Tadas Rakauskas

Tadas Rakauskas

Tadas Rakauskas
Tadas Rakauskas

TADAS RAKAUSKASemocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai. Šio metodo pagalba Tadas padeda žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus… kad jie galėtų rasti vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

Savęs pažinimo kelionę pradėjau 2008 metais, nes iki tol buvau daug vidinių suvaržymų ir neišsipildžiusių svajonių turintis žmogus. Nesisekė meilės reikaluose, nuolatos kaustė bendravimo baimė, nepasitikėjau savimi, neturėjau energijos ir gyvenimas atrodė beprasmis.

Pamenu vieną rytą gulint lovoje savęs paklausiau, „Tadai, kiek dar taip gyvensi?“ – ilgai galvojau kodėl taip yra. Supratau, kad privalau ieškoti išeities ir apsisprendžiau padaryti viską, kad situacija pasikeistų.

Draugas rekomendavo paleidinėjimo metodą – sunku buvo patikėti, bet atsikratytiįpročio vartoti alkoholį (tai buvo mano pirmasis tikslas) pavyko per kelias dienas.

Įkvėptas tokio technikos veiksmingumo, nutariau tęsti jos naudojimą. Praktikavau namuose, eksperimentavau ir gilinausi į tai – tuo pačiu ir į save patį -, keliavau į seminarus užsienyje (D.Britanijoje, JAV).

Greta to stengiausi atrasti ir naujus savęs tobulinimo būdus, pavyzdžiui, EFT, Kriją jogą, budistų, gongo meditacijas, kurie suteiktų dar daugiau galimybių atskleisti savo potencialą.

Perskaitęs krūvas knygų, įgavęs patirties ir iš praktikos žinodamas norimą rezultatą duodančius būdus, pajutau, kad atėjo laikas sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais žmonėmis.

 

Tadas medituoja Amerikoje.
Tadas medituoja Amerikoje.

 

Tado Rakausko programos:

paleidinėjimo meditacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *