Categories
Motyvacija

Leiskime žmonėms keistis

Pasakykite man savo amžių, apibūdinkite darbą, charakterio savybes ir .. susitikime po trijų metų. Manote pasakysite tą patį? Patys žinote, kad ne. Charakteris, amžius, savybės, požiūris, įsitikinimai nuolatos keičiasi. Ką jau kalbėti apie tuos žmonės, kurie nuolatos dirba ties savimi? Jie, savo vidumi, keičiasi kas pusmetį ir neatpažįstamai!

Sutikę savo bendraklasius, kuriuos matėme prieš 10 metų, mes bandome įžvelgti tas pačias savybes, kurios buvo mokykloje. O ar jos dar yra pas juos? Kaži. Žmonės keičiasi ir nori, kad juos aplinkiniai matytu pasikeitusius, o ne pripaišytų jiems senas jų savybes. Jie mėgsta keistis, bet jeigu spaudžia aplinka, jiems tai daryti yra žymiai sunkiau.

Būna labai sunku priimti, kai varlės virsta į princus ir princeses, bet taip jau būna! Tad noriu Jums atskleisti labai gerą patarimą. Pabandykite įžvelgti žmoguje jo naująsias savybes ir leiskite jam keistis. Matykite ir laikykite jį „naujuoju juo“, kalbėkite su juo apie naujus jo bruožus. Tad dar kartelį – leiskite žmonėms keistis, matykite juos tokius, kaip jie mato patys save. Jei tai darysite, manau, kad tapsite mėgstamas to žmogaus draugas.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *