad ji šitos savybės neturi, nutrauktum pažintį, pavyzdžiui: jeigu sužinau, kad mergina vartoja narkotikus ar mėgsta daug išgerti, tai man visiškai dingsta noras su ja toliau bendrauti net kaip su drauge. Šiuo atveju būtina savybė būtų: be rimtų žalingų įpročių.

Kita būtina savybe tai amžius, jos figūra ir pan. Todėl rašyk – nuo 19 iki 25 metu amžiaus, puikios figūros..

Baigęs rašyti būtinas savybes, pagalvok, kokios savybės būtų pageidautinos ar būtų kaip privalumas. Pavyzdžiui, man labai patinka merginos su „tattoo“, bet tai yra tik kaip pliusas, nes jokia „tattoo“ neatpirks gražaus veido, gerų kūno linijų, ji nebent pagražins bendrą vaizdą.

Kita pageidautina savybė, gali būti, kad mergina gyventu atskirai nuo tėvų. Kad jeigu draugausite, tu irgi galėtum pas ją užsukti, o ne tik ji pas tave.

Skirk šiam darbui bent 15 minučių ir sustok tik tuomet, kai jau atvirai galėsi pasakyti – žinau, kokios merginos noriu.

Dar pasiūlymas būtų pasidaryti du reikalavimų merginoms sąrašus – vienas merginoms, su kuriomis norėtum būti ilgalaikiuose santykiuose, kitas vienos nakties/kelių naktų nuotykiams. Nuotykiui svarbiausia išvaizda ir pirmos emocijos, santykiuose – charakteriai. Tai verta padaryti, nes tada neužsidarysi į spąstus: „ieškau merginos“, bet drauge nebūsi „pisu viską, kas juda“. Kitas žinojimo, kokios noriu merginos, pliusas yra tai, kad puikiai matysi, kaip toli esi nuo tokios panelės ar moters, nes pradėsi jas pastebėti savo aplinkoje – suprantama, jeigu išeini iš namų.

Rašyk tiesą. Rašyk tokias savybes, kad jeigu tokia pana atsirastų prie tavęs, tai būtum patenkintas, jaustum komfortą šioje gyvenime srityje. Pratimo esmė nėra aprašyti Megan Fox, o tau pačiam suprasti, kokios merginos šiuo metu nori. Rašyk, kaip norėtum, kad ji su tavimi elgtųsi, koks jos žvilgsnis, balsas, rengimosi stilius ar eisena būtų. Įsijunk fantaziją. Aprašyk savo idealą.

Praradimo baimė

Taigi, kai nežinai, kokios panelės nori, tu pradedi plaukti pasroviui ir bendrauji su tokiomis, kokios yra.  Tu leidi merginoms pasirinkti tave ir suvystyti tave. Jeigu supranti, kad tai laikina ir tiesiog nori įgauti patirties, nesijauti blogai, kad nebendrauji su savo išsvajotomis – puiku, esi teisingame kelyje. Jeigu bijai, kas bus, jeigu ją paleisi, nors ji ir taip tavęs netenkina, tada yra man labai liūdna dėl tavęs. Minimali praradimo baimė nėra blogai – bet sena pickuperių patarlė byloja: „Jeigu nori suvilioti paną, būk pasiruošęs ją prarasti“. Jeigu ji tavęs netenkina, tau nemalonu su ja būti, palik ją ir geriau būk vienas. Tai nėra taip baisu. Pradėk eiti į klubus, kalbinti panas gatvėje ir kitur. Išmok vilioti merginas.

Komfortas

Kai žinai, ką turi daryti ir kaip elgtis, kad turėtum tokias merginas, kokių nori, ar bent jau tokias, kurios tave tenkina šiam gyvenimo momentui, tu pradedi justi didesnį komfortą visose gyvenimo srityse. Moterys – tai  viena iš esminių sričių vyro gyvenime. Jokia kita taip stipriai nepaveikia visų kitų kaip šita. Tai sutvarkęs ne tik labiau sau patiksi, bet drauge tapsi ekspresyvesne, šaunesne, atviresne asmenybe, kuri trauks vis daugiau gero į savo gyvenimą.

Parašė: Matt Weyland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *