Categories
Vyriškumas

Maksimaliai idealus vyras. Tokie dažniausiai patinka moterims


Dažnai moterys sako, kad idealų nebūna. O aš sakau kitaip partneris tiek vyras, tiek moteris gali būti maksimaliai idealus. Šiandien pakalbėsime apie vyrus, kurie patinka moterims.

Tvirtas, savimi pasitikintis – tai turi atspindėti jo eisena, laikysena, atgal atlošti pečiai ir tiesi jų linija, šiek tiek pakeltas smakras.

Toliau vyras turi domėtis įvairiais dalykais, tada su juo bus apie ką kalbėti ir toks ras būdą suvilioti kiekvieną moterį. Jei ieškosite žodžio kišenėje, tai tikrai nebus jums į naudą.

Vyras turi turėti valios. Valia vystoma nuo mažų dienų. Kai vaikas- berniukas ko nors užsimano ir verkia, kad tėvai išpildytų jo norą, o tas noras absurdiškas, pavyzdžiui numeta žaislą ir verkdamas tikisi, kad jūs ji jam paduosite atgal. Jei žaislą paduosite,iš berniuko išugdysite bevalį vyrą, o jei nepaduosite, po kiek laiko jis pasiims jį pats ir daugiau nebemėtys. Taip užgaus vyras tvirta valia. Tai labai reikšmingas vyriškumo bruožas. Vyras neturintis valios, nemoka kontroliuoti emocijų. Nemokantis kontroliuoti savo emocijų, negalės kontroliuoti moterų emocijų. Vyras nekontroliuojantis emocijų, moterų akyse atrodys nevyriškas ir sėkmės su moterimis nesulauks.

Toliau vyras turėti mokėti kontroliuoti moters norus. Pirmiausiai turi mokėti iškelti tikslus, o tada galės iškelti tikslus ir moteriai norinčiai būti su juo kartu. Toks vyras gali duoti rekomendacijų, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Taip pat pasiūlyti alternatyvų jos norams, padėti moteriai priimti svarbius sprendimus. Dar gali duoti pavyzdžių, kas bus jei ji vykdys savo užgaidas ir duoti laiko įsitikinti, bet jokiu būdu neprikaišioti, koks jis buvo teisus, kai jo prognozės išsipildys. Moteris tokius dalykus supranta pačios ir joms to kartoti nereikia. Tai tik pabrėžia jūsų vyriškumą moters akyse.

Toliau turi mokėti išklausyti moterį. Jei vyras turi mažai žinių, jis mažai ką galės patarti ar padėti sprendžianti moters problemas. Vyras taip pat turi mokėti nustatyti gyvenimo kryptį.

Dar vienas svarbus dalykas, moterys apie vyrą sprendžia pagal jo atliktus darbus, o ne pagal jo turimas žinias. „Moterys ieško vyro su didele ateitimi, o vyras ieško moters su maža praeitimi“ (V.Uspaskich).

Labai svarbus žingsnis vyro gyvenime tai dvasinis tobulėjimas. Aš asmeniškai pastebėjau, kad kai pradėjau dirbti su savimi, pradėjau pritraukti netgi vyresnes ir daugiau pasiekusias moteris už save patį. Kai vyras bus tobulas dvasiškai, žinos kelią ir turės raktą nuo sėkmės ir laimės. Taip pat tuo keliu galės vesti savo šeimą. Tobulėti dvasiškai šiuolaikiniams vyrams trukdo neišmanymas, kokią tai duos didelę naudą. Juk niekas netobulėja, kodėl aš turiu būti išskirtinis ir tobulėti? Iš tų kurie netobulėja, vieni būni paveldėję ir išsiugdę daugumą šitų savybių iš savo šeimos. Tokiems papildomai tobulėti, kaip ir nereikia. Jie ir taip sėkmės su moterimis susilaukia. Bet yra kita dalis, kuri savo dvasinius trūkumus slepia po pinigų šydu. Pasipuošia brangiais rūbais, aksesuarais, vairuoja prabangų automobilį. Tokie irgi susilaukia sėkmės su moterimis, tik kažin ar taip galima pavadinti sėkme, žiūrinti dirbančio su savimi žmogaus akimis. Nes jų sutiktos moterys būna materialistės, kurios arba labai skurdžiai praleido vaikystę ir galvoja, kad laimė piniguose, arba vaikystėje buvo labai lepinamos ir tai buvo nutraukta sulaukus pilnametystės, todėl jos ieško naujo lepinimo šaltinio, pinigų šaltinio. Galvoja, juk aš viską turėjau, man nieko netrūko ir buvau laiminga, būsiu ir dabar. Bet iš tikrųjų tai nebūna laimingi nei jų vyrai, nei jos pačios, į kairę eina abi pusės kiek akys mato. Tuo pačiu nebūna laiminga ir jų sąjunga.

Dar yra viena rūšis visiškai netobulų vyrų, kurie tik skandina savo asmenybę alkoholio taurėje ir tuo metu jaučiasi galintis viską, neturintys jokių trūkumų ir t.t., bet tai tik iki tol, kol baigiasi alkoholio poveikis. Tokie taip ir nesulaukia sėkmės su moterimis, nes mano, kad viską žino ir neturi jokių trūkumų. Jų protas per menkas suvokti savo trūkumus. Kai kurie tokie ir numiršta.

Arnoldas Kubiliūnas

5 replies on “Maksimaliai idealus vyras. Tokie dažniausiai patinka moterims”

Puikus straipsnis, atsispindi autoriaus nuomonė, o ne iš knygų nurašyta..

Apibendrinus galime pasakyti vienu sakiniu. Patraukliausi vyrai yra tie, kurie sugeba pilnai apsirūpinti savimi, – yra nepriklausomi ir turi susikūrę savo gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *